Skip to content

SIKÇA SORULANLAR

Eş Takibi Hakkında

Eş takibi fiziki , telefon dökümü , resim , video gibi kanıtlarla gizlilik esasına uygun şekilde yürütülür . Takip sırasında elde edilen tüm kanıtlar müşteriye verilir . Bu arada , tüm bu veriler iş bittikten sonra ortadan kaldırılır . Çünkü ortada bir gizlilik vardır . Eğer siz de bu şüpheye düştüyseniz hemen dedektiflik büromuza ulaşabilirsiniz . Böylece eğer ortada böyle bir şey yoksa içinizdeki şüphelerden kurtulur ve mutlu bir aile hayatına kavuşursunuz . Eğer şüpheleriniz doğruysa , eş takibi sırasında toplanan deliller boşanma davasında elinizi kuvvetlendiricektir

Boşanma Davaları

Açılmış boşanma davasında mağdur olmanıza rağmen ve evliliğinizin devamında hiç bir yarar kalmadığı ve boşanmanızın sizin ve çocuklarınız için yararlı olacağı kesin bilinmesi halinde ancak kusurlu eşiniz kusurlarını tespit edip delil elde edemediğinizden ve bu sebeple boşanamamanızdan dolayı mağduriyetinizin devam etmesi durumunda gerekli araştırma yapılarak varsa boşanmanıza yararlı deliller tespit edilir.Ve sizin bu davayı en az zararla sonlandırmanız için araştırma yapılır .

Evlilik Öncesi Araştırma

Evlilik Öncesi Araştırma yaptıracaksınız seçeceğiniz firmanın güvenilir, sadık ve kaliteli hizmet verip vermediğine, gizlilik ilkesine verdiği önemden anlayabilirsiniz.Araştırılmasını istediğiniz eş adayınızın; arkadaş ilişkileri, iş yaşamı, günlük rutini ve geçmişindeki tüm bilgiler kamera, video ve resim yoluyla sizlerin eline geçer, rapor halinde sunulur .

Adres Tespiti

Sizlerin Bulamadığı kişi yada kişilerin uzman dedektiflik firmamız tarafından bulunması,ve bu kişi yada kişilerin adreslerinin sizlere belge olarak sunulması hizmetidir .

Dolandırıcılık Davaları

Günümüzde dolandırılma olayları artık herkesin başına gelmektedir ne kadar genç aklı başında bile olsanız dolandırıcılık tuzağına düşmeme gibi bir garanti söz konusu değil dolandırılan bir kişinin bilgilerini bir alanda toplayarak gerekli araştırmaları yapmaktayız yapacağımız araştırmalar tamamen dedektif kanunlarına ugun olarak yapıldığı için herhangi bir sorun teşkil etmez .

Öğrenci Takibi

Öğrenci takibi okul sebebi ile Çocuklarınızdan ayrılmak zorunda kalıyor ve onları hayatın yolunda mecburen yanlız bırakmak zorunda kalıyorsunuz. Bu süreç içerisinde yeni arkadaşlar edinmekle başlıyor üniversite hayatları .Tanımadıkları ve bilmedikleri insanlarla arkadaşlık etmeye başlıyorlar bunların içinde iyiler oldugu gibi kötü alışkanlıga sahip arkadaşlarda edinmiş oluyorlar. nedir kotu alışkanlıklar; madde bagımlısı kişiler, farklı amaç güden kişiler vs bunları da uzatabiliriz. Çocuğunuzun bu tur alışkanlıgı olan kişilerle arkadaşlık icerisinde oldugunu düşünüyor ve olacaklardan korkuyorsanız firmamızla iletişime gece bilir cocugunuzu sizin icin izlememizi ve kötü alışkanlıgı olan şahıslardan uzak tutmanızı saglayabilirsiniz . Şirket Araştırm

Özel Dedektif

Özel dedektif hizmetimizden faydalanabilmek için bizimle rahatlıkla iletişime geçebilirsiniz

Dedektif Fiyatları

Dedektif fiyatları hakkında detaylı bilgiyi iletişim sayfamızda bulunan iletişim numaralarını arayarak rahatlıkla öğrenebilirsiniz .

Dedektif Ücretleri

Dedektif ücretlerini iletişim sayfasında bulunan numaralarımızdan bize ulaşarak detaylı şekilde öğrenebilirsiniz .

DutchEnglishFrenchGermanTurkish