Skip to content

HAKKIMIZDA

30 Yıldır Sektörün Lideri Ay Dedektiflik, her geçen gün genişlemeye ve daha fazla insana ulaşabilme kapasitesine ulaşmaktadır. Faaliyete başladığı ilk günden beri sürekli olarak güncellenen ve günümüz teknolojilerini iyi bir şekilde bünyesinde aktif hale getiren bir firma olarak kararlı bir şekilde büyümeye devam etmektedir. 

Özel dedektiflik hizmeti son dönemlerde ülkemizde de oldukça rağbet edilen bir sektör haline dönüşmüştür. Bu gelişme aynı zamanda dedektiflik bürolarında ciddi bir artışın yaşanmasına neden olmuş ve piyasada çok fazla amatör kişi bulunmaya başlamıştır. Bu durumun ortaya çıkmış olması aynı zamanda oldukça kolay olan davaların çözülememesini sağlamakta ve sorunların daha da ciddi boyutlara ulaşmasına neden olabilmektedir. Bu gibi durumlarla karşılaşmamak adına özel dedektiflik bürosu seçimi yaparken geçmiş dönemlerde elde ettikleri başarıları göz önünde bulundurmanız gerekmektedir. Ay Dedektiflik, bu konuda oldukça başarılı sonuçlar elde etmiş ve sektörde oldukça etkili olmuş bir firmadır. 

Ay Dedektif, bölgesel olarak başladığı faaliyetlerine gelen yoğun talep üzerine genişletmiş ve tüm ülke çapında hizmet veren bir özel dedektif bürosu olma başarısını elde etmiştir. Bu durumun yaşanmasında ki temel etken ise bünyesinde bulundurduğu özel dedektifleri belirli kriterlerle göreve getiriyor olmasıdır. Özellikle özel dedektif alımı yapılırken kişinin, o ana kadar hangi dava dosyalarında görev yaptığı ya da hangi araştırmaları yaptığı incelenmektedir. Firmada görev yapacak olan özel dedektiflerin başvuru aşamasına kadar geldiği görev süresi boyunca, aldığı dosyaların büyük oranda başarılı sonuçlar elde etmiş olması ön koşul olarak belirlenmiştir. Bu koşulu karşılamayan hiçbir özel dedektif çalışılmamaktadır. Bununla birlikte mesleki ahlak, araştırma yeteneği, gözlem ve olaylara yaklaşım şekli de değerlendirilmektedir.

Ay Dedektiflik, tüm bu koşullar ve değerlendirmelerle görevlendirdiği tüm özel dedektifleri sıklıkla denetlemektedir. Bunların başında tüm özel dedektif periyodik olarak değerlendirmeler ve teknik araştırmalara tabii tutulmaktadır. Tüm bu çalışmaların firma bünyesinde yapılıyor olması aynı zamanda dosyaların olumlu şekilde çözülmesinde de oldukça etkili olmaktadır. Bu kapsamda firmamıza başvuran kişilerin hızlı ve doğru bir şekilde sonuç elde etmeleri sağlanmış olmaktadır.

Gizlilik , güven , dürüstlük , kaliteli hizmet  ve  kesin çözümlerle bilgi edinebilmeyi  tecrübe edindik

İstanbul merkezli olarak başladık .  Şu anda tüm Türkiye’ye hizmet vermekteyiz . Hizmet kalitemiz her zaman standarttır .

Bilgiye ve hedefe en kısa ve en hızlı şekilde ulaşma sanatını bir yaşam biçimi haline getirmiş olan Ay Dedektiflik ,sektörün en önemli isimlerinden biri olmuştur.

Profesyonel  bay / bayan kadromuzla şahıs ve kurumların acil ihtiyaçları gizlilik içerisinde takip ediyoruz.

Gizlilik Güven Dürüstlük En Büyük Prensibimizdir…

Verdiğimiz Hizmetler ;

– Eş Takibi

– Öğrenci Takibi

– Adres Tespiti

– Dolandırıcılık Davaları

– Evlilik Öncesi Araştırma

– Şirket Araştırması

– Boşanma Davaları

DutchEnglishFrenchGermanTurkish