• 0532 327 13 39
  • info@aydedektif.com

BURSA DEDEKTİF 7/24 İLETİŞİM

AY DEDEKTİFLİK 893 0 Yorum

7/24 Gsm : 0532 327 13 39  ( Bursa Ay Dedektiflik Bürosu ) Bursa Dedektiflik Bürosu.Bursa Dedektif

Bursa Özel Dedektiflik. Bursa Eş Takibi

 

Bursa Dedektiflik Hizmetleri

Dedektiflik profesyonel bilgi birikim gerektiren, analitik düşünme yeteneği isteyen, en küçük detaylara bile odaklanabilmeyi gerektiren bir meslektir. Toplumda dedektifler, kayıp kişi veya delilleri bulan, karmaşık ve karanlık olayları çözüme kavuşturan, çeşitli davalar da kolluk kuvvetlerine destek amaçlı delil toplayan ve işleyen kişiler olarak tanınırlar. Dedektif; hukuka bağlı kalan, delil ve belgeleri titizlikle toplayıp değerlendiren ve davalarda delil olarak kullanılabilir hale getiren kişidir. Bursa dedektiflik hizmetleri bünyesinde barındırdığı, mesleki tecrübeye sahip profesyonel ve kalifiye dedektifler ve güncel teknolojik altyapısıyla hizmet veren, nitelikli bir müessesedir. Bursa dedektiflerimizin görevlerinden bazıları, kayıp kişileri bulma, cinayet ve sabotaj faillerini araştırma, boşanma davalarına yönelik eş takibi, varlık tespiti yapma gibi kilit konulardır. Bursa dedektiflik bürosu uzman kadromuz, aldığı işi olması gerektiği gibi sağlıklı bir şekilde sonlandırmadan pes etmezler.

Bursa Dedektiflik Bürosu Neden Tercih Edilmeli?

Kuruluşumuz verdiği hizmetler sonrasında, ciddi bir referans ağı oluşturmuş ve bir çok müşterimize faydalı nice hizmetler sağlamıştır. Bursa dedektiflik bürosu çalışanları, güvenlik güçleriyle dirsek temasında olup, birçok davanın seyrini ve sonucunu değiştirecek, nitelikli deliller bulma konusunda oldukça etkilidir. Bu etkinliğin kaynaklarından en önemlisi, dedektiflerin uluslararası çevrede delil toplama, iz sürme yetkilerinin olmasıdır. Bu ayrıcalık; dedektiflere geniş bir veri akışı sağlar ve sıradan kişilerin ulaşamayacağı bilgilere ulaşabilir, davaların çözüm sürecine hız kazandırır. Ayrıca profesyonel çalışma ekipleri sayesinde sizin günler belki aylar harcayarak sahip olamayacağınız bilgilere daha kısa süre içerisinde en güvenli ve hukuka uygun bir şekilde sahip olurlar. Bu tür çalışmaları sayesinde bizlere hem zaman tasarrufu hem de kaliteli hizmet sunabilmektedirler. Bazen bizlerin gözümüzden kaçırdığı en ufak bir bilgiyi alıp bizim lehimize en uygun şekilde kullanmamıza imkan sağlarlar.

Dedektiflerin ve Büroların Yetkileri Nelerdir?

Bu büro ve çalışanları, profesyonel birer çalışan olmalarının yanı sıra, hukuki geçerliliği bulunan sertifikalara sahiptirler. Geniş yetki alanları izinsiz işlem, kovuşturma yapmaları anlamına gelmez. İlgili bakanlık ve kolluk güçleriyle sürekli temas halin delerdir. Ayrıca ilgili makamlardan izin alarak çalışırlar. Gerekli hallerde resmi birimlerle müşterek çalışabilirler. Müşterilerin isteğine göre, hukuksal zeminde izin verilen kadar olaylara müdahale edebilir ve delil toplayabilirler. Özel hayatı ihlal etmek gibi bir hakları yoktur.

Dedektifliğin Tarihi Nedir?

Dedektifliğin başlangıç noktasıyla ilgili çeşitli görüşler olsa da kabaca ilk örneklerinin, insanlığın yaşıyla eşit olduğu genel görüştür. Öyle ki; insan tarihi boyunca gerek birey gerekse toplum bazında hep merak etmiş, şüphe duymuş, arkadaşı, eşi, kimi zaman düşmanı hakkında hep bilgi edinmek istemiştir. Giderek gelişen bu merak ve şüphe duygusu çeşitli yollarla tatmin edilmesi gereken haller almıştır. İnsan ve delil odaklı dedektiflik zamanla birbirine rakip iki toplumun arasında ciddi istihbarat unsurlarına dönüşmüştür. Sırasıyla küçük topluluklara hitap  basit merak hareketi zamanla, bulunduğu zamana göre kısmen organize hale gelmiş, çeşitli teknolojilerle beslenerek günümüzdeki haline evrilmiştir. Günümüzde dedektifler; devlet mekanizmalarında ciddi istihbarat kurumlarında istihdam edilir hale gelmişlerdir.

Dedektif Olmak İçin Ne Gerekir?

Dedektiflik hem zihinsel, hem fiziksel, hem de psikolojik olarak ciddi efor gerektiren bir meslektir. Öncelikle dedektif adayının gönüllü olması, sabırlı olması, soğukkanlı olması ve mesleğin gerektirdiği yoğun stresi ve baskıyı kaldırabilecek durumda olması gerekmektedir. Bunların dışında özetle bahsedecek olursak; bir dedektif genelde saha da çalışacağı için, başarının ilk adımı ortam farkındalığının yüksek olmasıdır. Küçük detayları görmeli, her ayrıntıya delil gözüyle bakabilmelidir. Delil toplamak için, gününün sunduğu imkanları kullanabilmeli, teknolojik altyapısının bulunması gereklidir. Edindiği bilgileri saklamakta maharetli olmalı kişi haklarını ihlal etmemelidir. Hukuksal bilgi bura da çok önemli bir noktadır. Mesleği yapabilmek isteyen adaylar; teorik ve pratik geçmeli, devamında tabii tutuldukları bir takım testlerden geçerek kendini mesleğin gerektirdiği her alanda ispat etmiş olmalıdır. Kısacası dedektiflik mesleği, ciddi sorumlulukları olan ve özveri gerektiren bir meslektir NOT: Dedektiflik hizmet içeriğimizde eş takibi yer alıyor. Takip işlemi sırasında karşı tarafın bilgisi olmuyor. Bu sayede ilgili kanıtlar daha kolay bir şekilde hazırlanabiliyor. Eşinizin gün içerisinde neler yaptığınızı merak ediyorsanız tüm detaylar fotoğraflı olarak sizinle paylaşılır. Bu işlem uzman personel tarafından kontrollü bir şekilde yürütülür.

Yorumlar (0)    Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.Yorum Yaz


guvenlik

ÖZEL AY DEDEKTİFLİK BÜROSU - TÜM HAKLARI SAKLIDIR - |  SEO : BASER WEB  |   

Yukarı Çık