• 0532 327 13 39
  • info@aydedektif.com

AY DEDEKTİF

AY DEDEKTİFLİK 450 0 Yorum

Burdur Özel Dedektiflik Bürosu 7/24 iletişim

 7/24 Gsm: 0532 327 13 39  ( Ay Dedektiflik Bürosu ) 

 Burdur Dedektiflik Hizmeti     

Dedektif, kayıp kişi, eş takibi, delil toplama, aldatma, şirketler için hukuki araştırma ve çocuk takibi gibi hukuksal sorunlarda kanunlara uyarak bilgi ve belge toplayan gerektiğinde bu belgeleri kolluk kuvvetlerine sunan eğitim almış uzman kişilere denir. Dedektifler kolluk kuvvetleri ile ortak çalışmalara katılırlar. Dedektifler kanunlara aykırı olan hiç bir işte bulunmazlar. Dedektiflik çok uzun yıllardan beri var olan bir alandır. Dedektifliğin asıl amacı bulunamayan ve yok edilen delilleri ve insanları bularak kolluk kuvvetlerinin işini kolaylaştırmaktır.  Dedektifler müşterilerinin taleplerini karşılayabilmek için kesin sonuca ulaşacak araştırmalar yapar. Özel bir dedektif gizli, disiplinli ve sonuç odaklı olarak çalışır. Burdur dedektif ve özel dedektiflik büroları dedektiflik hizmetinde disiplinli ve başarılı sonuçları ile bilinmektedir.

Dedektif Olmanın Esasları Nelerdir?

Dedektiflik herkesin yapabileceği bir iş değildir. Dedektif olabilmek için bazı kriterleri bulundurmanız gerekir. Dedektif olabilmek için gerekli olan kriterler;

1-     Dedektif olmak için saha çalışmalarında başarılı olabilmek için ortam farkında yüksek olan bir kişiliğin olası gerekir.

2-     Dedektiflik araştırmalarında sonuca varabilmek için kullanılması gereken her türlü teknik alet ve bilgiye sahip olmak önemlidir.

3-     Dedektif olacak kişi bilgi mahrumiyetini bilen, sabırlı ve ileri görüşlü olmalıdır.

4-     Dedektif olabilmek için gerekli bölümlerden mezun olmak yeterli değildir. Dedektif olabilmek için alınmış olan eğitimleri saha çalışmalarında başarılı bir şekilde pratikte gösterebilir.

5-     Çözülmesi gereken bir olayda kusursuz ve hata payı olmadan sistemli bir çalışma yapabilme yeteneğinin olması son derece önemli olan bir durumdur.

6-     Dedektif olmak uzun ve esnek mesai saatlerine ve ekip çalışmasına uyum sağlayabilmeyi gerektirir.

Özel dedektif olabilmek için ilgili bölümlerden mezun olan kişiler aldıkları eğitimleri karakteristik özellikleri ile birleştirebilmelidir. Burdur dedektiflik bürosu bünyesinde çalışan uzman dedektifler iyi eğitim almış ve aldıkları eğitimi saha çalışmalarında başarılı bir şekilde kullanabilen kalifiyeli dedektiftir.

Özel Dedektiflik Hizmetleri Nelerdir?

Özel dedektiflik büroları müşterilerinin taleplerine yönelik çalışmalar yapan ve müşterilerine kesin bir çözüm yolu sunabilen bürolardır. Özel dedektiflik bürolarının müşterilerine sunmuş olduğu hizmetle, kayıp kişiyi bulma, adres ve borçlu tespiti yapma, gerektiğinde teknik ve sanal takipte bulunma, dolandırıcılık ve sahte marka araştırmacılığı, kurumsal firma araştırmacılığı. Gerektiğinde hukuki danışmanlık verme, evlilik öncesi eş araştırması, boşanma davalarında eş takibi ve delil toplama, çocuk takibi, tehdit ve şantaj durumlarında destek olma, mal varlığı ve itibar desteği sağlama. Takibe bağlı gizli kamera ve dinleme cihazı araştırması gibi müşterilerin ihtiyaçlarını karşılayabilecek olan her türlü dedektiflik hizmetini vermektedir. Burdur özel dedektif hizmetleri dedektiflik hizmetlerinin hepsini müşterilerine sunuyor.  Burdur dedektiflik bürosu müşterilerinin sorunlarını çözebilmek için her türlü araştırma ve hizmet faktörüne sahiptir.

Dedektiflik Bürolarının Yetkileri Nelerdir?

Dedektiflik büroları kanunlara bağlı olarak çalışan hukuksal ve gerekli sertifika ve belgelere sahip olan kurumlardır. Dedektiflik büroları bir olayın çözülebilmesi için yapabileceği her türlü işlemi yapmadan önce gerekli kurumlardan izin alarak çalışır. Dedektiflik büroları sorun çözebilmek için gerektiğinde polisler ile ortak bir çalışma yürütebilir.  Çözülmesi gereken büyük ve geniş çaplı olaylarda dedektiflik bürosu gerekirse uluslararası alanda çalışmalar gerçekleştirebilir. Dedektiflik bürolarının yurt içinde ve yurt dışında çalışmalar yürütmeye yetkileri vardır. Özel dedektiflik büroları müşterilerinin taleplerine göre gerekli kanun makamlarından izin belgelerini alarak çalışmalar yürütür. Kanuna uygun olan ve çözülmesi gereken her türlü olayda dedektiflik bürolarının geniş yetkiler kullanmaya izinleri vardır. Dedektif hizmetleri ellerinde olan tüm yetkilerini kullanarak müşterilerinin sorunlarına kısa sürece çözüm bulur.

 

Yorumlar (0)    Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.Yorum Yaz


guvenlik

ÖZEL AY DEDEKTİFLİK BÜROSU - TÜM HAKLARI SAKLIDIR - |  SEO : BASER WEB  |   

Yukarı Çık