• 0532 327 13 39
  • info@aydedektif.com

AY DEDEKTİF

AY DEDEKTİFLİK 441 0 Yorum

7/24 Gsm : 0532 327 13 39  ( Bolu Ay Dedektiflik Bürosu )

 

Bolu Dedektiflik Hizmeti

Son dönemlerin araştırma seçenekleri arasında dedektiflik hizmetleri en sık tercih edilen çalışmalardan birisidir. Dedektif kavramı ise sadece eşler arasında ortaya çıkarılan detaylar ve bilgiler olarak algılansa da aslında alanı oldukça geniş bir sahadadır. Şahsi araştırmalar, kurumların talep ettiği araştırmalar gibi pek çok alanda dedektiflik hizmetleri verilmektedir. Dedektiflik hizmetleri alanında pek çok çalışma yapıldığı i için resmi kurumlar, şahıslar gibi pek çok tercih alanı da söz konusu olmaktadır. 

Bizler tüm başvuru taleplerini değerlendirerek en iyi hizmeti siz müşterilerimize sunmakla yükümlü olduğumuzun bilincindeyiz. Bolu dedektif hizmeti alanında da oldukça iddialı bir çalışma prensibi benimsemekte olduğumuz için pek çok alanda yasal çizgiler çerçevesinde hizmet veren bir kuruluş olarak çalışmaktayız. Amacımız bizi tercih eden müşterilerimize en doğru hizmeti, gerçekçi belgeler ile sunarak sonuçlandırmaktır. Vermiş olduğumuz dedektiflik hizmetleri alanında yapmış olduğumuz araştırmaları gerçekçi verilere dayanarak yapmaktayız. Bu süreç içerisinde siz tercih eden müşterilerimizi yasal anlamda zarara uğratmadan kurallar çerçevesinde dedektiflik hizmetlerini tamamlamaktayız.

Hizmet Verdiğimiz Alanlar Nelerdir?

Dedektiflik çalışmaları olarak pek çok alanda müşterilerimizin taleplerini karşılamaya devam ediyoruz. Şahsi talepler doğrultusunda boşanma sürecinde olan kişilerin istediği araştırmaları resmi dayanakları kaynak gösterip gerçekleştiriyoruz. Bu süreçte yapmış olduğumuz araştırmaların esas niteliği boşanma sürecinde olan kişilerin adaletli bir sonuca ulaşmasıdır. Yine kişisel araştırma taleplerinde bizden beklenenleri resmi dayanaklar ile sonuçlandırıyoruz.

Eş takibi sürecinde yine oldukça dikkatli olduğumuz alan ise yasal konulara dikkat ederek çalışmaları yürütüyor olmamızdır. Eşler arasında var olan şüphelerin açıklığa kavuşması boşanma sürecinde en önemli delilleri oluşturmaktadır. Evlilik kurumunun en önemli bağı sadakat ilkesi olduğu için, bu süreçte sadık kalma hususunuz zarar görmesi ise en önemli detaylardan biridir. Bu bağlamda bizden istenilen talepleri yerinde araştırarak doğru belgeler ile ortaya koyuyoruz. Kurumumuz olarak çalışmalarımızı gerçek belgelere dayandırarak gerçekleştirmekteyiz. Bolu özel dedektif bürosu olarak prensiplerimiz doğrultusunda sizlere en kaliteli hizmeti vermeye devam ediyoruz.

İş Sahalarında Yürütülen Tahkikatların Yapılması İçin Bizi Tercih Edebilirsiniz

Bolu dedektiflik bürosu vermiş olduğu tüm hizmetlerde önceliğini gerçek bilgilere dayandırarak tamamlamaktadır. İş sahalarında gerek yasal süreçlerin tamamlanması aşamasında yapılan çalışmaları, gerek ise çalışanların yöneticilik mertebesine atanması aşamasında gözlem yürütme çalışmalarını tamamlamaktadır. Özellikle iş sahalarında personelin bir üst aşamaya yükselmesi oldukça önem taşıyan bir detaydır. Şirketler bu süreçte personel ile ilgili araştırma talebi etmektedir. Bu talepleri en gerçekçi araştırma yöntemlerimiz ile müşterilerimize ulaştırmaktayız. Bu aşamada önemli bir detay ise şirketlerin çalışanları hakkında rakip firma bağlantısı olup olmadığını bilme talebidir. Bu ve bunun gibi detayları en ince ayrıntısı ile talep eden firmalar ile paylaşmaktayız.

Kişisel Araştırma Taleplerinizi Kurallar Dahilinde Size Sunmaktayız

Kişiler yaşam rutini içerisinde haklı oldukları konularda talepkar tavırlar içerisinde bulunmaktadırlar. Bu nedenle bizler de yasal süreci tamamlayacak olan tüm delilleri beklentiler doğrultusunda kurallara uygun bir şekilde tamamlamaktayız. Bir diğer önemli detay ise sigorta üzerine yapılan işlemlerde şirketlerin zarara uğramaması için bizden istenilen belgeleri şirket adına tamamlamaktır. Yine ekonomi piyasasında genellikle bizden istenilen araştırma çalışması ise; piyasa içerisine sunulan ürünlerin kalite araştırmasıdır. Marka ürünlerin taklitlerinin piyasa yer alması o kurumlara hem maddi olarak hem de manevi olarak zarar vereceğinden, bu sürecin araştırmasını da gerçekleştirmekteyiz. Özel dedektiflik şirketi olarak prensibimiz müşterilerimizin yasal çerçevede suçlu düşmesine neden olmayacak şekilde araştırmaları yapmamızdır.

 Araştırma sürecinde kesinlikle suç teşkil edecek durumlardan kaçınmaktayız. Amacımız adalet ararken müşterilerimizi kesinlikle zor duruma düşürmemektir. Araştırma sürecinde yasal olmayan işlemlerle bilgi edinmeye çalışmak konusundan kesin ve doğru yöntemler ile elde edilmiş deliller sunmaktayız. Müşterilerimizi suçlu duruma sokacak her türlü araştırma yönteminden kaçınmaktayız. Araştırma alanımızı geniş tutarak müşterilerimizin her türlü bilgi talebini en doğru yöntemler ile karşılamaktayız. Çalışma sahasında görevli olan dedektiflerimiz alanlarında uzman, çalışmalar konusunda tecrübe edinmiş kişilerden oluşan ekiplerimizdir. Talep ettiğiniz araştırmaları zamanında ve nitelikli belgelere dayandırarak sizlere sunmak öncelikli görevimizdir.NOT: Dedektiflik hizmet içeriğimizde eş takibi yer alıyor. Takip işlemi sırasında karşı tarafın bilgisi olmuyor. Bu sayede ilgili kanıtlar daha kolay bir şekilde hazırlanabiliyor. Eşinizin gün içerisinde neler yaptığınızı merak ediyorsanız tüm detaylar fotoğraflı olarak sizinle paylaşılır. Bu işlem uzman personel tarafından kontrollü bir şekilde yürütülür.

Yorumlar (0)    Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.Yorum Yaz


guvenlik

ÖZEL AY DEDEKTİFLİK BÜROSU - TÜM HAKLARI SAKLIDIR - |  SEO : BASER WEB  |   

Yukarı Çık