• 0532 327 13 39
  • info@aydedektif.com

AY DEDEKTİF

AY DEDEKTİFLİK 424 0 Yorum

7/24 Gsm : 0532 327 13 39  ( Artvin Ay Dedektiflik Bürosu )

 

Artvin Dedektiflik Hizmeti

Özel dedektifler; resmi bir görevlendirme olmaksızın, talep doğrultusunda çeşitli alanlarda bilgi araştırması yapıp bunları raporlamayı meslek edinen kişilerdir. Özel dedektifler kendilerini görevlendiren kişinin ya da kurumun isteği doğrultusunda hareket ederler. Yakalama, soruşturma ya da ceza verme gibi yetkileri yoktur. Günümüzde çoğunlukla eşlerin birbirlerine yönelik talepleri çoğalmıştır. Dedektiflerin araştırma konuları sınırsız olduğu için kendisinin veya ekibinin de birçok konuda uzman olması gerekmektedir.

Özel dedektifler kişisel hakları ihlal etmeden görevlerini yerine getirmelidir. Sabırla ve dikkatle görevine yoğunlaşır. Pratik zekâsını da ortaya koyarak istenilen araştırmayı en kısa sürede bitirmeyi amaçlar. Yapılan işin hem hukuki sonuçları hem de ekonomik külfeti olduğu için dedektif tutarken bu işi kurumsal bir şekilde yapan firmalar seçilmelidir. Dedektiflik sektöründe tecrübesi ve yeterli donanımı olmayan kişilerden hizmet talep edilmesi hem zaman hem de para kaybıdır. Artvin ilinde karşılaştığınız bir problemi çözmek için profesyonel bir yardıma ihtiyacınız var ise Artvin dedektiflik hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.

Artvin Özel Dedektiflik Hizmetleri

Artvin dedektiflik hizmeti denilince akla gelen ilk firma olarak hizmetinizdeyiz. Dedektiflik kuruluşumuz uzun yıllardan beri faaliyette olup, ülke içinde en önde gelen firmalardandır. Günümüze kadar bizden yardım talep eden birçok kuruluş ve şahsa en iyi şekilde destek sağlanmıştır. Gerektiğinde ülke sınırları dışında da saha çalışması yapılmıştır. Verilen görevleri büyük bir özveri ile yerine getirirken tecrübemiz artmıştır. Dedektiflik hizmetleri veren firmalar arasında en önlerde gelen kuruluşumuz Artvin ilinde de hizmetinizdedir. Artvin Merkez ile Ardanuç, Arhavi, Borçka, Hopa, Kemalpaşa, Burgul, Şavşat ve Yusufeli ilçelerinden gelecek talepleri en iyi şekilde yerine getirip raporlayacaktır. Verilecek işin bu ilçelerle sınırlı olması gerekmez. Talep doğrultusunda çevre ilçeler, diğer iller ve hatta yurtdışı araştırmalar yapılabilir. Firmamız bu teknolojik bilgiye ve donanıma sahiptir.

Her türlü özel kamera, ses kayıt cihazı, fotoğraf makinesi, bilgisayar, araç takip sistemi, motorlu vasıtalar, navigasyon ve telefon gibi teknolojik imkanlar dedektiflerimizin sınırsız kullanımına açıktır. Teknolojiden sınırsız yararlanmanın yanında bunların raporlanması da en kaliteli şekilde yapılmaktadır. Raporlarımız herkesin okuyup anlayabileceği açıklıkta, yapılan işlemlerin yeterince değerlendirilebileceği şeffaflıktadır.

Firmamızda görevli dedektifler alanlarında en iyi uzmanlardan seçilmektedir ve tamamı teknolojik aletleri iyi kullanırlar. Kimliklerini açığa çıkarmadan işlemleri yürütmekte yeteneklidirler. Mesleki gelişmeleri ve teknolojik ilerlemeleri takip ederler. Toplumların psikolojik durumlarına yönelik eğitimlidirler. Dedektiflik hizmeti ile ilgili yeni yasal düzenlemeleri de günlük olarak izlerler ve hukuki olarak problem yaşamadan görevlerini icra ederler.

Firmamız Hangi Alanlarda Çalışır?

Artvin özel dedektiflik büromuzun faaliyetleri oldukça geniştir. Bireysel anlamda eş takibi, kayıp çocuk arama, miras ve veraset işlemleri, kayıp yetişkin arama, hakkınızda açılmış telefon vb. abonelikleri bulma, bağlantılı dava incelemesi, nişanlı veya sözlü ile ilgili araştırmalar ile sevgiliye yönelik talepler yerine getirilir. Kurumsal hizmetler olarak şirket incelemesi, personele yönelik araştırmalar, adres takibi, piyasaya yönelik talepler, marka hukukundan doğan taleplere yönelik araştırmalar, icra takiplerinde kullanılmak üzere mal ve adres araştırmaları sıralanabilir. Ayrıca son zamanlarda madde bağımlılığı ve çocuk bakıcılarına yönelik araştırmalar verilen hizmetler arasında bulunmaktadır. Bunların dışında suç teşkil etmeyen ve genel ahlaki ilkeler içerisinde kalan her talep şirketimiz tarafından itina ile yerine getirilecektir.

Özel Dedektiflik Firmamızın İlkeleri Nelerdir?

Artvin Özel Dedektiflik Bürosu hizmetlerimiz esnasında bazı kurallara uyarak faaliyet yürütmekteyiz. Firmamız hem yasal zorunluluktan doğan hem de kendi bünyesinde oluşturduğu bu ilkelerden asla taviz vermemektedir. Öncelikle firmamız devletimizin yasalarına uygun bir şekilde çalışır. Yasal bir zorunluluk olan özel hayatın gizliliği ilkesini çiğnemez. Böylelikle kendisinden hizmet talep eden müşterilerini de hukuki olarak sıkıntıya sokmaz.

Artvin Dedektiflik Bürosu olarak kendisinden hizmet talep eden kişilerin bilgileri hiçbir şartta hizmet ile ilgisi olmayan kişilere verilmez, ulusal ya da uluslararası basına açıklanmaz. Müşterilerin güveni bizim için her şeyden önce gelmektedir.

Dedektiflik esnasında elde edilen bilgileri hizmeti talep eden kişi dışında başka bir kişiye verilmez, bilgilendirme yapılmaz. Yapılan işler ve sonuçları talep eden ile dedektiflik büromuz arasında sır olarak kalır. Bu çalışmalarla ilgili hem talep edene hem de hakkında araştırma yapılan kişiye şantaj yapılmaz.

Tarafımıza verilen hiçbir iş gelişigüzel yapılmaz. Yapılacak tüm işler tekrar gözden geçirilir, üzerine düşülür, kar odaklı düşünülerek masraftan kaçınılmaz. İşlemler bittikten ve yapılacak başka işlem kalmadığı belirlendikten sonra işlemin sonucu akıcı bir şekilde raporlanır. Yapılan işlemden memnuniyet duyulması büromuzun en çok önemsediği ilkeler arasındadır.NOT: Dedektiflik hizmet içeriğimizde eş takibi yer alıyor. Takip işlemi sırasında karşı tarafın bilgisi olmuyor. Bu sayede ilgili kanıtlar daha kolay bir şekilde hazırlanabiliyor. Eşinizin gün içerisinde neler yaptığınızı merak ediyorsanız tüm detaylar fotoğraflı olarak sizinle paylaşılır. Bu işlem uzman personel tarafından kontrollü bir şekilde yürütülür.

 

Yorumlar (0)    Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.Yorum Yaz


guvenlik

ÖZEL AY DEDEKTİFLİK BÜROSU - TÜM HAKLARI SAKLIDIR - |  SEO : BASER WEB  |   

Yukarı Çık