• 0532 327 13 39
  • info@aydedektif.com

AY DEDEKTİF

AY DEDEKTİFLİK 510 0 Yorum

7/24 Gsm : 0532 327 13 39  ( Antalya Ay Dedektiflik Bürosu )

Antalya Dedektif.  Antalya Dedektiflik Bürosu.  Antalya Eş Takibi

Antalya Dedektiflik Hizmeti

Antalya özel dedektif bürosu olarak alanından uzman kadromuz ile tüm hukuki donanıma sahip yetenekli ekibimiz ile ihtiyaç duyabileceğiniz her alanda özel dedektiflik hizmeti için sizlerin yanındayız.

Antalya Dedektiflik Olarak Prensiplerimiz

Prensiplerimiz olan gizlilik, güven, müşteri beklentisinin doğru tespiti, risk alma ve müşteriyi riskten koruma, sonuç odaklı çalışma, analiz ve raporlarla gerçeği belgeleriyle sunma ilkeleri ile çalışmaktayız. Ana prensibimiz olan gizlilik ilkesi ile yola çıkarak beşeri ilişkileri kuvvetli deneyimli ekibimizle talebinizi en doğru şekilde tespit edip belirleyerek gerçek sonuca ulaşma yolunda hiçbir riskten kaçınmadan bunun yanı sıra müşterimizi de her türlü riskten koruyarak hizmet vermekteyiz. Gerçek belgelenmediği sürece kanıtlamayan bir olgudur ve biz gerçeği kanıtları ile müşterimize sunuyoruz. Ulaşamadığınız gerçekler gerçekliğini kaybetmez ihtiyacınız olan tek şey bize güvenmek. Biz sizin adınıza her türlü araştırmayı yapıp, kendi adımıza tüm riskleri göze alarak aynı zamanda sizi tüm risklerden koruyarak, kişilerin tüm hak ve özgürlük sınırları çerçevesinde yasal ve hukuki kurallar doğrultusunda size gerçekleri belgeleri ile sunmak için yanınızdayız.

Antalya Dedektiflik İle Gerçeğe Ulaşmanın Güvenli Yolundasınız

Her türlü takip, araştırma, veri elde etme, firma-şahıs takipleri, adres tespitleri, dinleme tespitleri vb. konularda Antalya dedektif uzman kadro ve teçhizatımız ile kişilerin hak ve özgürlüklerine saygı çerçevesinde hareket ederek sonuca ulaşmaktadır. Ulaşılan bilgiler doğrultusunda müşteri gerekli yerlerde bilgilendirilip gerekiyorsa hukuki çerçevede izlenmesi gereken yol konusunda yönlendirilmektedir. Yaptığımız her çalışmada müşterimizin güvenliği ön plandadır.

Gerçekleri Belgeleriyle Sunuyoruz

 Antalya dedektiflik bürosu sizin adınıza ulaşamadığınız her yere, her belge ve olaya yasal prosedür çerçevesinde gizlilik ilkelerine bağlı olarak en kısa zamanda ulaşıp gerçeği müşterisine sunmayı hedefler. Gerçek gereksinim tespit edilemeden yanlış izlenen yol insanı gerçeğe ulaştırmaz. Yanlış izlenen yollar müşteriyi hukuksuz, yasalara aykırı bir duruma sürükleyebileceği gibi cezai yaptırımlarla karşı karşıya da bırakabilir. Bu bağlamda alanında uzman psikolojik donanıma sahip, beşeri ilişkileri kuvvetli ekibimiz ile siz müşterimizin ne istediğini, neye gereksinim duyduğunu ve neyi hedeflediğini tespit ederek gerçek sonuca ulaşma yolunda adımlarını doğru ve sağlam atmaktadır. Özel dedektiflik hizmetini gerçekleştiren uzman kadromuz ile müşterimizin tüm hak ve özgürlükleri özenle korunur ve yasa dışı cezai bir yaptırımla karşı karşıya kalmasının önüne geçilir. Müşterimizin istek ve talepleri konusunda büyük özen ve itina ile çalışılarak gerçek sonuca en kısa sürede varılması hedeflenir. Elde edilen her veri analiz ve rapor edilerek müşteriye sunulur.

Alacaklı olup ta ulaşamadığınız firma yetkilileri adres tespitleri, anne veya baba olarak diğer ebeveyni tarafından kendisinden kaçırılan çocuğunun adres tespiti, aldatıldığından şüphelenen kişinin eşini takip ederek şüphelerinin gerçekliği ya da gerçek dışı oluşu konusunda belgeler sunma. Şüpheli ölümlerde olayı aydınlatma adına takiplerde, mal kaçıran borçlunun malı nerede tuttuğu, yurt dışına kaçan muhatabın yer tespiti ve benzeri birçok konuda sizlerin ulaşamadığı bilgilere uzman kadromuz ile gizlilik prensibimiz ile çalışmaktayız. Özel dedektiflikte girilen araştırma yolunda bazen beklenen ya da tahmin edilenden çok daha farklı ve risk içeren durumlarla da karşı karşıya kalabiliyoruz. Bu durumda müşterimizi özenle bilgilendirip onu tüm risklerden haberdar edip koruyarak ve gerekli durumlarda devletin hukuk ve kolluk kuvvetlerini durumdan haberdar ederek müşterimizi korumak görevimizdir. Araştırmalarımızda bulunduğumuz ülke ve bölgenin ön planda tutulan birçok örf-adetlerine, etik ve ahlaki kurallarına, ananelerine, hukuki ve yasal kurallarına hakim, deneyimli ekip arkadaşlarımız ile tüm bilgiler derlenip uzman kadromuz ile gerçeğe ulaşmak için prensiplerimizden ödün vermeksizin çalışarak sizlere hizmet sunmaktayız.NOT: Dedektiflik hizmet içeriğimizde eş takibi yer alıyor. Takip işlemi sırasında karşı tarafın bilgisi olmuyor. Bu sayede ilgili kanıtlar daha kolay bir şekilde hazırlanabiliyor. Eşinizin gün içerisinde neler yaptığınızı merak ediyorsanız tüm detaylar fotoğraflı olarak sizinle paylaşılır. Bu işlem uzman personel tarafından kontrollü bir şekilde yürütülür.

Yorumlar (0)    Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.Yorum Yaz


guvenlik

ÖZEL AY DEDEKTİFLİK BÜROSU - TÜM HAKLARI SAKLIDIR - |  SEO : BASER WEB  |   

Yukarı Çık