• 0532 327 13 39
  • info@aydedektif.com

AY DEDEKTİF

AY DEDEKTİFLİK 439 0 Yorum

7/24 Gsm : 0532 327 13 39  ( Amasya Ay Dedektiflik Bürosu )

 

Amasya Dedektiflik Hizmeti

Dedektif kişi ya da kurumlar için gizli araştırmalar yaparak elde edilen bilgi ve belgeleri teslim eden kişi olarak tanımlanır. Dedektiflik işi kesinlikle gizlilik içerisinde yürütülür. Takip edilen şahıs ya da şahıslar için adeta bir gölge olunur. Dedektiflerden özellikle istenen hizmetlerin başında eş takibi gelir. Bu hizmet dahilinde takip edilen eşin gün içerisinde nerelere gittiği, ne yaptığı, kimlerle görüştüğü bir bir raporlanıp dedektif tarafından sunulur. Biz Amasya dedektiflik bürosu olarak yapılan takiplerde ve araştırmalarda son derece planlı, programlı, kendini çok iyi kamufle edebilen özelliklere sahip, gizlilik ilkelerine son derece uygun, elde ettiği bilgi ve belgeleri en ince detayına kadar teyit eden bir takımız.

Neden Dedektif Hizmeti Alınmalıdır?

Dedektiflik firmalarına ihtiyaç duyulmasının sebebinin başında gerek kişisel gerek kurumsal çözüme çok daha çabuk ve net bir şekilde ulaşabildiklerinden tercih edilirler. Bilgi istenilen her konu hakkında yüzeysel bilgi her şekilde elde edilebilir ancak işin içine dedektif girince bu ele almalar çok daha farklı olacaktır. Çünkü işin içine tecrübe ve profesyonellik eklendiğinde çok daha detaylı sonuçlara ulaşmak mümkündür.

Konu her ne olursa olsun yasal yollara başvurulmuş her sorunda mahkeme esnasında taraflardan geçerli deliller, belgeler istenir. Geçerlilik payı olmayanlar tamamen asılsız iddia olarak kalır. Bu tür durumlar dahilinde de özel dedektiflikten yararlanma çok daha fayda getirecektir. Günümüzde artık kurumsal anlamda da tüm işler özel dedektifliklere kayma durumları yaşanmış ve ihtiyaçlarda da artışlar olmuştur. Amasya dedektif olarak bu alanda bizi başarıya götüren yaptığımız araştırmalarda en ayrıntısına kadar titizlikle yürüttüğümüz çalışmalar olmuştur. Hizmet verdiğimiz konu her ne olursa olsun uzman dedektif kadromuzla, profesyonel ekipmanımızla ve tabi ki takip araçlarımızla farkımız açıkça ortadadır.

Dedektif Firmalarının Özellikleri

Dedektif firmaları asla hayal ürünü araştırmalar üzerinden çalışmalar yürütemez. Ellerinde kesinlikle kanıtlanmış belge ve raporlar olmalıdır. Araştırmalarında detay içerir, tespitleri kesinlikle delildir. Yapılan araştırmalar gizli tutulur, kimse ile paylaşılmaz. Çalışanları, kadrosu profesyonel ve deneyimli kişilerden oluşur. 

Güvenilir Özel Dedektif Nasıl Olmalı?

Güvenilir bir özel dedektif öncelikle sorunu çok iyi anlamak zorundadır. Bu sebeple karşılıklı görüşme en önemli aşamadır. Güvenilir bir özel dedektif çok iyi bir çalışma programı sunmalıdır ve bunu uygulama aşamalarını aynı şekilde açıklayarak işe başlamalıdır. Güvenilir bir özel dedektif çok deneyimli olmalıdır.

Özel dedektif seçilirken son derece dikkatli olunması misyon olarak önerdiğimiz yegane noktadır. Hassas olan konuların deşifre edilme tehlikesi dedektif olarak güvendiğiniz kişilerce ortalığa saçılabilir bu da bir mağduriyet örneğidir. Amasya özel dedektif ile müşterimiz olarak kesinlikle içinizin rahat etmesi bizim için birinci kaidedir. Sizin sırrınız artık bizim sırrımız halindedir. 7/24 istenilen iş üzerine gerekli belgeleri toplar, raporumuzu hazırlar ve sizin için her türlü detayı atlamadan çalışmalar yaparız.

Uzun yıllara dayanan profesyonel ekibimizle yürüttüğümüz çalışmalarda büyük bir titizlik ve beraberinde gizlilik içerisindeki her adımımızda müşterilerinize verdiğimiz bilgileri ve araştırma sürecinde elde ettiğimiz her bilgiyi özenle koruruz. Çalışmalarımızın her detayı asla ikinci ya da üçüncü şahıslarla paylaşılmaz. Çalışma süreci içerisinde iken araştırmalarımızın sağlıklı bir şekilde sürdürülmesi son derece önemli bir detaydır. Tüm belgeler, doküman, görsel deliller sadece ilgili kişiye tarafımızca teslim edilir ve her biri bir arşiv adı altında tarafımızca deyim yerindeyse kilit altındadır. Aynı zamanda bilinmelidir ki; bir dedektifin elde ettiği tüm deliller mahkemede geçerlidir.

Kadromuzdaki her eleman profesyonel özelliklere sahiptir. Çalışma süreci içerisinde asla deşifre olmaz. Çalışma disiplininden asla ödün vermez. Araştırma süreci içerisinde dedektif kadromuzdaki sayı duruma göre değişkenlik gösterir.NOT: Dedektiflik hizmet içeriğimizde eş takibi yer alıyor. Takip işlemi sırasında karşı tarafın bilgisi olmuyor. Bu sayede ilgili kanıtlar daha kolay bir şekilde hazırlanabiliyor. Eşinizin gün içerisinde neler yaptığınızı merak ediyorsanız tüm detaylar fotoğraflı olarak sizinle paylaşılır. Bu işlem uzman personel tarafından kontrollü bir şekilde yürütülür.

 

Yorumlar (0)    Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.Yorum Yaz


guvenlik

ÖZEL AY DEDEKTİFLİK BÜROSU - TÜM HAKLARI SAKLIDIR - |  SEO : BASER WEB  |   

Yukarı Çık