• 0532 327 13 39
  • info@aydedektif.com

AY DEDEKTİF

AY DEDEKTİFLİK 437 0 Yorum

Ağrı Özel Dedektiflik Bürosu 

7/24 Gsm: 0532 327 13 39  ( Ay Dedektiflik Bürosu )

Ağrı Dedektiflik Hizmeti

Dedektiflik hizmeti ülkemizde yaygın olan ve sıklıkla tercih edilen bir sektör olarak yer alır. Bu sektörde çalışan kişilerin gerekli yasal izinleri almış olması gerekir. Eğer yasal izni olmadan çalışan kişiler mevcut ise bunlardan hizmet almamanız yarınıza olacaktır. Hukukun içerisinde kanunlara karşı gelinmeden hizmet alınması gerekir. Dedektiflik hizmeti konusunda geliştirdiğimiz özel yöntemler ile müşterilerimize yardımcı oluyor ve bunu da garantili olarak sunuyoruz. Bireysel ve kurumsal hizmet ile sektörün ihtiyaç duyduğunu bilgi ve belgeyi kısa sürede temin ederek size yardımcı oluyoruz. Ağrı dedektiflik hizmeti ile istediğiniz bilgiye ulaşmanıza yardımcı olan firmamız hizmet içeriğini de alanında tecrübeli kişiler ile sunuyor.

Sunulan Hizmetler Nelerdir

Ağrı dedektif hizmeti içerisinde geniş bir seçenek bulunuyor. Ayrıca büromuza gelerek istediğiniz konu hakkında bilgiler edinebilirsiniz. Hizmetin nasıl olacağı ve sizlerin neleri beklediği konusunda müşteri temsilcilerimizden destek alabilirsiniz.

Öğrenci Takibi Hizmeti

Çocuklarınızın okul dönemi içerisinde neler yaptıklarını merak ediyorsanız dedektif hizmeti alabilirsiniz. Günümüzde uyuşturucu ve benzeri etken maddelerin kullanımı oldukça yüksektir. Sizin izninizle çocuklarınız takip edilir. Okul öncesi ve sonrası nerelere gittikleri, arkadaş çevreleri araştırılır ve size rapor olarak sunulur. Bu sayede çocuğunuzu okul boyunca koruma altına alabilir ve olası durumlarında önüne geçebilirsiniz. Günümüzde en çok alınan hizmetlerden bir tanesi olmasından dolayı bu hizmetten çocuğunuzun herhangi bir şekilde bilgisi olmaz. Özellikle de okul sonrası nereye gittiğini öğrenmeniz yararınıza olur.

Böcek Arama Hizmeti

Teknolojinin gelişmesi ile ilgili yerleri dinleme yapabilme imkanı hızla gelişmeye başlamıştır. Bulunduğunuz ortamda güvenilir bir alan oluşturmak istediğinizde her bölgenin güvenilir olmasına özen göstermeniz gerekir. Bu konuda size yardımcı olan uzman ekipler böcek arama hizmeti ile destek sunuyor. Özel olarak verilen bu hizmetlerden yararlanarak odanızda veya toplantı salonlarınızda yer alan elektronik böcekleri tespit ediyor ve güvenilir alan oluşmasına olanak sağlıyoruz. Ağrı özel dedektif hizmeti ile elektronik böceklerden kurtulmak isterseniz kurumsal müşteri hizmetlerimize ulaşım sağlayabilir ve destek alabilirsiniz.

Gizli Kamera Tespiti

Gizli kameralar ile bulunduğunuz ortamın çekimi yapılarak video kaydı yapılabiliyor. Bu kameraları tespit etmek uzmanlık isteyen bir konudur. İlgili hizmet alacağınız yerin teknolojik alt yapısının olması gerekir. Bu konuda firmamız profesyonel bir alt yapı ile size yardımcı olur. Kısa sürede gizli kameralar özel teknik ekipmanlar ile tespit edilir. Bu sayede gizli kameralardan korunmuş olursunuz. Ağrı dedektiflik bürosu bu hizmeti ile sektör içerisinde birçok başarıya imza atmıştır.

Dedektif Seçimi Nasıl Yapılır

Profesyonel olarak hizmet veren bir dedektiflik bürosu kaliteli sonuç almanız için gerekli olan tüm hizmeti alanında uzman kadrosu ile yapar. Bunun için herhangi bir konuda çalışma yaptırmak istediğinizde dedektiflik bürosunun kurumsal ve yasal olarak hizmet vermesine özen gösterin. Ayrıca tüm çalışmalar uzmanlık ister. Mağdur olmamanız için seçim yapacağınız firmanın önceki başarılıları ve hizmetleri hakkında ön bilgi toplayın. Buda sizin sağlıklı sonuçlar almanıza destek sunacaktır. Günümüzde bu konuda merdiven altı olarak tabir edilen firmalar bulunur. Bu firmalarda uzak durmanız ve tüm hizmetini kurumsal olarak sunan firmalardan destek almanız gerekir.

Dedektiflik Hizmeti Fiyatları

Firmamız fiyat konusunda ekonomik bir politika izlemekte olup ödeme kolaylıkları ile de bunu destekliyor. Bundan dolayı sorunsuz bir şekilde hizmet alarak istediğiniz sonuca kısa sürede ulaşım sağlayabilirsiniz. Ayrıca fiyatlar istenilen hizmet çeşidine göre de değişkenlik gösteriyor. Almak istediğiniz hizmeti belirterek ön görüşme yapabilir ve bilgileri paylaşabilirsiniz. Bize sunduğumuz tüm bilgiler kesinlikle başka kişiler ile paylaşılmaz ve bilgiler verilmez.

 

Yorumlar (0)    Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.Yorum Yaz


guvenlik

ÖZEL AY DEDEKTİFLİK BÜROSU - TÜM HAKLARI SAKLIDIR - |  SEO : BASER WEB  |   

Yukarı Çık