• 0532 327 13 39
  • info@aydedektif.com

AY DEDEKTİF

AY DEDEKTİFLİK 432 0 Yorum

Adıyaman Özel Dedektiflik Bürosu 

7/24 Gsm: 0532 327 13 39  ( Ay Dedektiflik Bürosu )

Adıyaman Dedektiflik Hizmeti

Günümüzde pek çok kişi dedektiflik hizmetinden yararlanarak,  çözümünde problem yaşadığı birçok konu hakkında ulaşmak istedikleri bilgi ve belgeleri kolaylıkla elde edebilmektedirler. Fakat dedektiflik işinin alanında uzman bir ekip tarafından yürütülmesi her zaman için etik olandır. Aksi takdirde işin ehli olmayan kimseler tarafından yapılan araştırmalarda, çoğu zaman hakkında bilgi toplanan bireylerin kişi hak ve özgürlüklerine gereken hassasiyet gösterilmemektedir.

Adıyaman dedektif ofisimiz, dedektiflik hizmetleri alanına giren her konu hakkında alanında uzman bir ekip ile birlikte, beklenilen ve gerekli olan gizlilik esasına sadık kalarak çalışmalarını sürdürmektedir. Gerek iş hayatı gerekse özel hayatı ilgilendiren dedektiflik hizmeti alanında yer alan birçok konu hakkında, ofisimizi ziyaret ederek dedektiflerimize danışarak bilgi alabilirsiniz.

Özel dedektiflik değişen yaşam koşullarına göre gün geçtikçe talep edilen bir meslek haline dönüşmektedir. Adıyaman özel dedektif ekibi tarafından sunulan hizmetler birçok alanı kapamaktadır. Eş takibi, velayet, boşanma ve nafaka davalarında, kişi takipleri, adres tespiti, evlilik öncesi araştırma, şirket araştırma, öğrenci takibi ve personel araştırması gibi birçok alanda kişi hak ve özgürlüklerine gereken özeni göstererek alanında profesyonel dedektiflerimiz tarafından araştırmalar yapılmaktadır.

Adıyaman Dedektiflik Eş Takibi Hizmeti

Kendisinden şüphe duyulan ve geçerli sebepler dahilinde eşlerin takibi ve araştırılması konusunda Adıyaman'da bulunan dedektiflik büromuzdan hizmet alabilmeniz mümkündür. Fakat mağdur eşe yapılan araştırmalar sonucunda sunulan belgeler, karşı taraf için tehdit veya şantaj unsuru olarak kullanılamaz. Boşanma davası açılması durumunda mahkeme tarafından kabul edildiği takdirde araştırma sonucunda elde edilen tüm belge, bilgi, video ve fotoğraflar mahkemede delil olarak kullanılabilecektir. Ayrıca profesyonel dedektiflerimiz tarafından eş takibi, izleme ve araştırması yapılırken kişilerin özel hayatına müdahale edilmez ve gizlilik esasına sadık kalınır.

Adıyaman Dedektiflik Evlilik Öncesi Araştırma Hizmeti

Ülkemizde evlenme ve boşanma alanında yapılan istatistiki araştırmalar gösteriyor ki yapılan evliliklerin çoğunluğu ilk beş yıl içerisinde ayrılık ile sonuçlanmaktadır.

Evlilik yolunda ilerlerken tarafların birbirlerine karşı yeterince dürüst olup olamadıkları şüphesinden doğan güvensizlikleri, geçmiş yaşamları hakkında yeterli bilgiye sahip olamamaları gibi durumlardan kaynaklanan belirsizlikler silsilesi, çiftleri birbirleri için doğru kişi olup olmadığı konusunda endişeye sürüklemektedir.

Adıyaman dedektiflik ofisimizde çalışan uzman dedektiflerimiz tarafından titizlikle yürütülen araştırmalar sonucunda kişilere, talep edilen evlilik öncesi araştırma hizmeti tüm belge ve bilgileri ile sunularak, gelecekte yaşanabilecek her türlü kötü sürprizlerin ve maddi manevi kayıpların önüne geçilecektir.

Adıyaman Dedektiflik Personel Araştırması Hizmeti

İşverenler işe alacakları kişiler hakkında, kendi iş yerlerinde çalıştıracağını geçerli belgeler ile ibraz ettikten sonra büromuzun sunduğu personel araştırması hizmetinden yararlanabilirler.

Böylelikle iş başvurusunda bulunan kişilerin güvenirliği, sunduğu referansların gerçekliği veya varsa kötü alışkanlıkları dedektiflerimiz tarafından titizlikle yürütülen çalışmalar ile tespit edilerek işverenlerin gelecekte yaşayabilecekleri her türlü maddi kayıplar engellenmiş olur.

Adıyaman Dedektiflik Öğrenci Takibi Hizmeti

Zararlı madde kullanımında yaş aralığı maalesef günden güne düşüş göstermektedir. Aileler ise çocuklarının kimlerle arkadaşlık ettiğini, kötü alışkanlıklar edinip edinmediği konusundaki korku ve endişelerini giderme adına dedektiflik büromuzun sunduğu öğrenci takip hizmetinden yararlanabilirler.

Ayrıca dedektiflik büromuzda, ailevi bir bağ, hukuki nedenler veya ticari ilişkiler gibi geçerli nedenler belgelendikten sonra, kişilere istenen adres tespiti hizmeti dedektiflerimiz tarafından sunulmaktadır. Adres tespiti hizmeti sayesinde, adres değişikliği yüzünden borçlu kişilere ulaşamayarak, yasal yollarla alacağını tahsil edememiş birçok mağdur kişinin bu mağduriyetleri giderilmektedir.

Özellikle de velayet ve boşanma davalarında dedektiflik büromuzun uzman dedektiflerinin özverili araştırma ve çalışmaları sonucunda elde edilen bilgi ve belgeler mahkemeye sunularak davaların sonuçlanmasına yardımcı olunmaktadır.

Birçok alanda hizmet veren Adıyaman dedektiflik bürosu çatısı altında yapılan her araştırma sonucunda, bize başvurarak hizmet almak isteyen kişilerin, bilgi almak istediği konularda sadece gerçekleri içeren belge ve bilgileri kısa süre içerisinde müşterilerimize sunmaktadır.

Adıyaman özel dedektiflik bürosu ve uzman ekip kadromuzda yer alan tüm dedektiflerimiz zorunlu olan bütün sertifika ve izin belgelerine sahiptir, böylelikle yasalara uygun bir şekilde özel dedektiflik hizmeti vermektedir.

Yorumlar (0)    Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.Yorum Yaz


guvenlik

ÖZEL AY DEDEKTİFLİK BÜROSU - TÜM HAKLARI SAKLIDIR - |  SEO : BASER WEB  |   

Yukarı Çık