• 0532 327 13 39
  • info@aydedektif.com

İÇEL DEDEKTİF 7/24 İLETİŞİM

AY DEDEKTİFLİK 5623 0 Yorum

İçel Özel Dedektiflik Bürosu 7/24 iletişim 
Eş Takibi Adres Tespiti Evlilik Öncesi Araştırma Öğrenci Takibi 

Gsm: 0532 327 13 39

İçel Dedektiflik Hizmeti

İçel dedektiflik bürosu olarak bütün personellerimizin bu konu üzerinde gerekli olan bütün eğitimlerini alarak sizlere en iyi hizmet vermeyi amaçladığı en önemli hizmetlerden bir tanesidir. Dedektiflik ciddi bir iştir. Mutlaka bu konu üzerinde bütün eğitimlerini tamamlamış, işinin her noktasında ve konusunda bilgi sahibi olmuş, aynı zaman da doğru bilgi aktarımını hedef alan yaklaşımların benimsenmesi gerekmektedir.  Dedektiflik mesleği uzman gerektiren ve bu işi severek yapacak olan kişilerin işidir. İçel özel dedektif firmamız personelleri tam anlamıyla bu mesleğe gönül vermiş aynı zaman da mesleğin gerektirdiği bütün bilgi ve deneyimlerini tamamlamış, işinin ciddiyetinin farkında olan, çalışma prensibi ve ana hedefleri doğrultusunda ilerleyen bir bürodur. Sizlere en iyi hizmeti aktararak dedektiflik hizmetinden en yararlı hizmeti almanızı sağlar. Aklınıza gelebilecek her konuda sizlere destek olarak çözüme ulaşamadığınız noktaları en ince ayrıntısına kadar inceleyerek aklınıza takılan her soruya cevap niteliğinde belgeler sunarak sizi şüpheye düşüren soru işaretleri ve belirsizlikten kurtarır. Özellikle boşanma davası süreçlerinde en çok faydalı olan hizmet istisnasız dedektiflik hizmetidir. Dedektiflik hizmetleri içerisinde size sunulan belgeler delil niteliği taşıdığından dolayı mahkemeye bu belgeleri sunabilir ve aynı zaman da mahkemenin daha çabuk ve lehinize sonuçlanmasına olanak sağlayabilirsiniz.

İçel Dedektiflik Hizmetleri Nelerdir?

İçel dedektiflik firması olarak her konuyu tam anlamıyla çözüme kavuşturmaya ve sizi şüpheye düşüren duygu ve düşüncelerden sizi kurtararak konu hakkında doğru ve dürüst bilgiyi size vermeyi amaçlar. Bu nedenle aklınıza gelen her nokta da işinde uzman olan personellerimizden destek alarak bu hizmetlerden faydalanabilirsiniz. İçel dedektiflik bürosu olarak bizden bu konular üzerinden destek alabilirsiniz;

Eş takibi: Zaman zaman hayatınızda olan eşiniz ya da sevgilinize karşı güven duymadığınız ve hareketlerinden ötürü belirsizliğe düştüğünüz noktalar mevcuttur. Bu durumlarda kişiler konuyu tek başına aydınlatmaya çalışarak belirsizlikten kurtulmaya çalışmaktadırlar. Ancak bu durum psikolojikte bir süreç olmasından dolayı, aklınızda sürekli olarak bir şüphe olmasından dolayı konuyla ilgili sağlıklı bir bilgiye ulaşmak neredeyse imkansızdır. Firmamız şüphelendiğiniz bu noktalarda karşı tarafa hissettirmeden konuya açıklık getirerek sizlere en iyi bilgileri ulaştırmaktadır.

Evlilik Öncesi Şahıs Araştırması: Evlilik karar verilmesi güç ve yıpratıcı bir süreçtir. Bir insanı tanımak oldukça zordur. Bir insanla ne kadar süre birlikte olursanız olun tam anlamıyla tanımanız imkansızdır. Geçmişle alakalı her noktayı bilmek ve öğrenmek isteyip, aile yapısı hakkında doğru bilgileri öğrenmek, evlenmeden önce bütün hayatı ile alakalı aklınıza takılan her konu hakkında bilgi sahibi olup bu bilgiler doğrultusunda karar vermeniz, size uyup uymadığını anlamanız daha kolay olacaktır.

Adres Tespiti:  Firmalar ya da tüzel kişiler çoğu zaman farklı adreslerini gizli tutmaktadırlar. Firma olarak kapsamlı bir araştırma yaparak adres teyitleri yapabilirsiniz.

Borçlu tespiti, boşanma davaları için delil toplama tespiti, hukuksal danışmanlık, fiziki ve bilişim dolandırıcılıkları, teknik sanal takip, personel araştırması, veri kurtarma, öğrenci takibi, marka sahteciliği araştırması, böcek ve gizli kamera tespiti gibi birçok alanda uzman kadromuzdan bu konular üzerinden destek alabilirsiniz.

İçel Dedektif İle Sorularınıza Yanıt Bulabilirsiniz

Aklınıza takılan her nokta ve durum sizlere psikolojik olarak zarar vermekte ve gün içerisinde sürekli olarak bu konuyu düşünürken kendinizi bulabilirsiniz. Bu durum belirsizliği oluşturduğu gibi çözüme kavuşmadığı takdirde takıntı haline de getirmektedir. Dilerseniz firmamız üzerinden istediğiniz her nokta üzerinden detaylı bilgiler alarak 7/24 size yardımcı olarak sizlere en iyi hizmeti vermektedir. 

NOT: Dedektiflik hizmet içeriğimizde eş takibi yer alıyor. Takip işlemi sırasında karşı tarafın bilgisi olmuyor. Bu sayede ilgili kanıtlar daha kolay bir şekilde hazırlanabiliyor. Eşinizin gün içerisinde neler yaptığınızı merak ediyorsanız tüm detaylar fotoğraflı olarak sizinle paylaşılır. Bu işlem uzman personel tarafından kontrollü bir şekilde yürütülür. 

Aradığınız Profesyonel Bir Dedektif İse İçel Dedektif Hizmetinizde..

Yorumlar (0)    Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.Yorum Yaz


guvenlik

ÖZEL AY DEDEKTİFLİK BÜROSU - TÜM HAKLARI SAKLIDIR - |  SEO : BASER WEB  |   

Yukarı Çık