• 0532 327 13 39
  • info@aydedektif.com

KÜTAHYA DEDEKTİF 7/24 İLETİŞİM

AY DEDEKTİFLİK 3736 0 Yorum

Kütahya Özel Dedektiflik Bürosu 7/24 iletişim 
Eş Takibi Adres Tespiti Evlilik Öncesi Araştırma Öğrenci Takibi 

Gsm: 0532 327 13 39

Kütahya Dedektiflik Hizmeti

Dedektif çözülemeyen sorunların çözümü için delil ve belge toplayan, kayıp kişilerin bulunması için kolluk kuvvetlerine yardımcı olan kanunlara bağlı olarak çalışan özel eğitim almış kişilerdir. Dedektifler ileri görüşlü, sabırlı, ortam farkındalığı yüksek, sonuç odaklı, müşteri mahrumiyetine özen gösteren ve gizliliğin önemini bilen karakterdedir. İlk önce müşteri güvenliği ve bilgi gizliliği politikası ile çalışırlar. Dünyanın gelişmesi ve teknolojinin ilerlemesi dolandırıcılara ve hırsızlara istemeden kolay çalışma olanı oluşturmuştur. Son yıllarda artan olaylar nedeni ile dedektiflik hizmetlerine başvuran insanların sayısı her geçen gün artış gösteriyor. Kütahya dedektiflik hizmeti sektöründe önde gelen iller arasındadır. Dedektiflik hizmetleri insanların sorunlarını çözmede çok etkili bir hizmettir. Dedektifler iyi eğitim almış ve alanlarında uzmanlaşmış özel kişiler oldukları için sorun çözmede normal insanlara göre çok daha başarılıdırlar. Kütahya dedektiflik bürosu olarak çözülmesi zor esrarengiz olaylarda yüksek başarılar elde etmiş bir firmayız. Firma olarak önceliğimiz müşterilerimizin güvenliği ve bilgi mahrumiyetidir. Müşterilerimizin ihtiyaçları, sorunları ve bizimle paylaşmış oldukları her türlü bilginin mahrumiyeti söz konusudur. Bu nedenle en fazla özen gösterdiğimiz konu bilgi mahrumiyetidir. Bizlere ulaştığınızda sizin haklarınızı korumak amacı ile yapış olduğumuz karşılıklı iş sözleşmesi ile haklarını güvence altına alabilirsiniz.

Dedektiflik Hizmeti Nereden Alınır?

Dedektifler lisans eğitimlerini tamamlayan ve eğitimlerinin üzerine yine özel kurslar alarak kendilerini geliştirmiş insanlardır. Bu kişiler eğitimlerini aldıktan sonra dilerlerse kendi dedektif bürolarında, özel hukuk bürolarında ya da özel güvenlik şirketlerine bağlı olarak çalışmalarını sürdürebilirler. Kısa zamanda lehinize çözülmesini istediğiniz davalarınız için dedektiflik bürolarından destek alabilirsiniz. Davanız ile ilgilenen avukatınızın bağlı olduğu hukuk bürosunda çalışan özel dedektif var ise avukatınız aracılığı ile yine dedektiflik hizmeti isteyebilirsiniz. Kütahya dedektif hizmetleri alanında firmamız önde gelen isimlerdendir. Firmamızın başarıları ve kazandığı ödüllere sitemizden ulaşabilirsiniz. Hakkımızda detaylı bilgi alabilmek için sitemizi incelemeniz yeterli olacaktır.

Dedektiflik Hizmetine Ne Zaman İhtiyaç Duyulur?

Dedektiflik hizmetlerinden yararlanma son 10 yılda artış gösteren bir durumdur. Kayıp kişilerin bulunamadığı durumlarda, faili meçhul işlenmiş cinayetlerde, boşanma davalarında eş takibi, dolandırıcılık ve mağduriyet yaşanan durumların çözüme kavuşmasını isterseniz dedektiflik hizmetlerine başvurabilirsiniz. Davalar için kanıt değerinde yeteri delilleri dedektifler toplayabilir. Toplamış olduğu delilleri kolluk kuvvetlerine ve gerekli makamlara ulaştırırlar. Dedektif hizmetleri davaların gidişatına göre gerekli makamlardan izin belgelerini alarak kolluk kuvvetlerinin işlerini kolaylaştırmak için onlarla birlikte çalışabilir. Olayların kısa sürede sonuca ulaşmasında etkileri çok büyüktür. Kütahya özel dedektif alanında adını duyurmuş bir ildir. Çözüme kavuşmasını istediğiniz davalarınız için vakit kaybetmeden başvuru yapabilirsiniz.

Dedektiflik Hizmeti Fiyatları Ne Kadar Olur?

Dedektiflik hizmetlerinin fiyatları belirlenirken çözülmesi istenen olayın adli boyutuna, araştırmanın kaç gün süreceğine, araştırılması istenen durumun tehlikesine, çalışmanın yapılacağı sahanın büyüklüğüne, dedektiflik hizmeti için verilen belgelerin ne kadar işe yarayacağına ve soruşturmanın derinliği gibi kriterlere bakılır.  Dedektifler davaların durumlarına göre hayatlarını tehlikeye atabilirler. Özellikle cinayet soruşturmaları tehlikeli davalar olduğu için maliyetleri biraz daha yüksektir. Dedektifler özel yetiştirilmiş ve özel eğitilmiş çalışanlar oldukları için genel olarak dedektiflik hizmetleri maliyetli hizmetlerdir. Dedektif fiyatı belirlenirken dedektiflik bürosunun kendi fiyat politikası ve başarıları da göz önünde bulundurulur. Kısa zamanda sorunları çözerek başarı sağlayan ve isim yapmış olan dedektiflik büroları biraz daha pahalı hizmet vermektedir. Genel olarak bakıldığında dedektiflik bürolarının hizmet politikası 1000- 15000 TL arasında değişiklik göstermektedir. Dedektiflik hizmetlerinin sorunlarınızı çözmenizde sizlere sunmuş olduğu hizmetler doğrultusunda maliyetleri çok yüksek sayılmaz. Sizlerde çözüme kavuşmasını istediğin ve kısa zamanda sonuçlanmasını istediğiniz davalarınız için firmamızdan güvenilir, kaliteli ve hızlı bir dedektiflik hizmeti alabilirsiniz. Çözemediğiniz sorunlarınızı kısa sürede sizlerin adına çözebiliriz. 

Yorumlar (0)    Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.Yorum Yaz


guvenlik

ÖZEL AY DEDEKTİFLİK BÜROSU - TÜM HAKLARI SAKLIDIR - |  SEO : BASER WEB  |   

Yukarı Çık