• 0532 327 13 39
  • info@aydedektif.com

İstanbul Dedektiflik Bürosu

AY DEDEKTİFLİK 4239 0 Yorum

İstanbul Özel Dedektiflik Bürosu 7/24 iletişim 
Eş Takibi Adres Tespiti Evlilik Öncesi Araştırma Öğrenci Takibi 

Gsm: 0532 327 13 39  

İstanbul Dedektiflik Hizmeti

İstanbul artan nüfusu nedeni ile tehlikeli ve karmaşık bir şehirdir. Her gün farklı adli sorunların yaşandığı kalabalık ve büyük olan bu şehirde dedektiflik hizmeti zorunlu hale gelmiştir. Dedektiflerin kolluk kuvvetlerine sağlamış oldukları yararlar sayesinde sorunlar daha kısa sürede çözülebiliyor. Dedektiflik hizmeti bizim kanunlarımızda tam olarak karşılığı olmayan bir hizmet olsa da yurt dışında emniyet güçlerinde bir birim olarak yer almaktadır. Ülkemizde dedektiflik hizmetleri dedektiflik bürolarında, güvenlik şirketlerinin özel dedektiflik birimlerinde ve hukuk bürolarında verilmektedir. Uzun süren adli bir soruşturma için kişiye özel olarak dedektif kiralanabilir. İstanbul dedektif firmaları çok fazla sayıdadır. 

Dedektiflik Hizmetlerinde Çalışanlar Hangi Vasıflara Sahip Olmalıdır?

Dedektiflik hizmetlerinde çalışan kişiler olaylara farklı açılardan bakmasını bilen kişiler olmalıdır. Olayları çözebilmek için aynı anda farklı şeyleri düşünebilen olaylar arasındaki koordinasyonu sağlayabilen karaktere sahip olmalıdır. Özel dedektifler kriminoloji, psikoloji, sosyoloji, laboratuar araç ve gereçleri, hukuk, silah kullanma ve silah çeşitleri, balistik, olay yeri inceleme, teknolojik aletleri ve interneti ileri derecede kullanabilme, kroki ve harita okuma, sahte evrakı tanıma, mikroskop ve parmak izi işlemlerini becerebilme gibi eğitimleri almış ve yeterli donanımlara sahip kişilerdir. Saymış olduğumuz donanımlar teknolojinin ilerlemesi ile kendilerini yenileyen işlemler olduğu içinde dedektiflerin yenilikleri takip ederek gerekli olan eğitimleri sürdürmelidirler. Dedektif olabilmek için en önemli vasıf eğitime ve öğrenmeye açık olmaktır. Dedektiflerin saymış olduğumuz bu donanımlara profesyonel bir şekilde hakim olması beklenemez. Ancak olaylara farklı açıdan bakabilmek için azami yeterli bilgiye sahip olması gerekir. Dedektiflerin en iyi bilmesi gerek konu ise hukuk kurallarıdır. Dedektifler kanunlara uygun olarak çalıştıkları için kanunları çok iyi bilmeleri şarttır. İstanbul dedektiflik bürosu hukuk kuralları çerçevesinde kurulan ve çalışan bir firmadır.

İstanbul Dedektiflik Bürosu Sizin İçin Ne Yapabilir?

İstanbul dedektiflik bürosu olarak ilk önceliğimiz kanunlar çerçevesinde müşterilerimizin tüm istek ve ihtiyaçlarına olumlu bir şekilde yanıt verebilmektir. Kanunlara uygun olan her durumda elimizde bulunan tüm imkan ve araç gereçleri kullanarak müşterilerimizin sorunlarını çözmek için çalışıyoruz. Bununla birlikte müşterilerimizi verdiğimiz hizmetler;

1-     Bir ortak ile birlikte yeni bir iş yeri kurmak isterseniz iş kurmadan önce güvenliğiniz için ortağınız hakkında gerekli olan tüm bilgileri toplayabilir.

2-     Evlenmeye karar verdiğiniz eş adayınız ile ilgili detaylı bir araştırma yaparak eş adayınız daha önce evlenmiş mi sizden sakladığı bir durum var mı, kötü alışkanlıkları, arkadaş çevresini ve ailesini araştırarak sizin için önemli olabilecek durumları açığa çıkartıyoruz.

3-     İzini kaybettiğiniz ya da aniden ortadan kaybolan yakınlarınızın izini sürerek onlar ile ilgili bilgiler topluyoruz ve bu bilgiler ışığında kayıp kişilere ulaşabilir.

4-     Alacaklı olduğunuz ancak ulaşamadığınız kişini bulunduğu adrese ulaşarak sizin için faydalı olan tüm bilgileri topluyoruz.

5-     Eşinizin başka kişiler ile ilişkisi olabileceğini düşündüğünüzde sizin için araştırmalar yaparak aldatılıp aldatılmadığınızı öğrenebiliyoruz.

6-     Sahibi olmak istediğiniz marka ürünlerin ürün değerlerini, firmanın sektördeki yerini, markaların piyasada bulunan hisse değerlerini ve bu markanın sizler için getirisinin ne olabileceğini titiz bir çalışma ile araştırıyoruz.

7-     Boşana davası sürecinizde silerin yanında olarak kusurlu eş tespiti, varsa çocuğunuzun velayeti ve hakkınız olan nafakanın alınabilmesi için gerekli olan tüm delilleri sizlerin adına elde ediyoruz. İyi bir eş takibi ile sizin için gerekli olan tüm belgeleri kanunlara uygun olarak topluyoruz.

Çözemediğiniz ve yeterli delile sahip olamadığınız sorunlarınız için İstanbul dedektif firmamızdan güvenilir bir hizmet alabilirsiniz. Büromuzun vermiş olduğu hizmetler İstanbul ile sınırlı olmayıp ülke genelinde ve yurt dışında müşterilerimizin isteğine uygun olarak dedektiflik hizmeti sunmaktayız. Sizde dedektif ihtiyacınız için İstanbul özel dedektif bürosuna başvuru yapabilirsiniz.

Yorumlar (0)    Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.Yorum Yaz


guvenlik

ÖZEL AY DEDEKTİFLİK BÜROSU - TÜM HAKLARI SAKLIDIR - |  SEO : BASER WEB  |   

Yukarı Çık