• 0532 327 13 39
 • info@aydedektif.com

ÇORUM DEDEKTİF 7/24 İLETİŞİM

AY DEDEKTİFLİK 415 0 Yorum

7/24 Gsm : 0532 327 13 39 ( Çorum Ay Dedektiflik Bürosu )

Çorum Dedektiflik Hizmeti 

Dedektifliğin tanımı ve işleyişi zamanla değişmiş ve çalışma şartları genişlemiştir. Dedektif, her türlü araştırmayı yapmak suretiyle belli bir uyuşmazlığı çözmek ya da müşterisinin aklındaki soruları gidermek faaliyetini yürütür. İki türlü dedektif bulunmaktadır. Bunların birincisi kamu dedektifleridir. Kamu dedektifleri devlet görevlisidir. Ülkemizde polisler bu kapsamdadır ve literatürde gizli soruşturmacı olarak yer alırlar. Kamu dedektifleri, bağlı bulundukları birime ya da yöneticiye karşı sorumludurlar. İkinci tür dedektifler ise özel dedektiflerdir. Bunlar serbest meslek faaliyeti olarak ücret karşılığında dedektiflik yaparlar. Özel dedektifler sadece kendilerine ücret ödeyen müşteriye karşı sorumludurlar. Resmi bir görevlendirmeleri olmadığından özel dedektiflerin suçluları yakalama gibi bir görevleri yoktur. Ancak elde ettikleri bilgilerle kamu dedektiflerine yardımcı olabilirler.

 • Özel dedektifler görevlerini soğukkanlılıkla yürütürler.
 • Özgüvenleri yüksektir.
 • İşini icra ederken bir aksilikle karşılaştıkları zaman işi yarıda bırakmazlar ve farklı yollardan işi çözmeye çalışırlar. Alternatif çözümler üretme zekâları oldukça gelişmiştir.
 • Mantık yürütme becerileri yüksektir.
 • Özel dedektifler neyi nerede bulacaklarını iyi bilirler.
 • Bilgi almaya çalıştıkları kişiye yaklaşma ve hissettirmeden bilgileri almakta marifetlidirler.
 • Ülkelerindeki hukuki yasaklar ve kanunların tanıdığı haklar bakımından bilgilidirler.
 • Müşterilerini hukuki bir sıkıntı içine sokmazlar.
 • Dijital sorunları aşmak için çözüm ortakları bulunan dedektiflerin işbirliği yaptığı birçok kurum ya da kişi de bulunur.
 • Özel dedektiflik tamamen tecrübeye dayanan bir meslektir.
 • Mesleki deneyim ve donanımı yüksek olan dedektiflerin daha çabuk sonuç aldıkları görülmektedir.
 • Bu nedenle dedektiflik hizmetini profesyonel şekilde almak istiyorsanız  Çorum dedektif hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.

Çorum Özel Dedektiflik Hizmetleri

Çorum dedektiflik hizmeti firmamız sektörün en köklü araştırmacı firmasıdır. Uzun yıllardır araştırma içerisinde olan firmamız geçmişinde sayısız görevler icra etmiş ve sonuçlandırmıştır. Halen yüzlerce kişinin tercihi olmaktadır. Bölge, il, ilçe ve ülke sınırı gözetmeksizin araştırma yapabilen firmamız kendisini kaliteli araştırmalar yapmaya adamıştır. Dedektiflik sektörünün parlayan yıldızı olan firmamız Çorum ilinde de hizmetinizdedir. Çorum Merkez ile Alaca, Bayat, Boğazkale, Dodurga, İskilip, Kargı, Laçin, Mecitözü, Merkez, Oğuzlar, Ortaköy, Osmancık, Sungurlu ve Uğurludağ ilçelerinde en iyi çözümleri üretmekte yetkindir. Hizmet talebi hangi ilçeden gelirse gelsin, işin niteliğine göre firmamız tarafından Türkiye çapında ve gerektiğinde dünyanın herhangi bir bölgesinde faaliyete geçebilir. 

Firmamız son teknoloji video sistemlerin, araştırma ekipmanlarına ve bilgisayar veri tabanlarına sahiptir. Sokağa inerek çalışma yürütecek olan dedektiflerimiz gözetim teknikleri, görüşme, kayıt araştırması, rapor yazımı ve mahkemede tanıklık konularında profesyonel olarak eğitilmiştir.

Firmamız Hangi Alanlarda Çalışır?

Çorum özel dedektif büromuz kayıp şahısların bulunması, evlatlık çocuklarda gerçek ebeveynin bulunması, kayıp malların araştırılması, evlilik içi veya dışı eşlerin izlenmesi, miras hukukundan doğan hakların incelenmesi ve kişisel davalar hakkında bilgi alınması hususlarında araştırma yapar. Firmamızda kurumsal olarak hizmet talep eden firmalar da bulunmaktadır. Daha çok ekonomik olan bu taleplerin başında şirket araştırmaları, patent hukukundan doğan talepler, personellerin denetlenmesi, icra işlemleri ile ilgili bilgi talepleri bulunmaktadır. Firmamızın çalışmaları sonunda elde edilen bilgilerle birçok boşanma davası sonuçlanmış, bebeklere şiddet uygulayan bakıcılar tespit edilmiş ve alacaklılarından mal kaçıran borçlular belirlenmiştir. Dedektiflerin görev alanının sınırı yoktur. Belirtilenler dışında aklınızdaki herhangi bir problem ile ilgili araştırma yapılabilir. Bu konudaki tek kriter talep edilecek olan hizmetin genel ahlaka ve ulusal yasalara uygun olmasıdır.

Özel Dedektiflik Firmamızın İlkeleri Nelerdir?

Prensipleri ile çalışan firmaların sektörde daha fazla tutunduğu gerçeğini bilen Çorum Dedektiflik Bürosu çalışma şartlarını belli kriterler üstüne kurmuştur. Buradaki ilk ve en önemli kriterimiz devletimizin yasalarına saygılı olmaktır. Firmamız yasalara uygun olarak kurulmuştur. Her türlü yasal denetime açıktır ve vergisini verir.

Firmamız bilgi araştırması yaparken kişilerin kanundan doğan özel hayatının sınırlarını ihlal etmez. Kişilerin evrensel insan hakları kapsamındaki özel hayatı tarafımızca izlenilmez, araştırmalar kamusal yarar gözetilerek bu kapsamda yürütülür. Böylelikle firmamız hem kendisinin hem de kendisinden hizmet talep eden müşterilerinin mahkemelerde uğraşmasına sebep olmaz.

NOT: Dedektiflik hizmet içeriğimizde eş takibi yer alıyor. Takip işlemi sırasında karşı tarafın bilgisi olmuyor. Bu sayede ilgili kanıtlar daha kolay bir şekilde hazırlanabiliyor. Eşinizin gün içerisinde neler yaptığınızı merak ediyorsanız tüm detaylar fotoğraflı olarak sizinle paylaşılır. Bu işlem uzman personel tarafından kontrollü bir şekilde yürütülür.

Yorumlar (0)  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.Yorum Yaz


guvenlik

ÖZEL AY DEDEKTİFLİK BÜROSU - TÜM HAKLARI SAKLIDIR - |  SEO : BASER WEB  |   

Yukarı Çık