• 0532 327 13 39
  • info@aydedektif.com

ÇANAKKALE DEDEKTİF 7/24 İLETİŞİM

AY DEDEKTİFLİK 752 0 Yorum

                       ÇANAKKALE DEDEKTİF 7/24 İLETİŞİM

  • Eş takibi hizmetleri ile eşine güvenmeyen ve aldatılma korkusu ile yaşayan eşleri bu sorundan kurtarıyoruz.
  • Ortak takibi hizmetleri ile ortaklarından şüphe edenler için araştırma ve takip hizmetini kusursuz şekilde sunmaktayız.
  • Suçları olan ama günlük yaşantısına devam edenlerin suçlarını araştırmak için sizlere yardımcı oluyoruz.
  • Evlilik öncesinde eş adayının gündelik yaşantısını ve arkadaş çevresini araştırarak gerçekten doğru kişi olup, olmadığını sizin için araştırıyoruz.
  • Miras ile ilgili sorunlar yaşıyor ve hakkınız olan mirası alamıyorsanız, bize ulaşarak profesyonel hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.
  • Sevdiğiniz birinin kaybolması, kaçması gibi durumlarda dedektiflik hizmeti alarak kaybolan kişinin kısa sürede bulunmasını sağlamak için bize ulaşabilirsiniz.
  • Böcek ve gizli kamera gibi şüpheleriniz varsa evinizden ya da iş yerinizde detaylı araştırma yaparak bu sorunları kısa sürede tespit ederek imha ediyoruz.

Dedektifler, kendilerine verilen görevler uyarınca kişi ya da kurumlar nezdinde kimliklerini gizleyerek araştırma yapan ve araştırma sonucunu anlaşılır şekilde raporlayan kişilerdir. Resmi görevlendirmesi olan dedektifler polis ya da istihbaratçılardır, devlet adına çalışırlar. Özel dedektifler ise, müşterilerinin problemleri uyarınca görev yapan, görevi sonunda tüm çalışmalarını içeren bir rapor düzenleyen ve bunun karşılığında belli bir ücret alan kişilerdir. Bilinmelidir ki, özel dedektiflerin araştırma yapılan kişiyi yakalama, onlar hakkında resmi soruşturma yapma yetkileri yoktur. Günümüzde kişilerin evlilik içi şüphelerden ötürü eşlerini, şirketlerin ise ekonomik kaygılardan dolayı iş ortaklarını araştırma gereği duydukları görülmektedir. Görüldüğü üzere, dedektiflerin bir çok uzmanlık alanından bilgi sahibi olmaları işlerinde kalifiye bir eleman olmaları için gereklidir.

Özel dedektiflik bir sabır işidir. Yüksek oranda dikkat istemektedir. Bir anlık dikkatsizlik ya da sabırsız davranma harcanan emeğin boşa gitmesine sebep olabilir. Özel dedektifler alternatif çözümler üretebilme yeteneğine de sahip olmalıdır. Aksi halde beklenmedik bir durum karşısında görevin sonuçsuz kalabilmektedir. Özel dedektiflik bir kişinin yaşam alanının izlenmesini, alışkanlıkların ya da ilişkilerin takibini gerektirdiği için hukuki sonuçlar doğurma riski bulunmaktadır. Ayrıca yapılan araştırmalar da maddi bir yük oluşturmaktadır. Hangi işlemin ne zaman yapılacağı ve hangi işlemlerden sakınılacağı ancak profesyonel bir dedektiflik anlayışı ile mümkündür. Bu nedenle alanında deneyimsiz veya bilgisiz bir dedektifin seçilmesi gereksiz masraflara sebep olabileceği gibi, sonucun uzun sürede ve kalitesiz alınmasına da sebep olabilecektir. Hukuki sorunlarla ve gereksiz maddi külfetle karşı karşıya kalmamak için Çanakkale ilindeki problemleriniz için firmamızı tercih edebilirsiniz.

Çanakkale Özel Dedektiflik

Çanakkale dedektif hizmetlerinde en deneyimli ve en donanımlı firmalardan biri olarak yardımınıza hazırız. Kuruluşumuz uzunca bir süredir sektörde faaliyettedir. Araştırma işlemleri için bugüne kadar firmamızın kapısını çalan bireysel ve kurumsal müşterilerimize en iyi düzeyde hizmet sağlanmış ve yapılan çalışmalar müşteriler tarafından takdir edilmiştir. Dedektiflik hizmetlerinin kurumsal bir şekilde verilmesine önem veren firmamız Çanakkale ilinde de hizmetinizdedir. Çanakkale Merkez ile Biga, Yenice, Çan, Gelibolu, Ayvacık, Bozcaada, Gökçeada, Bayramiç, Lapseki, Eceabat ve Ezine ilçelerinde bulunan müşterilerinin istekleri doğrultusunda hızlı bir şekilde çalışmalara başlayabilecek kapasiteye sahiptir. Araştırılması istenilen konunun niteliğine göre gerektiğinde ilçe dışı, il dışı ve hatta yurtdışı sahasında da çalışmalar yapılacaktır. Firmamız bunu yapabilecek kabiliyet ve güce sahiptir.

Bir dedektifin görevini layıkıyla yapabilmesi için bilgili olması dışında teknolojik olarak donanımlı olması da zorunludur. Video kayıt cihazı, ses kayıt aparatı, mikrofon, takip sistemleri, ulaşım vasıtaları, mobil yazıcı ve telefon gibi tüm cihazlar dedektiflerimizin kullanımına açıktır. Dedektifler tarafından yapılan çalışmalar ayrıca özel donanımlı personel tarafından raporlanmaktadır.

Özel dedektiflerimiz kimliklerini gizleyerek ve teknolojiden yararlanarak eksiksiz şekilde işini yapabilecek personellerden oluşmaktadır. Sürekli eğitim ilkemiz uyarınca dedektiflerimiz belli dönemlerle eğitime tabi tutulurlar. Eğitimlerde mevzuat değişiklikleri anlatılır ve yeni dedektiflik teknikleri konusunda uygulamalı bilgilendirme yapılır.

Dedektiflik Kuruluşumuz Hangi Alanlarda Çalışır?

Çanakkale özel dedektif hizmetleri büromuzun hizmet verdiği alanlar çok fazladır. Evlilik içi eşlerin birbirlerine yönelik takip talepleri, bebek bakıcılarının izlenmesi, evlilik öncesi çiftlerin istekleri, kaybolan bebek araştırmaları, miras hukukundan doğan işlemler, kayıp kişi arama, mal kaçırma riski olan alacaklıların takibi, dava dosyası sorgulama gibi bireysel hizmetler bulunmaktadır. Kurumsal anlamda ise; borçlu şirket araştırmaları, personellere yönelik izleme talepleri, marka hakkına tecavüz iddiaları, şirket adresi belirlemeleri gibi hizmetler karşımıza çıkmaktadır.

Özel Dedektiflik Firmamızın İlkeleri Nelerdir?

Çanakkale Özel Dedektiflik Bürosu olarak bazı prensipler üzerine inşa edilmiştir ve günümüze kadar bu prensiplerden hiçbir şartta vazgeçilmemiştir. Firmamız devletimizin yasalarına uygun bir şekilde çalışır. Özel dedektiflik yasası bulunmasa da firmamız ceza kanunu, medeni kanun gibi ana hukuk kurallarına uygun davranır. Bu nedenle öncelikle kişilerin özel hayatının dokunulmazlığını kesinlikle çiğnemez.

Çanakkale dedektiflik bürosu kendisinden hizmet talep eden kişinin açık kimlik bilgilerini deşifre etmez. Kimlik bilgilerinin ortaya çıkmasına neden olabilecek özellikleri beyan etmez.

Verilen hizmet kapsamında yapılan çalışmalar ve raporlama esnasında elde edilen bilgiler ses kayıtları, belgeler, fotoğraflar üçüncü kişilere verilmez. Her türlü bilgi dedektif ve müşteri arasında sır olarak kabul edilir.

Dedektiflerimiz tüm işleri özenle yapar, işin daha iyi sonuçlanması için harcama yapmaktan çekinmez. Saat ve gün ayrımı yapmaksızın çalışmalarına devam eder. İçe sinmeyen görevler tekrarlanır. Son aşamada herkesin anlayabileceği bir şekilde rapor çıkartılır.

7/24 Gsm : 0532 327 13 39  ( Çanakkale Ay Dedektiflik Bürosu )

NOT: Dedektiflik hizmet içeriğimizde eş takibi yer alıyor. Takip işlemi sırasında karşı tarafın bilgisi olmuyor. Bu sayede ilgili kanıtlar daha kolay bir şekilde hazırlanabiliyor. Eşinizin gün içerisinde neler yaptığınızı merak ediyorsanız tüm detaylar fotoğraflı olarak sizinle paylaşılır. Bu işlem uzman personel tarafından kontrollü bir şekilde yürütülür.

Yorumlar (0)    Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.Yorum Yaz


guvenlik

ÖZEL AY DEDEKTİFLİK BÜROSU - TÜM HAKLARI SAKLIDIR - |  SEO : BASER WEB  |   

Yukarı Çık