• 0532 327 13 39
  • info@aydedektif.com

Casus Program Tespiti

AY DEDEKTİFLİK 557 0 Yorum

Güvenlik İçin Casus Program Tespiti

Teknoloji her geçen gün gelişiyor. Bu gelişme sonucunda casus programlar da bilgisayar ve telefon gibi cihazlarımızda bulunabiliyor. Bu yüzden casus program tespiti yapılması için uzman kişilerden yardım alınabilir. Casus programlar insanların özel hayatlarını işgal edebilirler. İnsanların cihazlarındaki belgeleri kopyalayabilirler. Telefonlardaki bir casus program sayesinde bütün konuşmalar dinlenebilir ve mesaj trafiği izlenebilir. Bunu önlemek için profesyonel kişilere casus programların tespiti yaptırılabilir. Bilgisayarlarda depolanan kişisel dosyalar, önemli iş dosyaları ve daha birçok şey de casus programlar tarafından fark ettirilmeden kopyalanabilir.

Casus Programlar Yüzünden Bilgileriniz Tehlikede

Teknolojik cihazlarda bulunan casus programların tespiti için uzman kişilere başvurulması bilgilerin korunması için oldukça gerekli bir şeydir. Casus programlar kişisel hayatınıza ait bilgileri ele geçirebilir. Online olarak yaptığınız alışverişlerde kullanılan kredi kartı, banka kartı bilgilerinizi ele geçirebilir. Kullandığınız sosyal medya hesapları da dahil olmak üzere internet üzerinde sahip olduğunuz her hesabın şifresi gibi bilgilere ulaşabilen casus programlar bu bilgileri daha fazla çalmadan tespit edilmelidir. Bunun için de en iyi yöntem profesyonel destek alınmasıdır.

Casus Programlar Konuşma, Mesaj Ve Konum Bilgilerinizi Paylaşıyor!

Casus programlar bulunduğu cihazdaki özel bilgileri kopyalayarak paylaşırlar. Cep telefonlarında bulunabilen casus programlar o telefonun aldığı, gönderdiği mesaj ve arama kayıtlarını bir başka cihaza gönderebilmektedir. Telefonun bulunduğu konuma her an ulaşabilen casus programlar çok tehlikelidir. Ayrıca sadece kayıtlara ulaşmakla kalmayarak konuşmaların dinlenmesine de neden olan casus programlar vardır. Casus programların en kötü yanı ise fark edilme ihtimallerinin neredeyse hiç olmamasıdır. Bu programlar çok gizli bir şekilde çalışan programlardır bu sebeple uzman kişiler tarafından yapılan taramalarla tespit edilirler.

Bilgisayarlarınızdaki Önemli Dosyalar Kopyalanarak Çalınabilir!

Casus programlar dosyaları kopyalayarak başka bir yere gönderebilirler. Bilgisayarlarda bulunan önemli belgeleri kopyalayarak kötü amaçlı kişilere gönderebilirler. Bilgisayarlarda sayısız bilgi ve belge depolanabilmektedir. Bunlar özel hayatla ilgili bilgi, fotoğraf ve videolar olabileceği gibi oldukça değerli ve gizli iş dosyaları da olabilir. Casus programlar yüzünden önemli bilgileri çalan ve haksız kazanç elde etmek isteyen kişiler bulunabilir. Bu casus programlar aracılığıyla insanların banka hesaplarının bilgileri ele geçirilerek farklı hesaplara para aktarımları yapılmaktadır. Tespiti geç kalınmadan yapılması gerek casus programlar için konun uzmanı kişilerden destek alınmalıdır.

Bazı casus programlar basit oldukları için cihazlarda anormalliklere sebep olurlar. Bu casus programların tespit edilmesi kolaydır. Cihazlarda değiştirilmiş web ana sayfası, donma, gereksiz yüklenmiş uygulamalar, gönderilmiş garip e posta ve mesajlar gibi şeyler görülüyorsa basit bir casus program olduğu anlaşılabilir. Ancak daha karmaşık casus programlar kendilerini belli etmezler ve daha farklı şeylere neden olurlar. Bunlar belge ve banka hesaplarının çalınması, konuşmaların dinlenmesi gibi büyük şeylerdir. Bu karmaşık casus programların profesyonel destek alınmadan tespit edilmesi oldukça güçtür. Bu gibi sorunlarla karşılaşmamak için casus program tespiti yaptırmanız önemlidir.

Casus Programlardan Kurtulmak İçin Firmamızı Tercih Edin

Casus programlar teknolojik cihazların mesaj ve e posta gibi özelliklerini kullanarak diğer cihazlara yayılabilme özelliğine sahiptir. Bu yüzden birden fazla kişiye tek bir cihaza girmeleri yüzünden bile zarar verebilirler. Teknolojik cihazlarınızda casus program olup olmadığını tespit etmek isterseniz firmamız sizlere bu hizmeti veriyor. Cihazlarınızdaki zararlı casus programlardan kurtularak güvenli bir kullanım sağlayabilirsiniz. Bilgilerinizin korunmasını sağlayan firmamız casus program tespiti yaparak bu programların kaldırılmasını sağlıyor. Hemen bizimle iletişime geçerek uzman kişilere casus program tespiti yaptırabilir ve bilgilerinizin kötü niyetli kişilerin eline geçmesini engelleyebilirsiniz.

Yorumlar (0)    Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.Yorum Yaz


guvenlik

ÖZEL AY DEDEKTİFLİK BÜROSU - TÜM HAKLARI SAKLIDIR - |  SEO : BASER WEB  |   

Yukarı Çık