• 0532 327 13 39
  • info@aydedektif.com

Boşanma Davaları Hakkında

AY DEDEKTİFLİK 536 0 Yorum

                                                          Boşanma Davaları

Türkiye'de dahil dünyada her yıl milyonlarca çift, mutlu bir geleceğe adım atmak için birbirlerine "evet" diyerek, dünya evine giriyor. Ancak ne yazık ki aynı şekilde de güzel düşüncelerle girdiği bu yolda umduğunu bulamaması sonucu yine milyonlarca çift evliliğini sona erdiriyor.

Nasıl ki evliliğin başlaması için nikah gibi bazı yasal prosedürler uygulamak gerekiyorsa aynı şekilde boşanmak için de boşanma davası açmak gerekiyor. Ancak bu yolla ilerde karşılaşılabilecek muhtemel olumsuz olayların önüne geçilebiliyor. Evliliklerini sonlandırmak isteyen kişiler, ilk olarak aile mahkemelerinde dava açılır. Genelde bu süreçte bir de avukat tutulur . Bazı zamanlar gerekli delil - tespitin bulunamamasından kaynaklı olarak dedektiflik şirketimiz olan Ay Dedektiflik büromuzun kapısı çalınıyor . Yaptığımız araştırmalar ve takipler sonucu elimize güçlü deliller geçmesini sağlıyor , boşanma davasını istediğiniz şekilde kazanmanızı sağlıyoruz ..

Çekişmeli boşanma davası

Boşanma davaları genel olarak çekişmeli ve anlaşmalı boşanma davası şeklinde ikiye ayrılır. Çekişmeli boşanma davaları, tarafların boşanmak, tazminat, nafaka, mal paylaşımı,  çocuk veya çocukların velayeti gibi konulardan anlaşamamaları durumunda açılan davalara deniliyor. birinde ya da birden fazla hususta anlaşamamaları halinde görülen boşanma davasıdır. Bu tür davalar genelde uzun sürüyor. Ayrıca, bu tür davanın maddi maliyeti anlaşmalı davaya oranla daha fazla oluyor. Ayrıca çekişmeli boşanma davası, sonucu garantili bir dava da değil. Bu gibi olaylarda taraflar dedektiflik büromuza gelerek bizlerden yardım istiyor . Bizde bize gelen taraf için en iyi çalışmaları sergiliyerek boşanma davasını kazanması için elimizden gelen tüm çalışmayı sergiliyoruz . Boşanma davası riskli bir işlemdir , boşanmak istemiyorken boşanabilir ya da boşanmak istiyorken boşanamayabilir, boşansanız bile diğer konular istediğiniz gibi sonuçlanmayabilir.  Bu tür davalarda başarılı olmak için dedektiflik büromuza gelebilir bizlerden bilgi ve hizmet alabilirsiniz . Özellikle boşanma davalarında yaptığımız çalışmalarla başarımızı kanıtlamış , bağlı olduğu tarafı çok yüksek oranlarla kazandırmış bir dedektiflik şirketi olarak hizmetinizdeyiz !

Bu tür davalarda avukat tutmak zorunlu olmamasına rağmen istenilen sonucu almak için oldukça önem arz etmektedir. Ayrıca unutulmamalıdır ki bazı yanlışların yapılması, süresinde delil ve cevap bildirilmemesi gibi hususlar davanın kaybedilmesine ve yerine göre yüksek tazminatlar ödenmesine yol açabilir. Bu tür davalarda dilekçeler karşılıklı verilir ve deliller sunulur. Genelde delil olarak şahit gösterilir. Bunları usulünce ve süresinde yapmamanız halinde haklı olsanız da davayı kaybedebilir ve yüksek tazminatlar ödemek zorunda kalabilirsiniz.

Yorumlar (0)    Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.Yorum Yaz


guvenlik

ÖZEL AY DEDEKTİFLİK BÜROSU - TÜM HAKLARI SAKLIDIR - |  SEO : BASER WEB  |   

Yukarı Çık