• 0532 327 13 39
  • info@aydedektif.com

DÜZCE DEDEKTİF 7/24 İLETİŞİM

AY DEDEKTİFLİK 918 0 Yorum

Eş Takibi Adres Tespiti Evlilik Öncesi Araştırma  Adres Tespiti Sanal Takip

Düzce Dedektiflik Hizmeti  

Günümüzde insanlar birçok sorunla karşılaşmaktadır. Bu sorunlardan bazıları devlet korumasında olduğundan kişiler mahkemelere ya da polislere başvurarak istenilen uyuşmazlığın çözülmesini ya da yaşanan haksızlığın giderilmesini isteyebilirler. Ancak bazen devletin koruma yetisinin devreye girmesini gerektiren bir husus meydana gelmemiştir, ya da konusu itibariyle tamamen devlet korumasının dışındadır. Örneğin kişi şiddetli geçimsizlik nedeniyle eşine boşanma davası açabilmektedir ya da şiddet görüyorsa devlet korumasından yararlanabilmektedir. Ancak eşinin kendisini aldatıp aldatmadığının tespitini isteyememektedir. Çünkü bu durum hukuki olmaktan ziyade ahlaki bir boyutu içermektedir. İşte bu benzeri durumlarda kişilerin taleplerini belli ücret karşılığında yerine getiren, müşterisinin isteği doğrultusunda araştırmalar yapıp bunu rapor eden kişiler özel dedektiflerdir. Özel dedektifler, başkalarının haklarını ihlal etmeden sadece anlaşmış olduğu kişi için çalışırlar. Özel hizmet sözleşmesi hükümleri çerçevesinde bir görevlendirme yapıldığı için, özel dedektiflerin ceza hukuku kapsamında yakalama, kelepçe takma, soruşturma yetkileri bulunmamaktadır.

Düzce Dedektiflik Yapılan araştırmalar göstermiştir ki, özel dedektiflere fazlaca başvurulmaktadır. Genellikle evlilik içi ve ya öncesi partnerin izlenmesi talepleri gelmektedir. Ekonomik bakımdan ise borçlunun mal kaçırıp kaçırmadığı, şirketin hileli iflas isteyip istemeyeceği gibi hususlar başta gelmektedir.

Bireysel ilişkilerden ekonomik taleplere, telekomünikasyon içerikli isteklerden fiziksel şiddet tespiti hususlarına kadar birçok talep dedektiflerin çalışma alanına girmektedir. Sınırsız bir çalışma sahasına sahip olan dedektiflerin işlerini liyakatle yapabilmeleri ve sektörde tutunabilmeleri için birçok meslek dalı ile ilgili ileri seviyede bilgi sahibi olması gerekmektedir. Ayrıca dedektiflerin dinamik olması, başka bir anlatımla kendisi ile yetinmeyerek devamlı bireysel gelişimine önem vermesi zorunludur.

Acil yapılması gereken bazı işler dışında dedektiflik mesleğinde aceleci davranılmaz, işler sabırla yapılır, kademeler adım adım aşılır. Bir önceki aşama hakkı ile aydınlatılmadan diğer aşamaya geçilmez. Dedektif konsantre olmalıdır. Elindeki işle yaşamalı, onun tüm boyutları ile düşünmeli, ayrıntılar üzerine uzun uzun düşünmelidir. Dedektif bukalemun gibi her kılığa girebilmeli, her ortama ayak uydurabilmelidir. Ancak böyle bir odaklanma ile görevini sonuçlandırabilecektir. Kişi aklındaki şüpheleri gidermek için görevlendireceği dedektifi iyi seçmelidir. Aceleci davranan, mesleğine sadece parasal olarak bakan, daha fazla kar elde edebilmek için bazı masraflardan kaçan ve ekip çalışmasından uzak firmalara bu görevin tevdi edilmesi kötü sonuçlara yol açabilmektedir. Dedektifi iyi seçmeyen kişiler tamamlanamayan işlere veya üstünkörü hazırlanmış raporlara hazırlıklı olmalıdır. Bu durum kişinin aklındaki hiçbir şüpheyi gidermeyeceği gibi, parasal anlamda da zarara sebebiyet verecektir. İşini evrensel ilkeler uyarınca en yeni tekniklerle yapan kurumsal bir firmaya yaptırmak istiyorsanız firmamız ile bağlantı kurabilirsiniz. 

Düzce Özel Dedektiflik

Düzce dedektif hizmetlerinde tüm enerjisini mesleğine adayan personeli ile firmamız sektörün en iddialı firmalarından biri haline gelmiştir. Önce iş, önce müşteri memnuniyeti ilkesi ile birçok görevi başarı ile sonuçlandırarak müşterilerinin yüzünü güldüren firmamız Düzce halkının yüzünü güldürmeye hazırdır. Firmamız; Düzce Merkez ile Akçakoca, Çilimli, Cumayeri, Gölyaka, Gümüşova, Kaynaşlı ve Yığılca ilçelerinden gelecek her türlü talebin üstesinden tecrübesi ile gelecektir. Araştırma yapılacak işin, bu ilçeler idari sınırları içerisinde olması zorunluluğu yoktur. Görevin nihayete erdirilmesi için ülkenin herhangi bir yöresinde ya da yurtdışında inceleme imkânımız bulunmaktadır ve dedektif bundan kaçınmamaktadır.

Sadece dedektiflik hizmetini bilmek, bu iş üzerine kafa yormak dedektiflik hizmeti için yeterli değildir. Sahaya inildiğinde birçok elektronik eşyaya ve programlara ihtiyaç duyulmaktadır. Bunun farkında olan firmamız dedektiflerine sınırsız materyal teçhizat imkânı vermektedir. Ses kayıt aparatları, kalem kamera, otomobil, akıllı telefon, yer bildirim cihazı, laptop ve motosiklet bunlardan bazılarıdır. Günümüzdeki teknolojik cihazları kullanmayan, kullanamayan ve elinde bu aletlerden bulunmayan dedektiflerin yeterince araştırma yapamayacağı gerçektir.

Firmamız tarafından ulusal ya da uluslararası dedektiflik sempozyumları ile teknolojik fuarlar takip edilmekte ve dedektiflerimizin bunlara katılımı sağlanmaktadır. Uluslararası dedektiflik firmaları ile görüş alışverişinde bulunulmakta, gerektiğinde destek alınmaktadır. Kendisini geliştirmek için her fırsatı değerlendiren firmamız için bu zaruridir.

Dedektiflik Kuruluşumuz Hangi Alanlarda Çalışır?

Düzce özel dedektif hizmetlerinin bir sınırı yoktur, ulusal mevzuatlara ve genel ahlaka uygun olmak kaydıyla akla gelebilecek her teklif firmamız tarafından değerlendirilmektedir. Bu zamana kadar firmamız tarafından yapılan çalışmalar ise oldukça fazladır. Nişanlı, sözlü veya evlilerin birbirilerine yönelik izleme istekleri, çocuk tacizi olup olmadığı, bebek dedektif bakıcısının şiddet uygulayıp uygulamadığı, mirasçıların hileli mal devri yapıp yapmadıkları tek kişiye yönelik çözüm ürettiğimiz bazı görevlerdir. İktisadi çözümlerimizden bazıları ise markanın taklidinin üretilip üretilmediği, iflasın hileli olup olmadığı, kanun yanıltıcı devirlerin ya da mal kayıplarının olup olmadığı şeklindedir. Kayıp bir şahsın izinin sürülmesi talebi son zamanlarda sıkça gelen talepler arasındadır.

Özel Dedektiflik Firmamızın İlkeleri Nelerdir?

Düzce Özel Dedektiflik Bürosu görevi esnasında ülkesinin anayasasına, ceza kanunlarına ve genel ahlaki ilkelerine göre hareket eder. Firmamızın kırmızı çizgisi budur. Başka bir ihtimal kalmasa dahi hukuki yasaklara aykırı bir işleme onay verilmez. 

Düzce Dedektiflik Bürosu özel hayatın gizliliği ilkesini iki boyutta önemser. Öncelikle kişilerin mahrem dünyaları kesinlikle araştırmanın konusuna dahil edilmez. Bunun yanında kişiler hakkında elde edilen hiçbir bilgiyi elden elde yayılmasına sebep olacak şekilde üçüncü kişilere vermez, teslim etmez, üçüncü kişilerin eline geçmesini engelleyecek tüm tedbirleri alır. Bu materyalleri kullanarak herhangi bir şey talep etmez. Büromuz sözleşme hükümlerine sonuna kadar riayet eder. Bu bağlamda firmamıza sırlarını vererek yardım isteyen kişinin bu talebi ifşa edilmez.

7/24 Gsm : 0532 327 13 39  ( Düzce Ay Dedektiflik Bürosu )

NOT: Dedektiflik hizmet içeriğimizde eş takibi yer alıyor. Takip işlemi sırasında karşı tarafın bilgisi olmuyor. Bu sayede ilgili kanıtlar daha kolay bir şekilde hazırlanabiliyor. Eşinizin gün içerisinde neler yaptığınızı merak ediyorsanız tüm detaylar fotoğraflı olarak sizinle paylaşılır. Bu işlem uzman personel tarafından kontrollü bir şekilde yürütülür.

Yorumlar (0)    Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.Yorum Yaz


guvenlik

ÖZEL AY DEDEKTİFLİK BÜROSU - TÜM HAKLARI SAKLIDIR - |  SEO : BASER WEB  |   

Yukarı Çık