• 0532 327 13 39
  • info@aydedektif.com

OSMANİYE DEDEKTİF 7/24 İLETİŞİM

AY DEDEKTİFLİK 1221 0 Yorum

OSMANİYE DEDEKTİF 7/24 İLETİŞİM

  • Eş takibi hizmetleri ile eşine güvenmeyen ve aldatılma korkusu ile yaşayan eşleri bu sorundan kurtarıyoruz.
  • Ortak takibi hizmetleri ile ortaklarından şüphe edenler için araştırma ve takip hizmetini kusursuz şekilde sunmaktayız.
  • Suçları olan ama günlük yaşantısına devam edenlerin suçlarını araştırmak için sizlere yardımcı oluyoruz.
  • Evlilik öncesinde eş adayının gündelik yaşantısını ve arkadaş çevresini araştırarak gerçekten doğru kişi olup, olmadığını sizin için araştırıyoruz.
  • Miras ile ilgili sorunlar yaşıyor ve hakkınız olan mirası alamıyorsanız, bize ulaşarak profesyonel hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.
  • Sevdiğiniz birinin kaybolması, kaçması gibi durumlarda dedektiflik hizmeti alarak kaybolan kişinin kısa sürede bulunmasını sağlamak için bize ulaşabilirsiniz.
  • Böcek ve gizli kamera gibi şüpheleriniz varsa evinizden ya da iş yerinizde detaylı araştırma yaparak bu sorunları kısa sürede tespit ederek imha ediyoruz.

Osmaniye'de uzun bir süredir dedektiflik hizmeti veren büromuz hayatınızın en önemli sorunlarında size yardımcı olmak için hazırdır. Osmaniye dedektif konusunda ihtiyaç duyduğunuz her konuda bize başvurabilirsiniz. Dedektiflik 19. yüzyılın sonlarına doğru saygıdeğer ve önemli bir meslek olarak ortaya çıkmıştır. Ülkemizde önemi henüz çok bilinmeyen bu meslek dalı size her türlü özel sorununuza yardımcı olmak için gelişmeye başlamıştır. Her türlü hukuki ve özel sorununuzda yardımcı olmak için hazır olan büromuz bu konuda uzmanlaşmış kadrosuyla Osmaniye'nin her yerinde hizmet vermektedir.

Sevgili Takibi

Hayatınızın büyük bir kısmını birlikte geçireceğiniz kişiye karar vermek çok önemli bir sorundur. Osmaniye özel dedektif sevgiliniz ya da nişanlınızla ilgili özel bir takip yaptırmak istediğinizde size profesyonel olarak yardım edebilir. Büromuz bu konuda dikkat edilmesi gereken bütün hukuki prosedürlere ve gizlilik ilkesine özen gösterir. Böyle bir takip işlemiyle ilgili herhangi bir özel ya da hukuki sorun yaşamanız mümkün değildir. Büromuz bu konuda size kesin bir çözüm sunmak için hazırdır. Bunun dışında hayatınızı birlikte geçirdiğiniz eşinizle ilgili her şeyi bilmek de sizin hakkınızdır. Eşinizle ilgili yaşadığınız en ufak bir şüpheyi bizimle paylaştığınız takdirde bu bilginin sonsuza dek aramızda bir sır olarak kalacağından emin olabilirsiniz. Takip sonucu ne olursa olsun bunu sizden başka kimse bilmeyecektir. Gizlilik ve özel hayatla ilgili herhangi bir hukuki kaide ihlal edilmeden dedektiflik hizmetiniz büromuz tarafından en profesyonel biçimde gerçekleştirilecektir.  

Alacaklı ve Adres Takibi

Bir alacağınız varsa ve kişi sizden kaçmaktaysa Osmaniye dedektiflik bürosu mağdur olmamanız için takibi yapıp adres tespit edebilir. Ulaşmak istediğiniz kişinin kimlik bilgileri üzerinden ev ya da iş adresi ve her türlü ticari faaliyeti size bildirilir. Böyle bir konuda zarar görmemeniz için gereken her şeyi yapabilecek olan büromuz size yardım etmek için hazırdır. Bu konu oldukça önemli ve zor bir konudur. Profesyonel bir yardım almanız sizi rahatlatacak ve daha büyük bir zarar görmenizi engelleyecektir. 

Boşanmayla İlgili Delil Toplama

Boşanma da hayatımızın en zor dönemlerinden biridir. Boşanma sırasında eğer gerekirse delil toplamak için Osmaniye dedektiflik bürosu olarak çalışırız. Hem maddi hem de manevi olarak zor geçen böyle bir süreçte haklarınızın korunması ve herhangi bir zarar görmemeniz için büromuz her türlü takip işlemini en iyi şekilde yerine getirir. Bütün takip işlerimiz uzman kadromuzla yapıldığı için bu konuda size kesin bir çözüm sunulacaktır. Hiç kimsenin bilgisi olmadan haklarınızın korunması için gereken her şeyler yapılacak ve bu zor dönemi atlatmanız için yardımcı olunacaktır.

Bunlarla birlikte icra takibi ya da dolandırıcılıkla ilgili bir sıkıntı yaşarsınız büromuz bu konuda da en profesyonel şekilde çalışmaktadır. Karşınıza çıkacak böyle sorunlarda yardım almak hakkınızdır. Hukuki olarak daha fazla zarar görmeden böyle süreçleri atlatmanız için hukuki yasalar çerçevesinde çalışmaktayız. Uzman bir avukat kadrosuyla çalışan firmamızın size en iyi şekilde hizmet vermesi için bizi aramanız yeterlidir. Size maddi ya da manevi zarar verecek böyle konularda özel bir ekiple çalışmalısınız. Büromuzun diğer hizmetleri ise velayet davaları için delil toplama, tehdit şantaj desteği, teknik ve sanal takip, personel araştırması, sahte marka tespiti, kurumsal firma analizi, mal varlığı tespiti, itibar yönetimi ve böcek ve gizli kamera takibi ve her türlü hukuksal danışmanlık konularıdır. Her biri önemli ve zor konular olan bu tür durumlarda yardım alacağınız büroyu özenle seçmeli ve bizim gibi profesyonel bir ekiple çalışmalısınız. 

NOT: Dedektiflik hizmet içeriğimizde eş takibi yer alıyor. Takip işlemi sırasında karşı tarafın bilgisi olmuyor. Bu sayede ilgili kanıtlar daha kolay bir şekilde hazırlanabiliyor. Eşinizin gün içerisinde neler yaptığınızı merak ediyorsanız tüm detaylar fotoğraflı olarak sizinle paylaşılır. Bu işlem uzman personel tarafından kontrollü bir şekilde yürütülür.

Yorumlar (0)    Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.Yorum Yaz


guvenlik

ÖZEL AY DEDEKTİFLİK BÜROSU - TÜM HAKLARI SAKLIDIR - |  SEO : BASER WEB  |   

Yukarı Çık