• 0532 327 13 39
  • info@aydedektif.com

KİLİS DEDEKTİF 7/24 İLETİŞİM

AY DEDEKTİFLİK 945 0 Yorum

                                KİLİS DEDEKTİF 7/24 İLETİŞİM

  • Eş takibi hizmetleri ile eşine güvenmeyen ve aldatılma korkusu ile yaşayan eşleri bu sorundan kurtarıyoruz.
  • Ortak takibi hizmetleri ile ortaklarından şüphe edenler için araştırma ve takip hizmetini kusursuz şekilde sunmaktayız.
  • Suçları olan ama günlük yaşantısına devam edenlerin suçlarını araştırmak için sizlere yardımcı oluyoruz.
  • Evlilik öncesinde eş adayının gündelik yaşantısını ve arkadaş çevresini araştırarak gerçekten doğru kişi olup, olmadığını sizin için araştırıyoruz.
  • Miras ile ilgili sorunlar yaşıyor ve hakkınız olan mirası alamıyorsanız, bize ulaşarak profesyonel hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.
  • Sevdiğiniz birinin kaybolması, kaçması gibi durumlarda dedektiflik hizmeti alarak kaybolan kişinin kısa sürede bulunmasını sağlamak için bize ulaşabilirsiniz.
  • Böcek ve gizli kamera gibi şüpheleriniz varsa evinizden ya da iş yerinizde detaylı araştırma yaparak bu sorunları kısa sürede tespit ederek imha ediyoruz.

Dedektiflik, gizli polis anlamına gelen ve açığa çıkmamış olayların araştırılıp incelenerek ortaya çıkarılmasını sağlayan meslek dalı olarak tanımlanır. Bazı ülkelerde dedektiflik serbest meslek olarak yapılabiliyorken ülkemizden devlete bağlı bir kurum olarak faaliyetlerini yürütür. Kilis dedektiflik büromuz alanında uzman dedektifleri ile hizmet sunar. Sektöre fayda sağlayabilecek bölümlerden mezun diplomalı dedektiflerimiz, bu alanda deneyimli ve tecrübeli kişilerdir. Devlete bağlı olarak çalışan büromuz tüm belge ve dokümanları ile kusursuz hizmet sunar. Dedektiflerimiz birçok olay ve davada kendini kanıtlamış pek çok dosyayı açığa çıkararak sonuçlanmasını sağlamıştır. Profesyonel çalışma anlayışı ile çalışmalar yürüten Kilis dedektiflik bürosu olarak ihtiyaç duyduğunuz her konuda sizlere yardımcıdır. Yalnızca yasal olmayan ve hukuki yaptırım ile karşılaşılacak olan konularda çalışma yapmayız. Devlete bağlı yasal bir kurum olan firmamız devam eden davalarınız ile ilgili konularda, şüphe, endişe ve açığa çıkarılmasını istediğiniz henüz adalete intikal etmemiş konularda çalışmalar yapar. Yapılan çalışmalarda gizlilik esas alınarak insanların özelinin deşifre edilmemesi gibi konularda hassas çalışmalar yaparız.

Özel Dedektif Olmak İçin Gerekli Şartlar Nelerdir?

Özel dedektifler, Danışmanlar ve Araştırmacılar Derneği’ne bağlı olarak yasal çalışmalar yapan kişilerdir. Özel dedektif olmak için bazı özelliklere sahip olunması ve bazı şart ve koşulların sağlanmış olması esastır. Öncelikle özel dedektif olacak kişinin Türk vatandaşı olması ve 25 yaşını doldurmuş olması gerekir. 4 yıllık üniversite mezunu olması, emniyet müdürlüklerinde veya jandarma teşkilatında görev yapmış olması ya da Milli İstihbarat Teşkilatı’nda görev yapmış, emekli olmuş veya kendi isteği ile ayrılmış kişiler özel dedektif olabiliyor. Valilik, kaymakamlık, hâkimlik, avukatlık veya savcılık görevini 15 yıl boyunca yapmış olanlar da özel dedektif olabilir. Kilis özel dedektif görevi yapan kişiler tüm bu şartları taşıyan uzman dedektiflerdir. Kilis ilinde hizmet veren özel dedektiflerimiz her biri eğitimli ve araştırma ve inceleme konularında deneyimli kişilerdir.

Özel Dedektiflerde Bulunması Gereken Özellikler

Özel dedektif olabilmek ve bu alanda çalışmalar yapabilmek için kişinin belli özelliklere sahip olması gerekir. Yasal şartlar dışında dedektif olan kişinin bu işi yapabilmesi için yetenek sahibi olması da mühimdir. Öncelikle hizmet verdikleri konuda uzman olmaları gerekir. Toplum psikolojisi konusunda tecrübe sahibi olmaları, sorgulama ve soruşturma tekniklerini bilmeleri önemlidir. Kriminoloji ve suçlu psikolojisi konularında bilgili olunmalıdır. Suçlu ve insan psikolojisini çözümleyebilen yeteneğe sahip olunmalıdır. Yasal düzenlemeleri bilmeleri ve ona göre davranmalı çok mühimdir. Yeni teknolojik ürünleri bilmek ve kullanmak çalışma alanında önemlidir. Kilis dedektif ofisimizde çalışan tüm dedektiflerimiz dedektiflik işi için uygun olarak özel seçilmiş deneyimli kişilerdir. Bizden alacağınız dedektiflik hizmetinde tecrübeli dedektifler ile çalışırsınız.

Dedektiflik Nasıl Olmalıdır?

Dedektiflik mesleği özellikle gizlilik prensibine dayalı bir çalışmadır. Yapılan çalışmalarda ortaya çıkarılan özel bilgilerin kesinlikle gizli kalması esastır. Kanunlara aykırı olmayan tamamen yasal olarak çalışılmalıdır. Dedektiflik hizmeti öncesi yapılacak sözleşme ile karşılıklı uyulacak şart ve koşullar belirlenmelidir. Kilis dedektiflik hizmetleri olarak profesyonel çalışma anlayışı ile hizmet sunan dedektiflerimiz sizi incelenip araştırılacak konu hakkında bilgilendirerek yapılması gereken işlemleri en mükemmel şekilde uygularlar. Kilis özel dedektif hizmetimiz ile eş takibi, boşanma davası için delil toplama, adres tespiti, şantaj ve tehdit durumları, velayet davaları için delil toplama, borçlu tespiti, her türlü dolandırıcılık, teknik sanal takip, öğrenci takibi, sahte marka dedektifliği, kayıp şahıs arama, personel takibi ve araştırılması, evlilik öncesi araştırma, böcek ve gizli kamera tespiti, mal varlığı tespiti gibi açığa çıkmasını istediğiniz her konuda firmamızdan hizmet alabilirsiniz.

Yorumlar (0)    Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.Yorum Yaz


guvenlik

ÖZEL AY DEDEKTİFLİK BÜROSU - TÜM HAKLARI SAKLIDIR - |  SEO : BASER WEB  |   

Yukarı Çık