• 0532 327 13 39
  • info@aydedektif.com

IĞDIR DEDEKTİF 7/24 İLETİŞİM

AY DEDEKTİFLİK 981 0 Yorum

IĞDIR DEDEKTİF 7/24 İLETİŞİM

  • Eş takibi hizmetleri ile eşine güvenmeyen ve aldatılma korkusu ile yaşayan eşleri bu sorundan kurtarıyoruz.
  • Ortak takibi hizmetleri ile ortaklarından şüphe edenler için araştırma ve takip hizmetini kusursuz şekilde sunmaktayız.
  • Suçları olan ama günlük yaşantısına devam edenlerin suçlarını araştırmak için sizlere yardımcı oluyoruz.
  • Evlilik öncesinde eş adayının gündelik yaşantısını ve arkadaş çevresini araştırarak gerçekten doğru kişi olup, olmadığını sizin için araştırıyoruz.
  • Miras ile ilgili sorunlar yaşıyor ve hakkınız olan mirası alamıyorsanız, bize ulaşarak profesyonel hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.
  • Sevdiğiniz birinin kaybolması, kaçması gibi durumlarda dedektiflik hizmeti alarak kaybolan kişinin kısa sürede bulunmasını sağlamak için bize ulaşabilirsiniz.
  • Böcek ve gizli kamera gibi şüpheleriniz varsa evinizden ya da iş yerinizde detaylı araştırma yaparak bu sorunları kısa sürede tespit ederek imha ediyoruz.

Iğdır dedektif konusunda uzun bir süredir hizmet veren büromuz tamamen yasal prosedürler çerçevesinde ve alacağınız her hizmeti faturalandırarak profesyonel bir hizmet vermektedir. Ülkemizde dedektiflik faaliyetleri son zamanlarda gittikçe gelişmektedir. Bu meslek insanlara pek çok hukuki işlemde faydası olan çok önemli bir meslektir. Ülkemizde pek çok dava mağdur olanların böyle bir hizmet alamamasından dolayı olumsuz sonuçlanabilmekte ya da bazı suçların üstü örtülmektedir. Kişi haklarının yeterince korunması ve mağdur olmamak için bizden yardım alabilirsiniz. Bizim için hukuki haklarınız çok önemlidir. Bu konuda uzun bir zamandır çalışan uzman avukat kadromuzla her türlü hukuksal danışmanlık hizmeti vermekteyiz.

Ailenin Korunması İle İlgili Takipler

Iğdır özel dedektif size hayatınızın en zor anlarında ve kararlarında hizmet vermek için hazırdır. Aile toplumumuzun temel taşlarından biridir. Evlilik gibi bir kuruma girmeden önce evleneceğiniz kişi hakkında emin olmak ve ona göre bir karar vermek sizin hakkınızdır. Konu çok önemli ve özel bir konu olduğu için bu konudaki gizlilik konusunda son derece hassas davranan büromuz bu konuya ayrı bir ilgi gösterir. Böyle bir faaliyet konusunda gizlilik hakkınız profesyonel bir şekilde korunur. Takip konusunda karşıdaki kişinin hakları da göz önünde bulundurularak sizin hukuksal bir sorun yaşamamanız için özen gösterilir. İnce ve hassas bir konu olan nişanlı ya da sevgili takibi konusunda profesyonel bir hizmet almak için bize başvurabilirsiniz.

Boşanmayla İlgili Takip ve Delil Toplama

Aile kurumunun sona ermesi olan boşanma ise çok zor bir süreçtir. Iğdır'ın her yerinde hizmet veren firmamız boşanma ile ilgili delil toplama ve takip konusunda da uzman kadrosuyla hizmet vermektedir. Maddi ve manevi olarak fazla bir hasar görmeden boşanma sürecini atlatmanız için gereken her şey yapılacaktır. Eğer çocuk sahibiyseniz hayatımızın en değerli varlıkları olan çocuklarla ilgili velayet kararı verilmeden önce delil toplamak da bizim profesyonel olarak hizmet verdiğimiz konular arasındadır. Iğdır özel dedektif hizmeti veren büromuz bu konuda ihtiyacınız olan bütün takip ve delil toplama işlerini en iyi şekilde yerine getirebilir.

Dolandırıcılık, Adres ve İcra Takibi

Uzun süre emek verip zor şartlar altında kazandığımız birikimlerimiz ve her türlü alacağımız için karşılacağımız mağduriyetler hayatımızı çok kötü etkiler. Bu konuda hakkınız olanı alabilmek için büromuza başvurabilirsiniz. Dolandırılıcıkla ilgili her türlü takip işleminizi itinayla yapar ve bu konuyu fazla zarar almadan atlamanız için gereken hizmeti vermekteyiz. Iğdır dedektiflik bürosu olarak alacaklı olduğunuz ya da dolandırıldığınızdan şüphelendiğiniz herkese kimlik bilgileri üzerinden ulaşabilir ve adres tespiti yapabiliriz. Bunun yanında söz konusu kişinin bütün ticari faaliyetlerini takip edebiliriz. İcra takibi en sıkıntılı konulardan biridir. Bu konuda bizim gibi bir bürodan yardım almak işinizi kolaylaştırıp haklarınızı korunması konusunda yardımcı olabilir.

Verdiğimiz Bütün Hizmetler

Bize başvurduğunuz tüm sorunlar için müşteri memnuniyetini esas alarak çalışırız. resmi prosedürün gerektirdiğinden daha fazla zaman harcayarak hukuki haklarınızın korunması için elimizden geleni yaparız. Yaptığımız bütün çalışmalar hukuk kuralları çerçevesindedir. Gizli kalmasını istediğiniz her konuda da olağanüstü bir özen gösteririz. Yukarıda saydığımız hizmetler dışında karşılaştığınız herhangi bir tehdit ve şantaj durumunda destek almak, öğrenci takibi, teknik ve sanal takip, özel hayatınızı ihlal eden böcek ve gizli kamera tespiti, kayıp şahıs bulma ve vip koruma ve güvenlik konularında da uzman kadromuzla hizmet vermekteyiz. Karşı karşıya kaldığınız hiçbir suçun üzerinin örtülmemesi ve tüm haklarınızın korunması için bize başvurabilirsiniz.

NOT: Dedektiflik hizmet içeriğimizde eş takibi yer alıyor. Takip işlemi sırasında karşı tarafın bilgisi olmuyor. Bu sayede ilgili kanıtlar daha kolay bir şekilde hazırlanabiliyor. Eşinizin gün içerisinde neler yaptığınızı merak ediyorsanız tüm detaylar fotoğraflı olarak sizinle paylaşılır. Bu işlem uzman personel tarafından kontrollü bir şekilde yürütülür.

Yorumlar (0)    Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.Yorum Yaz


guvenlik

ÖZEL AY DEDEKTİFLİK BÜROSU - TÜM HAKLARI SAKLIDIR - |  SEO : BASER WEB  |   

Yukarı Çık