• 0532 327 13 39
  • info@aydedektif.com

ARDAHAN DEDEKTİF 7/24 İLETİŞİM

AY DEDEKTİFLİK 875 0 Yorum

ARDAHAN DEDEKTİF 7/24 İLETİŞİM

  • Eş takibi hizmetleri ile eşine güvenmeyen ve aldatılma korkusu ile yaşayan eşleri bu sorundan kurtarıyoruz.
  • Ortak takibi hizmetleri ile ortaklarından şüphe edenler için araştırma ve takip hizmetini kusursuz şekilde sunmaktayız.
  • Suçları olan ama günlük yaşantısına devam edenlerin suçlarını araştırmak için sizlere yardımcı oluyoruz.
  • Evlilik öncesinde eş adayının gündelik yaşantısını ve arkadaş çevresini araştırarak gerçekten doğru kişi olup, olmadığını sizin için araştırıyoruz.
  • Miras ile ilgili sorunlar yaşıyor ve hakkınız olan mirası alamıyorsanız, bize ulaşarak profesyonel hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.
  • Sevdiğiniz birinin kaybolması, kaçması gibi durumlarda dedektiflik hizmeti alarak kaybolan kişinin kısa sürede bulunmasını sağlamak için bize ulaşabilirsiniz.
  • Böcek ve gizli kamera gibi şüpheleriniz varsa evinizden ya da iş yerinizde detaylı araştırma yaparak bu sorunları kısa sürede tespit ederek imha ediyoruz.

Dedektiflik, açığa çıkmamış olayların araştırılıp incelenerek ortaya çıkarılması için verilen gizli polislik hizmetine verilen isimdir. Bazı ülkelerde serbest meslek olarak da yapılan dedektiflik mesleği ülkemizde devlete bağlı olarak yapılır. Dedektifler Danışmanlar ve Araştırmacılar Derneği’ne bağlı olarak çalışırlar. Dedektiflik hizmeti verebilmek için belirlenmiş şartlara ve özelliklere sahip olma şartı vardır. Bu alanda uzman dedektiflerimiz ile Ardahan dedektiflik bürosu olarak hizmet veriyoruz. Her b,r, gerekli diploma ve belgelere sahip dedektiflerimiz, alanında uzman ve tecrübeleri kişilerdir. Devletin belirlediği tüm yasal haklara sahip olarak çalıştığımız ofisimizde profesyonel çalışma anlayışı ile özel dedektif imkânı sunuyoruz. Gün yüzüne çıkarılamamış olayların incelenip araştırılarak açığa çıkarılması hizmeti veren Ardahan dedektiflik, şüphe ve endişelerinize son vermek amacıyla çalışır. Her türlü olay ve inceleme ihtiyaçları için firmamızdan yardım alabilirsiniz. Yalnızca yasal olmayan hukuki yaptırım ile karşılaşılacak konularda çalışma yapmayız. Bunun dışında devam eden hukuki davalar ya da henüz adalete intikal etmemiş olaylarda hizmet veririz.

Nasıl Dedektif Olunur?

Dedektif olarak hizmet verebilmek ve dedektiflik bürosu açabilmek için belli şartlara sahip olmak gerekir. Öncelikle dedektif olabilmek için Türk vatandaşı olmak ve 25 yaşını doldurmuş olmak şarttır. Dedektif mesleğine uygun olan 4 yıllık bir üniversiteyi bitirmiş olmalıdır. Emniyet Müdürlüğü veya Jandarma Teşkilatı’nda görev yapmış olmak dedektiflik için aranan bir özelliktir. Milli İstihbarat Teşkilatı’nda çalışmış emekli olmuş veya kendi isteği ile ayrılmış olan kişiler de dedektiflik bürosu açabilir. Valilik, kaymakamlık, hâkimlik, savcılık veya avukatlık mesleğini 15 yıl boyunca yapanlarda dedektif olabiliyor. Tüm bu şartlara sahip olan kişiler devletin ilgili kurumlarına başvuru yaparak dedektiflik bürosu açabilirler. Dedektif olarak mesleğini sürdürebilmek için Danışmanlar ve Araştırmacılar Derneği’ne de üye olmak gerekir. Ardahan özel dedektif büromuzda çalışmalarını yürüten tüm dedektiflerimiz gerekli şartlara sahip uzman ve tecrübeli kişilerdir. Dedektiflik hizmeti vermek için çalışmalar yürüttüğümüz dedektiflik büromuz tüm yasal kaideler yerine getirilerek açılmış bir merkezdir. Profesyonel olarak dedektiflik hizmeti veriyoruz.

Özel Dedektiflerde Aranan Özellikler Nelerdir

Özel dedektif olabilmek için gerekli şartları yerine getiren kişilerin ayrıca bu işi profesyonel olarak yapabilmeleri için belli özellikleri taşımaları gerekir. Hizmet verilecek dedektiflik hizmetinde başarılı olabilmek ayrı bir uzmanlık gerektirir. Sorgulama ve soruşturma tekniklerinin bilinmesi, toplum psikolojisi hususunda tecrübe sahibi olunması, kriminoloji laboratuarlarını tanımak ve bu konuda bilgili olmak, suçlu psikolojisini anlayabilmek, yasal düzenlemeleri bilmek ve ona göre çalışmalar yürütebilmek, insan analizi yapabilen, yeni teknoloji ürünleri bilmek ve kullanmak iyi bir dedektifte aranan özelliklerdir. Ardahan dedektif büromuzda hizmet veren tüm dedektiflerimiz alanında uzman ve deneyimli kişiler olup en iyi dedektiflik hizmetlerini sunarlar. Her biri üstün özelliklere sahip dedektiflerimiz ile her türlü olayın araştırılması ve çözülmesi için çalışırız.

Ardahan Dedektiflik Bürosu Hangi Hizmetleri Verir

Ardahan dedektiflik büromuz yılların verdiği tecrübe ve profesyonel çalışma anlayışı ile çözülmesini istediğiniz her türlü olayın incelenip araştırılması alanında hizmet sunar. Ardahan dedektiflik olarak eş takibi, evlilik öncesi araştırma, boşanma davası, velayet davaları, adres tespiti, şantaj ve tehdit konuları, borçlu tespiti, her türlü özel dedektif dolandırıcılık, teknik sanal takip, öğrenci takibi, sahte marka dedektifliği, kayıp şahıs arama, personel takibi ve araştırılması, takip cihazı ve gizli kamera tespiti, mal varlığı tespiti gibi açığa çıkmasını istediğiniz her konuda firma olarak en mükemmel hizmeti sunuyoruz. Gizlilik prensibi ve dürüst çalışma anlayışı ile dedektiflik alanında müşterilerimizin yanındayız. 

Yorumlar (0)    Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.Yorum Yaz


guvenlik

ÖZEL AY DEDEKTİFLİK BÜROSU - TÜM HAKLARI SAKLIDIR - |  SEO : BASER WEB  |   

Yukarı Çık