• 0532 327 13 39
  • info@aydedektif.com

BARTIN DEDEKTİF 7/24 İLETİŞİM

AY DEDEKTİFLİK 605 0 Yorum

Bartın Dedektiflik Hizmeti

Dedektiflik hizmeti ülkemizde ve dünyada kullanılan en eski meslek guruplarından biridir. Kişi ya da kişileri takip ettirme araştırma gibi görevleri kapsayan dedektiflik istihbaratın en önemli koludur. Zaman zaman kişi ya da kişiler birbirleri hakkında kuşku ya da şüpheye düşebilirler. Bu kişiler birbirleri arasındaki bağın ne seviyede olduğunu ve birbirlerine karşı niyetlerinin ne olduğunu gizliden öğrenmek için dedektiflik hizmetlerini tercih ederler. Kişilerin davranış şekillerini karakterlerini ve şüphe bırakmış hareketlerini dedektiflerin organize ettiği ayrıntılı çalışmalar ile öğrenebilme fırsatı vardır. Bartın dedektiflik firması olarak da şüphede kaldığınız kişi ya da kişilerin sizlere ne kadar iyi niyetle olduğunu profesyonel takip çalışmalarımız ile açığa çıkarıyoruz.

Bartın Dedektiflik Hizmetleri Nelerdir?

Teknolojinin sunduğu imkanları da gözeterek gerçekleştirdiğimiz dedektiflik hizmetlerimiz alanında profesyonel dedektif personellerimiz ve üst düzey çalışmalarımız ile gerçekleştiriyoruz. Kurumsal firmamızın hizmetlerinden faydalanmak istediğinizde firmamızı arayarak merak ettiğiniz konular hakkında fikir edinebilirsiniz. Profesyonel hizmetlerimiz sayesinde özellikle Bartın bölgesinde şüphe bırakacak hiçbir durum sizleri rahatsız etmeyecektir. Özellikle aldatılma korkusu yaşayan çiftlerin ilk başvurabileceği bir adres olan Bartın özel dedektif kurumumuz aynı zamanda;

  • Kayıp kişi takibi, 
  • Öğrenci araştırması, 
  • Kayıp kişiyi bulma
  • Cinayet çözümü,
  • Adres tespiti
  • Miras araştırması,
  • Böcek dinleme cihazı tespiti

Gizli kamera tespiti gibi konularda da üst düzey hizmet sunuyor. Yasal yollarla hizmet sunan kurumsal firmamız, eviniz ya da iş yeriniz gibi önemli yaşam alanlarınıza yerleştirilen dinleme cihazı ya da gizli kamera gibi cihazları da kısa zamanda tespit edip, bunları etkisiz hale getirebiliyor.

Dedektiflik Hizmetinde Çalışma Şeklimiz ve Prensiplerimiz

Dedektiflik hizmetleri, izleme, bilgi toplama, araştırma ve gözlemle şeklinde gerçekleştirilse de buradaki en önemli materyal bu işi yapacak insandır. Bir insanın takibini de yine bilgili ve deneyimli bir insan yapabilir. Teknolojinin sağladığı imkanlarda bu işi yapacak kişinin enstrümanıdır. Bartın dedektiflik bürosu olarak dedektiflik hizmetlerimiz teknolojinin bize sunduğu teknik cihazlar ile gerçekleşse de bünyemizde yer alan dedektif elemanlarımızın başarılı çalışmalarınınetkisi çok büyüktür. Bünyemizde hizmet alan dedektif ve araştırmacılarımız bu cihazların hangi şartlarda ve nasıl kullanılacağını ne zaman yasal olacağını bilir, gizlilik ve güven ilkesini ihlal etmeden başarılı bir şekilde takip ettireceğiniz kişiyi ya da olayı izleyip belgeler. Aynı zamanda kurumumuz yalnızca Bartın’a değil, Türkiye’nin tüm şehir ve ilçelerine hizmeti bulunmaktadır.

Profesyonel Bir Dedektiflik Firması İle Çalışmanın Avantajları

Özellikle eş takibi gibi konularda dedektifin deneyimsiz olması hem yasal açıdan hem de ekonomik açıdan sizleri büyük riske sokabilir. Ayrıca bu kişiler toplamış oldukları bilgi ya da belgeler sizi kurtarmak yerine sizin aleyhinize dönüştürebilecek suçlar doğurabilir. Bu da yasal yoldan zarar görmenize neden olur. Günümüzde bilgisiz acemi ve deneyimsizce dedektiflik hizmeti yapmış ve bilinçsizce topladığı belgeler ile müşteriyi mağdur etmiş onlarca kişi ya da kurumlar vardır. Bukurumlara itibar etmeden önce, çalışacağınız dedektiflik firması hakkında geniş çaplı bir araştırma yapmalı ve yasal olarak çalıştığını öğrenmelisiniz. Firmamız tamamen yasa yollarla kurulmuş nadir dedektiflik firmalarından biridir.

Başarılı Bir Takip Nasıl Olur?

Profesyonel dedektiflik hizmetleri şahsin takip edildiğine dair hiçbir şüphe duymaması ve delil yakalamaması gerekir. Bu da takip edecek dedektifin tecrübe ve bilgisine bağlıdır. Dedektiflik hizmeti şahsın arkasında gizli gizli gitmek ve trafikte araçlar ile onu kovalamak değildir, Deneyimli bir dedektif takip edeceği şahsın gideceği mekanları bulur ve görüşeceği kişileri tespit ederek, deneyimli bir izleme ekibi ve ekipmanları ile gözlemleyip deliller toplar. 

7/24 Gsm: 0532 327 13 39  ( Ay Dedektiflik Bürosu )

NOT: Dedektiflik hizmet içeriğimizde eş takibi yer alıyor. Takip işlemi sırasında karşı tarafın bilgisi olmuyor. Bu sayede ilgili kanıtlar daha kolay bir şekilde hazırlanabiliyor. Eşinizin gün içerisinde neler yaptığınızı merak ediyorsanız tüm detaylar fotoğraflı olarak sizinle paylaşılır. Bu işlem uzman personel tarafından kontrollü bir şekilde yürütülür.

Daha Fazla Bilgi İçin Bizimle İletişime Geçiniz...

Saygılarımızla AY Dedektiflik

Yorumlar (0)    Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.Yorum Yaz


guvenlik

ÖZEL AY DEDEKTİFLİK BÜROSU - TÜM HAKLARI SAKLIDIR - |  SEO : BASER WEB  |   

Yukarı Çık