• 0532 327 13 39
  • info@aydedektif.com

ŞIRNAK DEDEKTİF 7/24 İLETİŞİM

AY DEDEKTİFLİK 961 0 Yorum

ŞIRNAK DEDEKTİF 7/24 İLETİŞİM

  • Eş takibi hizmetleri ile eşine güvenmeyen ve aldatılma korkusu ile yaşayan eşleri bu sorundan kurtarıyoruz.
  • Ortak takibi hizmetleri ile ortaklarından şüphe edenler için araştırma ve takip hizmetini kusursuz şekilde sunmaktayız.
  • Suçları olan ama günlük yaşantısına devam edenlerin suçlarını araştırmak için sizlere yardımcı oluyoruz.
  • Evlilik öncesinde eş adayının gündelik yaşantısını ve arkadaş çevresini araştırarak gerçekten doğru kişi olup, olmadığını sizin için araştırıyoruz.
  • Miras ile ilgili sorunlar yaşıyor ve hakkınız olan mirası alamıyorsanız, bize ulaşarak profesyonel hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.
  • Sevdiğiniz birinin kaybolması, kaçması gibi durumlarda dedektiflik hizmeti alarak kaybolan kişinin kısa sürede bulunmasını sağlamak için bize ulaşabilirsiniz.
  • Böcek ve gizli kamera gibi şüpheleriniz varsa evinizden ya da iş yerinizde detaylı araştırma yaparak bu sorunları kısa sürede tespit ederek imha ediyoruz.

İnsanlar birçok şeyden şüphe duyabilen varlıklardır. Bazen bir eşten bazen bir iş ortağından duyulan şüphe neticesinde insanların hayatı çekilmez bir hale gelebiliyor. Şırnak dedektif hizmetlerimiz sayesinde tüm bu şüphelere son verebilir ve hayatınızda yerine oturmayan taşların sebeplerini ortaya çıkarabilirsiniz. Hizmetlerimizde müşteri gizliliğini her şeyin üzerinde tutuyoruz. Hizmet süresince edindiğimiz tüm bilgiler sistemimizde kimsenin ulaşamayacağı ve 3. kişiler ile paylaşılamayacak şekilde saklanıyor. Verdiğiniz tüm bilgiler yalnızca üzerinde çalışılan görev süresince kullanılıyor ve sonrasında kullanılmamak üzere ortadan kaldırılıyor. Dedektiflik konusunda hemen her alanda insanlara hizmet veriyoruz.

Hizmetler sonucunda elde edilen bilgiler de yalnızca çalıştığımız müşterimiz ile paylaşılıyor ve aile hayatının özel olması nedeni ile başka insanlara yapılan çalışma hakkında kesinlikle bir bilgi verilmiyor. Yaptığımız çalışmalarımız sonucunda kesinlikle müşterilerimize değiştirilmiş ya da üzerinde oynanmış veriler sunmuyoruz. Tamamen orijinal belgeler ile yorum katılmamış sonuçları sunarak müşterimizin olaylar üzerinde kendi muhakemesini yapabilmesine olanak sağlıyoruz. Gerektiği durumlarda adli davalar için birinci el kanıt olarak elde ettiğimiz sonuçlar sunulabilir ve bu sonuçlar ile kazanılmak istenilen davalarda istenilen sonuçlar elde edilebilir.

Bireysel Dedektiflik Hizmetlerimiz

Bireysel olarak alabileceğiniz dedektiflik hizmetleri arasında çok fazla alan bulunuyor. Evliliğin yolunda gitmemesi durumunda eş takibi, velayet davası takipleri, evlenmeden önce evlenilecek kişiden emin olabilmek için evlilik öncesi takibi, borçlu takibi, iş ortağı takibi, kayıp şahısların aranması, mal tespiti araştırması, öğrenci takibi birçok alanda hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Özel dedektiflik yasa taslağına uygun olarak yaptığımız işlemlerde elde ettiğimiz sonuçlar konusunda herhangi bir sorun yaşanmıyor. Bu sonuçları hem adli ortamlarda hem de farklı konularda gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Şırnak özel dedektif hizmetimiz sayesinde hem özel hayatınıza hem de iş hayatınıza dair tüm soru işaretlerini ortadan kaldırabilme imkanına sahipsiniz. Son derece profesyonel ve profesyonelce gerçekleştirdiğimiz işlemler her türlü yasal işleme uygun olarak yerine getiriliyor.

Kurumsal Dedektiflik Hizmetlerimiz

Dedektiflik konusunda yerine getirdiğimiz hizmetlerimiz yalnızca bireysel olarak yapılmıyor. Aynı zamanda bu hizmetleri kurumlar adına da veriyoruz. Kurumsal alanda verdiğimiz hizmetler böcek arama, gizli kamera tespiti, personellerin takip ve araştırılması, sahte markaların tespit edilmesi, itibar yönetimi ve gizli müşteri hizmetleridir. Bu hizmetlerden yararlanabilmek için sorununuzu bizimle açık bir şekilde konuşmalı ve hizmetin detayları hakkında bizlerden bilgi almalısınız. Şırnak dedektiflik bürosu olarak müşterilerimize tamamen somut deliller ile hizmet veriyoruz. Ulaştığımız sonuçların güvenilirliğine kesin kanaat getirdikten sonra bu delilleri ve sonuçları müşterilerimizin bilgisine sunuyoruz. Böylece herhangi bir yanlış anlaşılmaya ya da yanlış durumların ortaya çıkmasına müsaade etmiyoruz.

Profesyonel Dedektiflik Hizmetleri

Dedektiflik konusunda son derece profesyonel bir şekilde hizmet veriyor olmamız insanların hemen her alanda şüphelerini gidermelerinde kaliteli hizmet almalarını sağlıyor. Firmamız tamamen aile hayatının gizliliğine, yasalara ve örf adetlere uygun olarak hizmet veriyor. Herhangi bir bilgi müşterimiz dışındaki insanlar ile kesinlikle paylaşılmıyor. Bu bilgilerin sızdırılmasına ya da üçüncü şahısların eline geçmesine de asla müsaade edilmiyor. Tüm dedektiflik hizmetlerimiz sonucunda somut ve tamamen kesin veriler elde ederek müşterilerimizin soru işaretlerinin bir cevap bulmasına yardımcı oluyoruz. Dinleme ya da takip etme gerektiren konularda en iyi ekipmanlarımız ile sizlere hizmet veren çalışanlarımız bu konuda oldukça profesyonel bir hizmet kalitesi ortaya çıkarıyorlar. İş sonrasında hazırlanan tüm dosyaların yok edilmesi gibi konularda da titiz davranan çalışma ekiplerimiz bilgilerinizin korunması adına her türlü titizliği gösteriyorlar. 

7/24 Gsm: 0532 327 13 39  ( Ay Dedektiflik Bürosu )

NOT: Dedektiflik hizmet içeriğimizde eş takibi yer alıyor. Takip işlemi sırasında karşı tarafın bilgisi olmuyor. Bu sayede ilgili kanıtlar daha kolay bir şekilde hazırlanabiliyor. Eşinizin gün içerisinde neler yaptığınızı merak ediyorsanız tüm detaylar fotoğraflı olarak sizinle paylaşılır. Bu işlem uzman personel tarafından kontrollü bir şekilde yürütülür.

Daha Fazla Bilgi İçin Bizimle İletişime Geçiniz...

Saygılarımızla AY Dedektiflik

Yorumlar (0)    Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.Yorum Yaz


guvenlik

ÖZEL AY DEDEKTİFLİK BÜROSU - TÜM HAKLARI SAKLIDIR - |  SEO : BASER WEB  |   

Yukarı Çık