• 0532 327 13 39
  • info@aydedektif.com

BATMAN DEDEKTİF 7/24 İETİŞİM

AY DEDEKTİFLİK 912 0 Yorum

BATMAN DEDEKTİF 7/24 İLETİŞİM

  • Eş takibi hizmetleri ile eşine güvenmeyen ve aldatılma korkusu ile yaşayan eşleri bu sorundan kurtarıyoruz.
  • Ortak takibi hizmetleri ile ortaklarından şüphe edenler için araştırma ve takip hizmetini kusursuz şekilde sunmaktayız.
  • Suçları olan ama günlük yaşantısına devam edenlerin suçlarını araştırmak için sizlere yardımcı oluyoruz.
  • Evlilik öncesinde eş adayının gündelik yaşantısını ve arkadaş çevresini araştırarak gerçekten doğru kişi olup, olmadığını sizin için araştırıyoruz.
  • Miras ile ilgili sorunlar yaşıyor ve hakkınız olan mirası alamıyorsanız, bize ulaşarak profesyonel hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.
  • Sevdiğiniz birinin kaybolması, kaçması gibi durumlarda dedektiflik hizmeti alarak kaybolan kişinin kısa sürede bulunmasını sağlamak için bize ulaşabilirsiniz.
  • Böcek ve gizli kamera gibi şüpheleriniz varsa evinizden ya da iş yerinizde detaylı araştırma yaparak bu sorunları kısa sürede tespit ederek imha ediyoruz.

Batman özel dedektiflik bürosu olarak tüm yasal izin ve belgelere sahip olarak sizlere özel dedektiflik hizmeti sunmaktayız. Dedektifliğin halk arasında bilinen aldatan eş takibinden öte birçok alanda ayrıntılı çalışmalar yürüten ve uzmanlık gerektiren bir iş olduğu son dönemlerde biraz daha hissedilir olmuş durumda. İçinde bulunduğunuz ve çözümsüz sanarak kendinizi savunmasız hissettiğiniz her durumda sizlere çözüm ortağı olmak adına yanınızdayız.

Batman Dedektiflik Hangi Alanlarda Hizmet Verir?

Batman dedektiflik her türlü takip ve veri elde etme olayında uzman ve eğitimli kadrosu, deneyimli personeli ile yasal izinleri ve belgeleri ile bu işi yapmaktadır. Günümüz şartlarında dünyada ve ülkemizde gittikçe yayılan ve yasal olmayan yollarla yapılan gizli kamera ve dinleme cihazları takip ve tespiti ile kimin yaptırdığı bilgisine ulaşmanızda, alacaklı olduğunuz borçlu kişinin sürekli adres değiştirmesi ve ona ulaşıp alacağınızı tahsil edemediğiniz durumlarda borçlu kişi takibi, mal varlığı, birikimi ve nerede tutulduğu konusunda takip ve belgelerle ispatlanarak size sunulmasında, kayıp veya kaçırılmış kişi takip ve yer tespitlerinde, aranan şahısların takibi ve adres tespitlerinde, aldatan ya da farklı kabahatler işlemekte olan eşlerin takibi ve belgelendirilmesinde, dolandıran kişilerin olayı ispatlayabilmeleri için dolandırıcı kişi takip ve tespitlerinde, internet ortamı dolandırıcılıklarında, gerçek hayat ya da sanala alemde tehdit, taciz ve şantaja maruz kalan kişilerin bunu kanıtlama ve ki tespitlerinde ve burada sayılamayacak birçok konuda takip, adres tespiti gibi alanlarda sizlere hizmet vermekteyiz.

Batman Dedektiflik Çalışma İlkeleri Nelerdir?

Batman Özel Dedektif olarak öncelikli amacımız en kısa sürede neticelendirilen çalışmalarımız ile müşteri memnuniyeti sağlamaktır. Siz müşterimiz ile öncelikli olarak beşeri ilişkileri kuvvetli ve gerekli psikolojik donanıma sahip danışmanlarımız ile görüşmeler yaparak hedefinizi doğru belirledikten sonra ona uygun bir çalışma planı hazırlayarak işe başlıyoruz. Çünkü yanlış belirlenen bir hedef müşterimizi ve bizleri de zaman kaybına uğratıp farklı koşullara sürükleyip istenmeyen durumlar oluşmasına sebebiyet verip gerçeğe ulaşmamızı engelleyecek ya da geciktirecektir.

Doğru belirlenen hedefte tüm yasal ve hukuksal prosedürler göz önünde bulundurularak gerekli yerlerde devletin gerekli kurumlarından resmi izinler alınması ile dedektiflik hizmetimizi sürdürüyoruz. Kişilerin özel bir dedektif hizmeti gerektiğinin önemli bir nedeni de budur. Çünkü sıradan bir vatandaşın istediği her bilgiye ulaşması mümkün olmadığı gibi bunun için yasal bir izni olmaması halinde yasa dışı biri durumla karşılaşıp cezai yaptırımlara maruz kalabilir. Devam eden hizmetimiz sırasında gelinen her aşama müşterimize analiz edilip raporlanarak bilgilendirme yapılmaktadır. Bu süreç içerisinde olayın akışı ile birlikte beklenmeyen bir cinayet, soygun vb. yasa dışı bir durum belirlenmesi halinde devletin kolluk güçlerine haber verilip koordine bir çalışma ile sonuca gidilmektedir.

Kurumsal Raporlama Hizmeti

Vermiş olduğumuz dedektiflik hizmetinde sonuca geldiğimizde müşterimize sunduğumuz belge ve deliller doğrultusunda hukuksal boyutta yapılması gerekenler hakkında yönlendirme ve bilgilendirmeler yaparak varsa uğradığı haksızlık, gasp ve benzeri durumlar karşısındaki haklarından haberdar olmasını sağlıyoruz. Ve elbette müşterimize sunduğumuz belge ve deliller başlatılabilecek herhangi bir yasal dava sürecinde resmi delil niteliğinde dosyanızda sizin lehinize yarar sağlayacaktır. Çünkü hiçbir şikâyet delilsiz gerçek kabul edilmemektedir. Belgeleri ile gerçek bilgiye ulaşmak sizin zor olduğu gibi sizi yasa dışı durumlar ve cezai yaptırımlarla karşı karşıya bırakabilir. Biz tüm izinler, yasal ve hukuksal prosedürler doğrultusunda hareket eden ve tüm bu konularda bilgi ve donanıma sahibi uzman kadro ve tecrübeli ekimiz ile sizlere dedektiflik hizmeti sunarken sizlere gelişmeleri dışarıdan takip edeceğiniz raporlarla ile bilgilendirme yapıyoruz.  Biz sizlere her alanda çözümsüz zannettiğiniz olaylar karşısında çözüm ortağınız olarak desteğe hazırız.

NOT: Dedektiflik hizmet içeriğimizde eş takibi yer alıyor. Takip işlemi sırasında karşı tarafın bilgisi olmuyor. Bu sayede ilgili kanıtlar daha kolay bir şekilde hazırlanabiliyor. Eşinizin gün içerisinde neler yaptığınızı merak ediyorsanız tüm detaylar fotoğraflı olarak sizinle paylaşılır. Bu işlem uzman personel tarafından kontrollü bir şekilde yürütülür. 

Aradığınız Profesyonel Bir Dedektif İse Batman Dedektif Hizmetinizde..!

Yorumlar (0)    Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.Yorum Yaz


guvenlik

ÖZEL AY DEDEKTİFLİK BÜROSU - TÜM HAKLARI SAKLIDIR - |  SEO : BASER WEB  |   

Yukarı Çık