• 0532 327 13 39
  • info@aydedektif.com

KIRIKKALE DEDEKTİF 7/24 İETİŞİM

AY DEDEKTİFLİK 962 0 Yorum

KIRIKKALE DEDEKTİF 7/24 İLETİŞİM

  • Eş takibi hizmetleri ile eşine güvenmeyen ve aldatılma korkusu ile yaşayan eşleri bu sorundan kurtarıyoruz.
  • Ortak takibi hizmetleri ile ortaklarından şüphe edenler için araştırma ve takip hizmetini kusursuz şekilde sunmaktayız.
  • Suçları olan ama günlük yaşantısına devam edenlerin suçlarını araştırmak için sizlere yardımcı oluyoruz.
  • Evlilik öncesinde eş adayının gündelik yaşantısını ve arkadaş çevresini araştırarak gerçekten doğru kişi olup, olmadığını sizin için araştırıyoruz.
  • Miras ile ilgili sorunlar yaşıyor ve hakkınız olan mirası alamıyorsanız, bize ulaşarak profesyonel hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.
  • Sevdiğiniz birinin kaybolması, kaçması gibi durumlarda dedektiflik hizmeti alarak kaybolan kişinin kısa sürede bulunmasını sağlamak için bize ulaşabilirsiniz.
  • Böcek ve gizli kamera gibi şüpheleriniz varsa evinizden ya da iş yerinizde detaylı araştırma yaparak bu sorunları kısa sürede tespit ederek imha ediyoruz.

Bireysel ve kurumsal olarak verdiğimiz dedektiflik hizmetlerinde tamamen profesyonel bir ekip ile çalışıyoruz. Kırıkkale dedektif arayışında olan insanlara hayatın her alanında çalışmalarımız ile yardımcı olarak hayatlarına dair her gizli bilgiyi öğrenmelerini sağlıyoruz. Dedektiflik hizmetleri sırasında elde ettiğimiz her bilgiyi yasal çerçeveye uygun olarak elde ettiğimiz için müşterilerimizin bu bilgileri mahkeme ya da herhangi bir anlaşma durumunda kullanmasında herhangi bir sakınca yoktur. Hayatınızda tıkandığınız ve çözüm yolu bulamadığınız her konuda bizlerden yardım alabilir ve profesyonel ekiplerimiz sayesinde tüm sorunlarınızı daha hızlı bir şekilde çözebilirsiniz. Gerek aile yaşantısında ve gerekse iş yaşantınızda yaşadığınız çıkmazlar konusunda kesin sonuçları olan bilgiler elde ederek çok daha kolay bir süreç atlatabilirsiniz.

Tüm hizmetlerimizi özel dedektif yasa taslağı çerçevesinde veriyoruz ve bulduğumuz deliler de bu yasa taslağına uygun olarak elde ediliyor. Dedektiflik büromuzun hizmetleri sayesinde aklınıza şüphe eden konularda hızlı ve güvenli bir şekilde yol alabilir ve tüm soru işaretlerinizin giderilmesini sağlayabilirsiniz. Günün birçok saatini değerlendiren çalışanlarımız verilen hizmetlerde de son derece özverili davranıyorlar. Sizlerin gerçek ve doğru bilgiler ile hayatınıza devam edebilmek için gerek takip işinde gerekse kanıt toplamada her saat diliminde görevlerinin başında bulunuyorlar. Elde ettiğimiz hiçbir bilginin müşterilerimiz dışındaki insanların görmesine izin vermiyoruz. Bu bilgiler yalnızca müşterilerimiz ile paylaşılıyor ve sonrasında tamamen imha ediliyor. Sunulan bilgileri değerlendirmek ise yalnızca müşterimizin kendine bırakılan bir konudur.

Bireysel Olarak Alabileceğiniz Dedektiflik Hizmetleri

Müşterilerimiz bazen aile yaşantısına dair bazen de farklı konularda bizlerden yardım isteyebiliyorlar. Kıskanç bir insanın eşini takip ettirmesi ve şüphelerinin giderilmesi için bizlerden yardım istemesi her zaman karşılaştığımız durumlar arasında yer alıyor. Eş takibi konusunda profesyonel olan çalışanlarımız yapılan hiçbir araştırma ya da takip esnasında takip edilen kişiye takip edildiği hissini yaşatmıyor. Bununla birlikte elde edilen bilgilerden kesin emin olunmadan da müşterimize takip sonuçları bildirilmiyor. Her şey tamamlandığında ve kesin kanıtlar elde edildiğinde müşterimize bu bilgilerin tamamı içerisine yorum katılmadan sunuluyor. Kırıkkale özel dedektif hizmetlerimiz sayesinde birçok müşterimiz aile yaşantısına ve hayatının geri kalanına düzen verme şansını elde ediyor.

Kurumsal Dedektiflik Hizmetlerimizden Yararlanabilirsiniz

Kurumsal olarak verdiğimiz hizmetlerde her türlü ekipmanı kullanabilen arkadaşlarımız sizlere iş yerinde ve diğer ortamlarda yardımcı olabiliyorlar. Kırıkkale dedektiflik bürosu olarak hizmetlerimiz arasında kamera ve ses kaydı, iş ortağı takibi, ofis taraması, borçlu takibi, fiziki ve bilişim dolandırıcılıkları gibi alanlarda hizmet veriyoruz. Bu alanda ulaştığımız tüm delillerin doğru olmasına ve başka insanların bu delilleri görmemesine büyük bir önem veriyoruz. Standartlarımız son derece yüksek olduğundan her türlü takip ve araştırma işini büyük bir hızla ve en kısa sürede gerçekleştirebiliyoruz.

Dedektiflik Hizmetlerinde Profesyonel Ekipler

Dedektiflik alanında hizmet veren ekiplerimizin mutlaka alanında uzman olmasına özen gösteriyoruz. Sizin adınıza gerçekleştirecekleri her türlü araştırma ve takip işinde tamamen gerçeğe bağlı kalan çalışanlarımız birçok alanda görev aldıkları için artık nerede nasıl delil toplamaları gerektiğini bilen insanlardan meydana geliyor. Aynı zamanda itibar yönetimi ve sahte marka tespiti gibi konularda özel çalışmalar gerektiren ekiplerimiz bireysel konularda tamamen müşteri gizliliğini esas alarak çalışma gerçekleştiriyorlar. Uzun yıllar bu sektörde hizmet vermiş olan çalışanlarımız sayesinde birçok görevin altına başarı ile imza atmış bulunmaktayız. Müşterilerimize tamamen yasal yollardan elde edilmiş olan deliller sunarak hiçbir yasal gerçekliği de ihmal etmiş ya da çiğnemiş sayılmıyoruz. Elde edilen bilgiler müşterimiz tarafından istenildiği şekilde kullanılabiliyor. 

7/24 Gsm: 0532 327 13 39  ( Ay Dedektiflik Bürosu )

NOT: Dedektiflik hizmet içeriğimizde eş takibi yer alıyor. Takip işlemi sırasında karşı tarafın bilgisi olmuyor. Bu sayede ilgili kanıtlar daha kolay bir şekilde hazırlanabiliyor. Eşinizin gün içerisinde neler yaptığınızı merak ediyorsanız tüm detaylar fotoğraflı olarak sizinle paylaşılır. Bu işlem uzman personel tarafından kontrollü bir şekilde yürütülür.

Daha Fazla Bilgi İçin Bizimle İletişime Geçiniz...

Saygılarımızla AY Dedektiflik

Yorumlar (0)    Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.Yorum Yaz


guvenlik

ÖZEL AY DEDEKTİFLİK BÜROSU - TÜM HAKLARI SAKLIDIR - |  SEO : BASER WEB  |   

Yukarı Çık