• 0532 327 13 39
  • info@aydedektif.com

BAYBURT DEDEKTİF 7/24 İLETİŞİM

AY DEDEKTİFLİK 984 0 Yorum

BAYBURT DEDEKTİF 7/24 İLETİŞİM

  • Eş takibi hizmetleri ile eşine güvenmeyen ve aldatılma korkusu ile yaşayan eşleri bu sorundan kurtarıyoruz.
  • Ortak takibi hizmetleri ile ortaklarından şüphe edenler için araştırma ve takip hizmetini kusursuz şekilde sunmaktayız.
  • Suçları olan ama günlük yaşantısına devam edenlerin suçlarını araştırmak için sizlere yardımcı oluyoruz.
  • Evlilik öncesinde eş adayının gündelik yaşantısını ve arkadaş çevresini araştırarak gerçekten doğru kişi olup, olmadığını sizin için araştırıyoruz.
  • Miras ile ilgili sorunlar yaşıyor ve hakkınız olan mirası alamıyorsanız, bize ulaşarak profesyonel hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.
  • Sevdiğiniz birinin kaybolması, kaçması gibi durumlarda dedektiflik hizmeti alarak kaybolan kişinin kısa sürede bulunmasını sağlamak için bize ulaşabilirsiniz.
  • Böcek ve gizli kamera gibi şüpheleriniz varsa evinizden ya da iş yerinizde detaylı araştırma yaparak bu sorunları kısa sürede tespit ederek imha ediyoruz.

Mahkemede kullanmak ya da kuşku duyulan aldatılma ya da aldatma olaylarını açığa çıkarmak, evlilik öncesi aile büyüklerinin birbirlerini ya da evlatlarının eş adaylarını tanımak, çocuk ya da öğrenci takibi, boşanma davalarında delil toplama, sahtekârlık ve dolandırıcılıkta delil toplama gibi konularda yasal yollar ile araştırma yapan gizli kalmış gerçekleri açığa çıkaran kişilere dedektif, bu hizmeti sunan kurum ya da kuruluşlara dadedektiflik ofisi adı verilir. Bayburt dedektiflik ofisimiz de yıllardır bu alanda en iyisi olmuş ve gizli kalmış gerçekleri deneyimli çalışmalar ile açığa çıkartarak, binlerce vatandaşı yasal süreçlerde haksız yere mağdur olmaktan kurtarmıştır.

Özel Dedektiflik Nedir?

Özel dedektifliğin kısaca tanımı yasa taslağına uygun bir tür kamu hizmetidir. Aynı zamanda serbest bir meslektir. Tüzel ve gerçek şahıslar adına çalışılan ve açığa çıkarmak istenen konunun sınırları aşmadan ve yasaları çiğnemeden detaylı araştırma yaparakbilgi toplayan gerektiğinde takip eden  ve konusunda eğitimli dedektifleri ile tüm bilgileri raporlayan Bayburt özel dedektiflik firmamız da sizlere  bu konuda üstün başarılar sergilemiştir. Firmamız açığa çıkmasını istediğiniz gizli saklı olaylarınızı kısa zamanda planlı programlı çalışmaları ile açığa çıkardığı gibi, tüzel ve gerçek şahıslara karşı yapılan tecavüz gibi olayları engeller. Firmaların can ve mal güvenliği için gerekli önlemleri alır ve firmanıza karşı işlenecek suçları tespit ettiği andan itibaren olaylarıilgili yasal mercilere duyurur.

Özel Dedektiflik Hizmetlerinde Boşanma Davaları İçin Delil Toplam Süreci

Mutlu bir evliliğin başlangıcı çoğu zaman hazin bir sonla bitebilir. Çiftler arasında meydana gelen anlaşmazlıklardan doğan boşanma kararları ve davaları ülkemizde oldukça fazladır. Çiftler boşanma sürecinde kendini haklı çıkarmak için birtakım delillere ihtiyaç duyarlar. Boşanma sürecinde delil toplama işi de dedektiflik hizmetinin bir parçasıdır. Eğer boşanma davanız varsa, delil toplama işinizi profesyonel bir firmaya yaptırmak istiyorsanız Bayburt dedektiflik bürosu çalışanlarımızı tercih edebilirsiniz.

Boşanma davanızın delil toplama evresini profesyonel dedektiflere yaptırmanız sizin açısından avantajlı olacaktır. Şu da bir gerçektir ki hiçbir çift boşanacağını bilerek evlilik yapmaz. Ancak bazen çiftler arasında bazı nedenlerden ötürü anlaşmazlıklar doğar ve bunu sonucunda şiddet, kavga, hakaret, iftira, gibi durumlar meydana gelir. Özellikle şiddet eğiliminde dolayı boşanan çiftler için delil toplama evresi oldukça önemli bir süreçtir. Kurumsal dedektiflik firmamız delil toplama sürecinde her daim sizlerin yanında olmaktadır. Yaptığımız profesyonel çalışmalar neticesinde sizleri haklı çıkartan delilleri en ince ayrıntısına kadar rapor ederek, mahkemede sunmanıza olanak sağlıyoruz. Bu konuda hizmet almak için bizimle iletişime geçmeniz ve sorunlarınızı dile getirmeniz gerekmektedir.

Dedektiflik Hizmetinde Evlilik Öncesi Araştırma

Günümüzde mantık evliliği de aşk evliliği de yapan insan sayısı oldukça fazladır. Her ikisinde de insan seçtiği ya da âşık olduğu eş adayının ne kadar dürüst ve güvenilir olduğunu hiçbir zaman önceden bilemez. Sevdiği ya da mantığının uyuştuğu insanın sizinle geçirdiği vakit dışında neler yaptığını daha önceki ilişkilerini, iş hayatını, sosyal hayatını, neleri sevdiğini gibi durumları evlilik öncesi öğrenmek istiyorsanız, kurumsal dedektiflik firmamızın sizlere sunduğu evlilik öncesi eş takibi hizmetlerinden yararlanarak, eş adayınız bilgi toplayabilirsiniz.

Evlilik Öncesi Eş Araştırması Nasıl Yapılıyor

Evlilik öncesi eş takibi yaptırmak istiyorsanız, mutlaka bu konuda uzman çalışmalar yapan özel dedektiflik firmalarını tercih etmelisiniz. Uzman dedektiflik firmamız, evlilik öncesi eş takibi hizmeti ile hayal ettiğiniz evliliğin temel adımlarını atmanız için her türlü imkanları üst düzey çalışmalar ile sizlere sunuyor. Bu sayede sizlerdehayatınızı birleştireceğiniz eş adayınızın hakkında en ufak şüpheye düşmeden, mutlu bir beraberlik için ona koşulsuz güvenecek ve nikah memuru karşısında gönül rahatlığı ile evet diyebilme şansınız olacaktır. 

Daha Fazla Bilgi İçin Bizimle İletişime Geçiniz...

7/24 Gsm: 0532 327 13 39  ( Ay Dedektiflik Bürosu )

NOT: Dedektiflik hizmet içeriğimizde eş takibi yer alıyor. Takip işlemi sırasında karşı tarafın bilgisi olmuyor. Bu sayede ilgili kanıtlar daha kolay bir şekilde hazırlanabiliyor. Eşinizin gün içerisinde neler yaptığınızı merak ediyorsanız tüm detaylar fotoğraflı olarak sizinle paylaşılır. Bu işlem uzman personel tarafından kontrollü bir şekilde yürütülür.

Saygılarımızla AY Dedektiflik

Yorumlar (0)    Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.Yorum Yaz


guvenlik

ÖZEL AY DEDEKTİFLİK BÜROSU - TÜM HAKLARI SAKLIDIR - |  SEO : BASER WEB  |   

Yukarı Çık