• 0532 327 13 39
 • info@aydedektif.com

AKSARAY DEDEKTİF 7/24 İLETİŞİM

AY DEDEKTİFLİK 983 0 Yorum

AKSARAY DEDEKTİF 7/24 İLETİŞİM

 • Eş takibi hizmetleri ile eşine güvenmeyen ve aldatılma korkusu ile yaşayan eşleri bu sorundan kurtarıyoruz.
 • Ortak takibi hizmetleri ile ortaklarından şüphe edenler için araştırma ve takip hizmetini kusursuz şekilde sunmaktayız.
 • Suçları olan ama günlük yaşantısına devam edenlerin suçlarını araştırmak için sizlere yardımcı oluyoruz.
 • Evlilik öncesinde eş adayının gündelik yaşantısını ve arkadaş çevresini araştırarak gerçekten doğru kişi olup, olmadığını sizin için araştırıyoruz.
 • Miras ile ilgili sorunlar yaşıyor ve hakkınız olan mirası alamıyorsanız, bize ulaşarak profesyonel hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.
 • Sevdiğiniz birinin kaybolması, kaçması gibi durumlarda dedektiflik hizmeti alarak kaybolan kişinin kısa sürede bulunmasını sağlamak için bize ulaşabilirsiniz.
 • Böcek ve gizli kamera gibi şüpheleriniz varsa evinizden ya da iş yerinizde detaylı araştırma yaparak bu sorunları kısa sürede tespit ederek imha ediyoruz.

Dedektiflik denildiği zaman insanların aklına birden fazla olgu ve kavram gelebiliyor. Tarihten bu yana var olan dedektiflik, 19. yüzyılların başında güvenlik meslek gruplarının bir öğesi olmuş ve zamanla şekil değiştirerek günümüze kadar gelmeyi başarmıştır. Dedektiflik yalın bir anlatımla bir kişinin başka bir kişiyi haberi olmadan takip etmesi ve gizli saklı işlerini açığa çıkarmasıdır. En çok aldatılma korkusu yaşayan çiftlerin tercih ettikleri bu hizmet aslında gizli saklı yasal suçların ya da olayların açığa çıkarmasına da olanak tanıyor. Aksaray dedektiflik firmamızda bu eski mesleği niteliklerine uygun olarak gerçekleştiriyor. Firmamız kişi ya da olayların bilmeyen ya da görülmeyen yönlerini yaptığı planlı ve programlı profesyonel çalışmalar ile ortaya çıkarıyor ve yasal süreçlerde rapor halinde ilgili kuruşlara naklediyor.

Günümüzde Dedektiflik Hizmeti Ne Durumda

Tarihte ilkel yollarla yapılan dedektiflik hizmeti günümüzde teknolojinin verdiği imkanlar doğrultusunda profesyonelleşmiş ve tabiri caizse tereyağından kıl çeker gibi kolay hale gelmiştir. Günümüzün dedektifleri bu konuda yardım edecek teknolojik cihazları kullanmasını bilen, sezgi ve iradeleri güçlü sabırlı, ani kararlara karşı her zaman hazırlıklı olan, zamanında araştırma yapabilen bir hizmet içeriği sağlıyor. Ve planlı çalışan, olası sorunlara karşı adaptasyon problemi olmayan, güncel bilgileri takip edip inceleyen ve en önemlisi de yaşadığı ülkenin yasalarına uyum sağlayıp, hizmetlerini özverili ve özenle gerçekleştiren uzman kişilerden oluşuyor. Aksaray özel dedektif firmamız, ülkemizin tüm kesimlerine bu hizmeti yasal yollarla gerçekleştirmekte olup, sizlerin bilinenlerinizi, bilinmeyenlerini görünenlerinizin de görünmeyenlerini kuşkularınızı en ince ayrıntısına kadar araştırıyor ve yasal belgeler halinde elinize teslim eder.

Dedektiflik Hizmeti Alırken Nelere Dikkat Edilmeli

Oldukça hassasiyet ve özen isteyen dedektiflik hizmetleri, yanlış adımlar sonucunda kişiyi yasal yollardan suçlu çıkartabilecek durumlar ile karşı karşıya sokabiliyor. Bu açıdan bu hizmeti almadan öncene istediğinizi bilmeniz gerekir. Kapıldığınız gerçeği mümkün olmayan kuşku ya da yanıldığınız durumlarda bu hizmet almanız sizin açınızdan sakıncalı olabilir. Bunun dışında;

 • Dedektiflik hizmeti alacağınız kişi ya da kuruma devlet tarafından bu işi yapmak için izin belgesi verilip verilmediğinin araştırmasını yapmanız gerekir.
 • Aynı zamanda bu hizmeti veren kişi ya da kurumların özel dedektif derneğine kayıtlı olup olmadığına bakın.
 • Mutlaka görüşmelerinizi dedektiflik ofislerinde gerçekleştirin.
 • Dedektiflik hizmeti alacağınız kurum ile sözleşme yapın ve almak istediğiniz hizmeti ayrıntılı cümleler ile yazdırın ve kurumun ne kadar ücret karşılığında bu hizmeti yapacağını da sözleşmeye ekletin.

Yukarıdaki saydığımız maddelere uygun olmayan kurum ya da kişilerden aldığınız dedektiflik hizmetinde mağdur olma ya da dolandırılma riskiniz oldukça fazladır. Özellikle internet kullanımının yaygınlaşması ile insanların zaafından yararlanan kişiler buhizmeti bile internet üzerinden yaptığını iddia edip, cafe ve çay bahçelerinde görüşme yaparak ne alırsam alıyım mantığı ile hareket eden dolandırıcı kişilerin sayısı git gide artıyor. Bu gibi kişilere itibar etmemek için hizmet öncesinde geniş çaplı araştırma yapmalı ve güvenilir dedektiflik firmalarını tercih etmelisiniz. Aksaray dedektiflik bürosu olarak tüm anlaşmalarımızı ofisimizde gerçekleştirip alacağınız hizmete uygun söyleşmeler yapıyor.

Aksaray’da Özel Dedektiflik Çalışmalarımız

Aksaray dedektiflik büromuzun yaptığı çalışmaların tamamı profesyonel ekipler tarafından yürütülüyor. Talep etiğiniz hizmetlerin hepsi alanında kaliteli eğitim almış deneyimli ve bilgili dedektifler tarafından yürütülüyor. Dedektif araştırmacılarımız kısa zamanda elde ettiği tüm bilgileri rapor edip, sizinle paylaşıyor. Dedektiflik hizmetlerinde %100 kesin çözüm garantisi sunan kurumsal firmamız, haftanın her günü 7/24 saat boyunca dedektiflik hizmeti sunuyor. Firmamız bünyesinde kaza araştırmaları, hırsızlık olayları, cinayet olayları, sahtekarlık olayları, dolandırıcılık olayları, aldatılma ve birçok alanda açığa çıkmasını istediğiniz olaylarda sizlere her türlü desteği veriyor, bu alanda yaptığımız profesyonel çalışmalar sayesinde, mağdur olduğunuz olaylara karşı yasal süreçlerde rahat bir nefes almanıza olanak sağlıyoruz. 

Daha Fazla Bilgi İçin Bizimle İletişime Geçiniz...

7/24 Gsm: 0532 327 13 39  ( Ay Dedektiflik Bürosu )

NOT: Dedektiflik hizmet içeriğimizde eş takibi yer alıyor. Takip işlemi sırasında karşı tarafın bilgisi olmuyor. Bu sayede ilgili kanıtlar daha kolay bir şekilde hazırlanabiliyor. Eşinizin gün içerisinde neler yaptığınızı merak ediyorsanız tüm detaylar fotoğraflı olarak sizinle paylaşılır. Bu işlem uzman personel tarafından kontrollü bir şekilde yürütülür.

Saygılarımızla AY Dedektiflik

Yorumlar (0)  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.Yorum Yaz


guvenlik

ÖZEL AY DEDEKTİFLİK BÜROSU - TÜM HAKLARI SAKLIDIR - |  SEO : BASER WEB  |   

Yukarı Çık