• 0532 327 13 39
  • info@aydedektif.com

ZONGULDAK DEDEKTİF 7/24 İLETİŞİM

AY DEDEKTİFLİK 998 0 Yorum

ZONGULDAK DEDEKTİF 7/24 İLETİŞİM

  • Eş takibi hizmetleri ile eşine güvenmeyen ve aldatılma korkusu ile yaşayan eşleri bu sorundan kurtarıyoruz.
  • Ortak takibi hizmetleri ile ortaklarından şüphe edenler için araştırma ve takip hizmetini kusursuz şekilde sunmaktayız.
  • Suçları olan ama günlük yaşantısına devam edenlerin suçlarını araştırmak için sizlere yardımcı oluyoruz.
  • Evlilik öncesinde eş adayının gündelik yaşantısını ve arkadaş çevresini araştırarak gerçekten doğru kişi olup, olmadığını sizin için araştırıyoruz.
  • Miras ile ilgili sorunlar yaşıyor ve hakkınız olan mirası alamıyorsanız, bize ulaşarak profesyonel hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.
  • Sevdiğiniz birinin kaybolması, kaçması gibi durumlarda dedektiflik hizmeti alarak kaybolan kişinin kısa sürede bulunmasını sağlamak için bize ulaşabilirsiniz.
  • Böcek ve gizli kamera gibi şüpheleriniz varsa evinizden ya da iş yerinizde detaylı araştırma yaparak bu sorunları kısa sürede tespit ederek imha ediyoruz.

Özel araştırma görevlisi de denen dedektifler, çalışma yaptığı ülkenin kanunlarına saygılı bir şekilde kişi ya da kurumlar nezdinde araştırmalar yapıp, istenilen bilgileri elde etmeye çalışırlar. Devlet tarafından görevlendirilen kamu görevlilerine gizli soruşturmacı denir ve bunlar işlenen suçları ortaya çıkarmak için çalışırlar. Vatandaşlar tarafından ya da özel şirketler tarafından belli bir hizmet bedeli karşılığında tutulan dedektifler ise özel dedektifler olarak adlandırılır. Özel dedektifler hizmet sözleşmesi uyarınca kendilerine ücret ödeyen kişilere karşı sorumludurlar. Özel dedektiflerin gizli soruşturmacılardan farklı olarak adli makamlar ile bir ilişkisi yoktur, bu nedenle yasal soruşturma yapma yetkileri bulunmaz. Onlar sadece talep üzerine çalışma yapıp rapor hazırlamakla mükelleftirler.

Son zamanlarda yapılan araştırmalara göre dedektifler daha çok eş takibi ve alacaklı takibi için görevlendirilmektedir. Her türlü istek geldiğinden dedektiflerin birden fazla alanda bilgi sahibi olması ve sürekli kendini yenilemesi gerekmektedir. Bu bağlamda dedektifliğin her mesleği kapsayan bir hizmet olduğu söylenebilir.

Özel dedektiflik hizmetlerinde aceleye yer yoktur. Her iş sebat içinde yürütülür. En uygun zaman beklenilir. Göreve yoğunlaşmak ve görev esnasında dikkat dağıtıcı başka bir şeyle meşgul olmamak dedektifin önemli özelliklerindendir. Dikkat ve sabır sayesinde dedektif istediği bilgiyi alabilir. Dedektifin her zaman yedek planları olmalıdır ve sorun karşısında akıl yürüterek diğer planları devreye olabilecek yetenekte olması gerekmektedir. Çünkü deşifre olmamak görevin tamamlanabilmesi için zaruridir. Dedektif sözel kabiliyete de sahip olmalıdır, ikna kabiliyetini kullanabilmelidir. Hassas bir çalışma gerektiren ve akıl ile donanımın ortak çalışmasını zorunlu kılan bu kadar önemli bir vazifenin yeni kurulmuş ya da kendi geliştirememiş firmalara verilmesi talihsizlik olacaktır. İşinizi şansa bırakmak istemiyor ve güven içinde hizmet beklemeyi tercih ediyorsanız firmamız ile iletişime geçiniz. Zonguldak ilinde karşılaştığınız sorunlara çözüm üretmek için sizinleyiz.

Zonguldak Özel Dedektiflik

Zonguldak dedektif hizmetlerinde önce müşteri memnuniyeti ilkesi ile araştırmalar yapan firmamız müşterileri tarafından mutlulukla karşılanan birçok hizmete imza atmıştır. Sürekli kendisini yenileyen ve geliştiren firmamız Zonguldak’ta da kıymetli müşterileri için özverili bir şekilde çalışmaya hazırdır. Zonguldak Merkez ile Karadeniz Ereğli, Alaplı, Kozlu, Kilimli, Devrek, Gökçebey ve Çaycuma ilçelerinde ikamet eden vatandaşlarının istekleri doğrultusunda araştırmalarına başlayacaktır. Unutulmamalıdır ki, araştırılan yerler bu ilçeler ile sınır değildir. Konunun kapsamına göre dedektiflerimiz her türlü ulaşımı göze alarak istenilen hususta çalışmalarını tamamlayacaklardır. Firmamızın dünyanın herhangi bir bölgesinde çalışmalar yürütecek kapasitesi elbette bulunmaktadır.

Günümüzdeki teknolojik cihazları kullanmayan, kullanamayan ve elinde bu aletlerden bulunmayan dedektiflerin yeterince araştırma yapamayacağı gerçektir. Bu nedenle firmamız ekonomik giderleri düşünmeksizin tüm cihazları dedektifin hizmetine sunmuştur. Kayıt cihazları, kamera ekipmanları, gizli kamera uygulamaları, ulaşım imkânları, akıllı saatler ve telefonlar dedektiflerimizin sınırsız kullanımına açıktır.

Firmamız sadece teknik cihazları temin ederek iyi bir hizmet beklenmeyeceğini bildiğinden kurumsal bir ilke olarak özel dedektiflerini eğitsel kurslara göndermekte, özel eğitmenler vasıtasıyla onların fiziksel ve sözel gelişimlerini desteklemektedir.

Dedektiflik Kuruluşumuz Hangi Alanlarda Çalışır?

Zonguldak özel dedektif hizmetleri çok çeşitlidir. Aldatma şüphesine dayanan eş takipleri, istismar veya dayak korkusu temelli bebek bakıcısı izlemeleri, sözlü ya da nişanlı takipleri, veraset hukukundan doğan hakların takibi, kayıp kişi aramaları, usulsüz açılmış aboneliklerin belirlenmesi, mal kaçırma şüphesi olan borçlunun hareketlerinin araştırılması, patent hakkının korunması, gizli müşteri görevleri firmamızın verdiği hizmetler arasındadır.

Özel Dedektiflik Firmamızın İlkeleri Nelerdir?

Zonguldak Özel Dedektiflik Bürosu bazı ilkelerden ödün vermeyerek yoluna devam etmektedir. Değişmez mesleki ilkelerimizi sadık kalmakta kararlıyız. Yasal bir mevzuat olmasa da firmamız görevi ile ilgili kanunlarda yazılı kurallara riayet eder. Ceza kanunu, borçlar kanunu gibi mevzuatlar dikkate alınarak işler icra edilir.

Zonguldak Dedektiflik Bürosu gizlilik ilkesini önemser. Sözleşme yaptığı kişilerin kimlik bilgilerini ya da onların belirgin bir fiziki ya da sosyal bir özelliğini dışa vurmaz. Raporda yer alan bilgileri, fotoğrafları, kayıtları başka amaç için bulundurulmaz, tehdit unsuru olarak kullanılmaz.

Dedektiflerimiz tarafından işler büyük bir fedakârlık içerisinde yapılır. Toplum psikolojisinden anlayan dedektiflerimiz, hiçbir ayrıntıyı kaçırmadan not ederler. Ücret konusunda her işin hak ettiği ücreti alırlar. Mesleki faaliyetlerinde kullanacakları her türlü aleti hazır bulundururlar.

7/24 Gsm : 0532 327 13 39  ( Zonguldak Ay Dedektiflik Bürosu )

NOT: Dedektiflik hizmet içeriğimizde eş takibi yer alıyor. Takip işlemi sırasında karşı tarafın bilgisi olmuyor. Bu sayede ilgili kanıtlar daha kolay bir şekilde hazırlanabiliyor. Eşinizin gün içerisinde neler yaptığınızı merak ediyorsanız tüm detaylar fotoğraflı olarak sizinle paylaşılır. Bu işlem uzman personel tarafından kontrollü bir şekilde yürütülür.

Yorumlar (0)    Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.Yorum Yaz


guvenlik

ÖZEL AY DEDEKTİFLİK BÜROSU - TÜM HAKLARI SAKLIDIR - |  SEO : BASER WEB  |   

Yukarı Çık