• 0532 327 13 39
  • info@aydedektif.com

YOZGAT DEDEKTİF 7/24 İLETİŞİM

AY DEDEKTİFLİK 781 0 Yorum

YOZGAT DEDEKTİF 7/24 İLETİŞİM

  • Eş takibi hizmetleri ile eşine güvenmeyen ve aldatılma korkusu ile yaşayan eşleri bu sorundan kurtarıyoruz.
  • Ortak takibi hizmetleri ile ortaklarından şüphe edenler için araştırma ve takip hizmetini kusursuz şekilde sunmaktayız.
  • Suçları olan ama günlük yaşantısına devam edenlerin suçlarını araştırmak için sizlere yardımcı oluyoruz.
  • Evlilik öncesinde eş adayının gündelik yaşantısını ve arkadaş çevresini araştırarak gerçekten doğru kişi olup, olmadığını sizin için araştırıyoruz.
  • Miras ile ilgili sorunlar yaşıyor ve hakkınız olan mirası alamıyorsanız, bize ulaşarak profesyonel hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.
  • Sevdiğiniz birinin kaybolması, kaçması gibi durumlarda dedektiflik hizmeti alarak kaybolan kişinin kısa sürede bulunmasını sağlamak için bize ulaşabilirsiniz.
  • Böcek ve gizli kamera gibi şüpheleriniz varsa evinizden ya da iş yerinizde detaylı araştırma yaparak bu sorunları kısa sürede tespit ederek imha ediyoruz.

Dedektif, açığa çıkmamış olayların araştırma ve inceleme işlerini yürüten ve ortaya çıkarılmasını sağlayan kişilere verilen isimdir. Bazı ülkelerde uygulanan ve filmlere, kitaplara konu olan dedektiflik serbest meslek olarak yapılan dedektiflik modelidir. Ancak Türkiye’de dedektiflik hizmeti devlete bağlı olarak yapılan gizli polis anlamını taşıyan bir meslek dalıdır. Danışmanlar ve Araştırmacılar Derneği’ne bağlı olarak dedektiflik hizmetleri verilmektedir. Yozgat dedektiflik bürosu devletin istediği tüm yasal haklara sahip bu alanda profesyonel dedektiflik hizmeti sunan bir firmadır. Gerekli diploma ve belgelere sahip eğitimli ve deneyimli dedektiflerimiz ile çalışmalar yaparız. Hukuki süreçte devam eden davalarınız ya da henüz adalete intikal etmemiş şüphe duyulan ve incelenmesi istenen tüm konularda Yozgat dedektiflik olarak hizmet veririz. Yalnızca yasal olmayan ve kanuni yaptırımlar ile karşılaşılacak konularda çalışmayız. Gizlilik esasına bağlı yasal çalışmalar yapan dedektiflik büromuz, her anlamda güvenebileceğiniz çalışma disiplinine sahiptir.

Özel Dedektif Olmak İçin Gerekli Şartlar

Ülkemizde özel dedektiflik alanında çalışma yapılabilmesi için belirli şartlara sahip olunması ve belirlenen kuralların yerine getirilmesi gerekir. Bu şartların başında Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak ve 25 yaşını doldurmuş olma şartı gelir. Danışmanlar ve Araştırmacılar Derneği tarafından açıklanan şartlardan biri de dedektiflik sektörüne uygun olan 4 yıllık bir üniversiteden mezun olma şartı aranır. Emniyet Müdürlüğü, Jandarma Komutanlığı veya Milli İstihbarat Teşkilatı içinde görev yapmış, emekli olmuş veya kendi isteği ile ayrılmış kişiler özel dedektiflik yapabilir. Ya da valilik, kaymakamlık, hâkimlik, savcılık veya avukatlık mesleklerinden birini 15 yıl süre ile yapmış kişiler dedektiflik yapabilir şeklinde açıklanmaktadır. Yozgat özel dedektif hizmetleri sunan büromuzda çalışan tüm dedektifler bu şartları taşıyan işinde uzman ve deneyimli kişilerdir. Her ayrıntıya dikkat eden, algıları ve sezgi güçleri olan çalışma disiplinine sahip kişilerdir.

Özel Dedektifte Bulunması Gereken Özellikler Nelerdir?

Özel dedektif olabilmek için gerekli şartların dışında kişinin dedektiflik mesleğini başarılı bir şekilde yürütebilmesi için belli özelliklere de sahip olması gerekir. Dedektiflerin toplum psikolojisi konusunda deneyimli olan insan ve suçlu psikolojisini çok iyi anlayabilen kişiler olması önemlidir. Zira araştırma ve inceleme yapılacak olayda kişileri anlamanın önemi büyüktür. Dedektif yasal düzenlemeleri bilmeli ve ona göre çalışmalar yapmalıdır. Kriminoloji konusunda eğitimli olmalı ve kriminoloji laboratuarlarında çalışma yapabilmelidir. Soruşturma ve sorgulama tekniklerini iyi bilmesi olayların çözümlenmesinde mühimdir. Dedektiflik mesleğinde kullanacağı yeni teknoloji cihazlar hakkında bilgi sahibi olmalıdır. Yozgat dedektif ofisimizde bulunan tüm dedektiflerimiz üstün özellikli ve bu alanda çalışmalar yapmış kişilerdir. Yapılan çalışmalarda kusursuz dedektiflik hizmeti verirler.

Yozgat Dedektiflik Hizmetlerimiz

Yozgat dedektiflik bürosu olarak çözüme kavuşmamış her konuda olayların açığa çıkarılması için çalışmalar yaparız. Şüphe ve endişelerinize son vermek ve sonuca ulaştırmak için bizden en iyi dedektiflik hizmetini alabilirsiniz. Günümüzde en çok ihtiyaç duyulan konuların başında gelen eş takibi büromuz tarafından gizlilik prensibi ile yapılır. Aldatma şüphesi ile başvuran eşlerin sorunlarını kısa sürede çözerek kanıtlar ile hazırladığımız dosya ile sonuca ulaştırırız. Yine boşanma davası, velayet davası, evlilik öncesi takip gibi konularda çalışmalar yaparız. Borçlu tespiti, dolandırıcılık, teknik sanal takip, öğrenci takibi, sahte marka dedektifliği, kayıp şahıs arama, personel araştırılması, takip cihazları ve gizli kamera tespiti, mal varlığı tespiti gibi açığa çıkmasını istediğiniz her konuda firmamızdan hizmet alabilirsiniz. Yozgat dedektiflik olarak her konuda yaptığımız profesyonel çalışmalar ile devam eden hukuki davalarınıza ışık tutarak hızlı sonuçlanmasını sağlarız.

Yorumlar (0)    Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.Yorum Yaz


guvenlik

ÖZEL AY DEDEKTİFLİK BÜROSU - TÜM HAKLARI SAKLIDIR - |  SEO : BASER WEB  |   

Yukarı Çık