• 0532 327 13 39
  • info@aydedektif.com

VAN DEDEKTİF 7/24 İLETİŞİM

AY DEDEKTİFLİK 808 0 Yorum

VAN DEDEKTİF 7/24 İLETİŞİM

  • Eş takibi hizmetleri ile eşine güvenmeyen ve aldatılma korkusu ile yaşayan eşleri bu sorundan kurtarıyoruz.
  • Ortak takibi hizmetleri ile ortaklarından şüphe edenler için araştırma ve takip hizmetini kusursuz şekilde sunmaktayız.
  • Suçları olan ama günlük yaşantısına devam edenlerin suçlarını araştırmak için sizlere yardımcı oluyoruz.
  • Evlilik öncesinde eş adayının gündelik yaşantısını ve arkadaş çevresini araştırarak gerçekten doğru kişi olup, olmadığını sizin için araştırıyoruz.
  • Miras ile ilgili sorunlar yaşıyor ve hakkınız olan mirası alamıyorsanız, bize ulaşarak profesyonel hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.
  • Sevdiğiniz birinin kaybolması, kaçması gibi durumlarda dedektiflik hizmeti alarak kaybolan kişinin kısa sürede bulunmasını sağlamak için bize ulaşabilirsiniz.
  • Böcek ve gizli kamera gibi şüpheleriniz varsa evinizden ya da iş yerinizde detaylı araştırma yaparak bu sorunları kısa sürede tespit ederek imha ediyoruz.

Van dedektiflik firması olarak sizlere eş takibi, miras takip, kayıp kişi araştırması ve bulması, cinayet çözümü gibi yasal olarak suç olan tüm unsurları açığa çıkarmak için her daim sizlerin yanındayız. Van bölgesinde göstermiş olduğumuz dedektiflik hizmetlerimizi siz değerli müşterilerimizi istek ve talepleri doğrultusunda ülkemizin tüm bölgesinde de gerçekleştirebiliyoruz

Dedektif Nedir?

Dedektif gizli polis olarak tabir edilse de kişiye özel yasal yollardan hizmet yapan dedektif kişi ya da kurumsal firmalar mevcuttur. Bizlerde bu firmaların bir parçası olup, şüphe duyduğunuz gizli konuları en doğru ve güvenilir yollarla açığa çıkarıyoruz. Firmamız bünyesinde görev alan dedektiflerimiz ve araştırmacılarımızın her biri profesyonel yollarla çalışmalar yapan ve nerede nasıl davrandığının bilen kişilerdir. Aynı zamanda her konuda sizlere yeteri kadar hizmet sunabilme kapasitesine sahip bilgi ve deneyimli kişilerdir. Van özel dedektif firmamız sektörüne adım attığı günden bugüne kadar bünyesinde alanında uzmanlaşmış, iyi eğitim almış yasal yollardan hizmet eden kişiler ile çalışmaya dikkat etmektedir. Hizmetlerimizde profesyonellik özverili özen ve disiplinlik firmamızın prensipleri arasında yer alır.

Dedektiflik Nasıl Yapılır?

Dedektiflik aslında uzaktan görüldüğü gibi takip et izle ve belgele gibi bir kavram olarak görülmemelidir. Son derece dikkat özen ve bilgi isteyen bir iştir. Bu işi yapabilmek için de işi icra edebilmek ve devletten bu işi yapmak için izin belgesi almak gerekir. Yasal yollarla iş yapan dedektiflik firmaları ise özel dedektiflik firması ya da bürosu şeklinde tanımlanır. Uzman kişiler tarafında tam kapsamlı ve profesyonel bir şekilde gerçekleştirilen dedektiflik hizmetinde araştırmaları başarılı bir şekilde yapılabilmesi için bu çalışmaları kapsayan tüm konularda kişinin bilgi odaklı ve profesyonel çalışmalar yapabiliyor olması gerekmektedir.

Van dedektiflik bürosu olarak da bu konuda devletten her türlü yetki ve faaliyet belgesini alarak hizmet sunuyoruz. Kurumumuz müşterilerimizin taleplerine göre ilgili hizmetlere uygun bir çalışma planı yapar ve profesyonel araştırmacılar arasında görev dağılımı yaparak gerekli incelemelere başlar. Uzman araştırmacılardan oluşturduğumuz ekibin üstün başarıları sayesinde çalışmalarımızın büyük bir bölümü hedefine ulaşmıştır.

 Dedektiflik Hizmetinde Eş Takibi Nasıl Yapılır

Eş takibi dedektiflik hizmetinde en çok talep edilen hizmettir. Mutlu bir evlilik için eşlerin birbirleri arasındaki şüpheyi gidermesi çok önemli bir kavramdır. Kuşku insanın psikolojisini etkileyen en önemli iş güdüsüdür. Kişide eşlerine karşı en ufak bir kuşku duyması da kişinin kendi kafasını karıştıracağı gibi çiftlerin arasında soğukluk meydan getirebilir. Eş takibi hizmeti ile çiftler bu kuşkuyu içlerinde atabilirler. Bu gibi durumlarda en başından önlem almak ileride çiftler arasında yok pahasına anlaşmazlıklar çıkmasının önüne geçer. Ancak eş takibi hizmeti almadan önce kişi evli olduğunu kanıtlayan evlilik cüzdanını dedektiflik hizmeti veren firmalar tarafından hazırlanan yazılı sözleşmeye ek olarak kuşkularından dolayı eş takibi yaptırma gereği duyduğu gibi birkaç cümleden oluşan bir yazılı ifade hazırlaması gerekir. Firmamızın sunduğu eş takibi hizmetlerimizdeki hedef takip edilecek şahıs özel araştırmacılarımız tarafından araştırıldıktan sonra alanında eğitimli dedektiflerimizce takibe alınır. Takip sırasında hedef şahısın gittiği cafeler, oteller, restoranlar ile katıldığı tüm etkinlikler yemekler organizasyonlar gözetim altında tutulur ve buralarda ne zaman kiminle ve nasıl zaman geçirildiği konusunda geniş çaplı bir araştırma yapılır. Elde edilen tüm sonuçlar, bulunan fotoğraflar ve çekilen videolar dosya halinde ekip şefi tarafından müşteriye takdim edilir. Özel dedektiflik büromuz tarafından toplana tüm deliller mahkeme de kullanılabilecek seviyede hukuk geçerliliği olan ve yasal yollarla elde edilen bilgilerden oluşmaktadır.

Daha Fazla Bilgi İçin Bizimle İletişime Geçiniz...

7/24 Gsm: 0532 327 13 39  ( Ay Dedektiflik Bürosu )

NOT: Dedektiflik hizmet içeriğimizde eş takibi yer alıyor. Takip işlemi sırasında karşı tarafın bilgisi olmuyor. Bu sayede ilgili kanıtlar daha kolay bir şekilde hazırlanabiliyor. Eşinizin gün içerisinde neler yaptığınızı merak ediyorsanız tüm detaylar fotoğraflı olarak sizinle paylaşılır. Bu işlem uzman personel tarafından kontrollü bir şekilde yürütülür.

Saygılarımızla özel dedektif

Yorumlar (0)    Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.Yorum Yaz


guvenlik

ÖZEL AY DEDEKTİFLİK BÜROSU - TÜM HAKLARI SAKLIDIR - |  SEO : BASER WEB  |   

Yukarı Çık