• 0532 327 13 39
  • info@aydedektif.com

ŞANLURFA DEDEKTİF 7/24 İLETİŞİM

AY DEDEKTİFLİK 791 0 Yorum

ŞANLURFA DEDEKTİF 7/24 İLETİŞİM

  • Eş takibi hizmetleri ile eşine güvenmeyen ve aldatılma korkusu ile yaşayan eşleri bu sorundan kurtarıyoruz.
  • Ortak takibi hizmetleri ile ortaklarından şüphe edenler için araştırma ve takip hizmetini kusursuz şekilde sunmaktayız.
  • Suçları olan ama günlük yaşantısına devam edenlerin suçlarını araştırmak için sizlere yardımcı oluyoruz.
  • Evlilik öncesinde eş adayının gündelik yaşantısını ve arkadaş çevresini araştırarak gerçekten doğru kişi olup, olmadığını sizin için araştırıyoruz.
  • Miras ile ilgili sorunlar yaşıyor ve hakkınız olan mirası alamıyorsanız, bize ulaşarak profesyonel hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.
  • Sevdiğiniz birinin kaybolması, kaçması gibi durumlarda dedektiflik hizmeti alarak kaybolan kişinin kısa sürede bulunmasını sağlamak için bize ulaşabilirsiniz.
  • Böcek ve gizli kamera gibi şüpheleriniz varsa evinizden ya da iş yerinizde detaylı araştırma yaparak bu sorunları kısa sürede tespit ederek imha ediyoruz.

Dedektiflik bir konu üzerine araştırma yaparak bilgi toplamaktır. Bu bilgiler bir kişi ile ilgili, bir suç ile ilgili, bir dava veya bir kurum ile ilgili olabilir. Dedektif kendisi ile anlaşan kişinin istediği konuyu araştırarak raporlar halinde edindiği bilgileri sunar. Dedektiflik farklı farklı konularla ilgili takip, araştırma gibi hizmetlerdir. Bir dedektiflik firması olarak sizlere profesyonel dedektiflerimiz ile her türlü konunuzun araştırılıp çözülmesinde yardımcı olmaktayız. Ülkemizde dedektiflik hizmeti özel olarak verilmektedir. Ancak her şey yasaya uygun bir şekilde yapılır.

Dedektifler belirli bir ücret karşılığı araştırma, inceleme ve delil toplama işlemlerini gerçekleştiren sezgileri kuvvetli detaycı kişilerdir. Firmamız dedektiflik hizmetini her biri uzman olan dedektifler ile vermektedir. Şanlıurfa dedektif hizmeti arayan kişiler için firmamız en kaliteli hizmeti verir. Dedektiflerimiz sayesinde dilediğiniz konuda araştırma yaptırarak delil sahibi olabilir veya aklınızdaki şüphelerden kurtulabilirsiniz.

Dedektiflerimizden Hangi Konularda Hizmet Alabilirsiniz?

Firmamız dedektiflerinden istediğiniz her konuda araştırma yapılması ve bilgi toplanması ile ilgili hizmet alabilirsiniz. Bir suçun cezasının verilmesi için gereken delillerin toplanması gerekiyorsa bunun için firmamıza gelebilir ve bir dedektif kiralayabilirsiniz. Dedektiflerimiz dava süresi boyunca en detaylı araştırmayı yaparak suçun cezasız kalmamasını sağlayabilirler. Boşanma davalarında boşanmanın kesin olarak gerçekleşmesini sağlayacak belgeleri bulma işi için de dedektiflik hizmetimizi kullanabilirsiniz. Dedektiflerimiz boşanma davasının sizin lehinize sonuçlanmasını sağlayacak belgeleri hazırlayarak ilgili kişilere teslim edecektir. Çocuklarınız bulunuyor ise boşanırken çocukların sizde kalmasını sağlayacak belgeler de dedektiflerimiz tarafından araştırılarak sunulabilir.

Firmamız hizmeti sayesinde velayet davalarında çocukları alan taraf olabilirsiniz. Bir evliliğe adım atacak olan ancak evleneceği kişi ile ilgili bir araştırma yaptırmak isteyen kişiler Şanlıurfa özel dedektif hizmeti veren firmamız aracılığıyla evlilik öncesi detaylı bir araştırma yaptırabilir. Bu sayede evlenilecek kişinin geçmişiyle ilgili bir şey saklayıp sağlamadığını öğrenmek mümkün. Firmamızın dedektiflerinin araştırdığı bir diğer konu ise mal varlıklarıdır. Sahip olduğunuz ancak bilmediğiniz bir mal varlığınızın bulunup bulunmadığını öğrenmek için firmamızdan dedektif tutabilir ve mal varlığı tespiti yapabilirsiniz. Bu araştırma sayesinde birçok kişi hiç bilmediği mal varlıklarına kavuşmuştur.

Kişi Veya Kurum Takibi, Kayıp Kişi Araştırması

Dedektiflik hizmetlerimiz arasında yer alan ve en çok hizmet alınan konulardan biri takip işlemidir. Bir kişiyi veya kurumu takip ettirmek için bizden hizmet alabilirsiniz. Firmamız takip ettirerek hakkında bilgi edinmek istediğiniz kişi ve kurumları takip edecek ve bu kişi ve kurumlar ile ilgili bilgi toplayacak dedektiflere sahiptir. Dedektiflerimiz detaylı araştırmaları ile sahip olmak istediğiniz bilgileri size sunmaktadır. Şanlıurfa dedektiflik bürosu olarak kayıp kişilerin bulunması için araştırma yaptırmak isteyenlere de hizmet vermekteyiz. Kaybolan akrabalarınız, arkadaşlarınız veya herhangi bir tanıdığınız için firmamızdan dedektiflik hizmeti alabilir ve yapılabileceğiniz en iyi araştırmayı yaptırabilirsiniz.

Deneyimli Ve Eğitimli Dedektifler İle Verilen Hizmet

Firmamız dedektiflerinin her biri işini iyi yapan dedektiflerdir. Deneyim sahibi olan dedektiflerimiz, sizler için ihtiyacınız olan araştırmayı profesyonel bir biçimde yapar. Dedektiflerimizin hepsi gerekli eğitimleri almış ve bu eğitimler sırasında başarı göstermiş olan kişilerdir. Bu sayede sizlere en iyi hizmeti sunuyoruz. Firmamız suç davalarından boşanma davalarına, personel takibinden kayıp kişi bulmaya, mal varlığı tespitinden borçlu tespitine, evlilik öncesi araştırmalardan eş takibine olmak üzere birçok konuda dedektiflik hizmeti sunar. Bu hizmeti Şanlıurfa'da sizlerle buluşturan firmamız kaliteli hizmetini her zaman vermektedir. Siz de dedektiflik hizmeti almak isterseniz firmamızı tercih ederek en iyi hizmete sahip olabilirsiniz. Bize ulaşmak için daha fazla beklemeyin. 

Daha Fazla Bilgi İçin Bizimle İletişime Geçiniz...

7/24 Gsm: 0532 327 13 39  ( Ay Dedektiflik Bürosu )

NOT: Dedektiflik hizmet içeriğimizde eş takibi yer alıyor. Takip işlemi sırasında karşı tarafın bilgisi olmuyor. Bu sayede ilgili kanıtlar daha kolay bir şekilde hazırlanabiliyor. Eşinizin gün içerisinde neler yaptığınızı merak ediyorsanız tüm detaylar fotoğraflı olarak sizinle paylaşılır. Bu işlem uzman personel tarafından kontrollü bir şekilde yürütülür.

Saygılarımızla AY Dedektiflik

 

Yorumlar (0)    Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.Yorum Yaz


guvenlik

ÖZEL AY DEDEKTİFLİK BÜROSU - TÜM HAKLARI SAKLIDIR - |  SEO : BASER WEB  |   

Yukarı Çık