• 0532 327 13 39
 • info@aydedektif.com

AY DEDEKTİF

AY DEDEKTİFLİK 539 1 Yorum

7/24 Gsm : 0532 327 13 39 ( Tunceli Ay Dedektiflik Bürosu )

Tunceli Dedektiflik Hizmeti

Dedektiflik profesyonel ve özel bir araştırma gerektiren bir meslektir. Hukuksal danışmanlık başta olmak üzere dedektif olan kişi pek çok alanda kendisini geliştirmiş olmalıdır. Özellikle aile içerisinde üstü örtülü kalan suçlar ya da çözülemeyen davalarda dedektiflerin ya da başka bir deyişle özel araştırma yapan kişilerin rolü çok büyüktür. Mahkemesi devam eden pek çok davada yeterli delil toplamak için dedektifler özel bir çaba gösterir. Buna benzer bir şekilde bazı özel firma ve kurumlar, işleyişi yeterince takip edemezse dışarıdan bir bakış açısı için dedektiflere başvurabilir. Dedektifler hem ticari hem de özel suçlar alanında çalışan, sezgileri güçlü, çabuk kavrayan, her ortama hemen uyum sağlayan kişilerdir. Tunceli dedektif konusunda hizmet veren büromuz deneyimli kadrosuyla size hizmet etmek için hazırdır.  

Tunceli Özel Dedektif Hizmetleri

Uzun bir zamandır Tunceli'de faaliyet gösteren büromuz şehrin her bölgesinde çalışabilir ve pek çok konuda size yardımcı olmak için hazır olan uzman bir kadroya sahiptir. Tunceli özel dedektif konusundaki her türlü sorunda size yardımcı olabiliriz. Dedektifler aile içi pek çok özel konuda size önemli yararlar sunabilir. Bunlardan bazıları evlilik öncesi şahıs takibidir. Hayatınızı birleştirmek istediğiniz sevgiliniz ya da nişanlınızla ilgili daha yetkin bir bilgi sahibi olmak ve üçüncü bir gözden yardım almak için büromuza başvurabilirsiniz. Gizlilik ve profesyonellik bizim temel ilkemizdir. Bu konuda merak ettiğiniz her konuda size kesin bir çözüm sunabiliriz. Bunun dışında yolunda gitmeyen evliliğinizi sonlandırmak istediğinizde, hem boşanmak hem de velayet davaları konusunda yeterli delil toplama konusunda da çalışmaktayız.

Tunceli Dedektiflik Bürosu Olarak Her Konuda Hizmet Vermekteyiz

Tunceli dedektiflik bürosu olarak istediğiniz kişinin kimlik bilgileri üzerinden adres tespitini yapabiliriz. Bunun dışında borçlu tespiti, fiziki ve bilişim dolandırıcılığı, marka sahteciliği ve kurumsal denetim analizi gibi konular da uzmanlık alanımıza girmektedir. Eğer çocuğunuzun okuldaki arkadaşları ya da yasa dışı madde kullanma gibi bir alışkanlığından şüpheniz varsa öğrenci konusunda da deneyimliyiz. Personel konusunda bir araştırma, veri toplama ve teknik sanal takip de verdiğimiz hizmetler arasında yer almaktadır. Kaybolan kişiler, koruma ve güvenlikle ilgili hizmetler ve şüphelendiğiniz durumlarda böcek ya da gizli kamera bulma gibi çalışmalarda da deneyimliyiz. Görüldüğü gibi dedektiflik hayatınızın en önemli sorunlarında size yardımcı olabilecek bir meslektir.  

Pek çok dava özel araştırmacıların ve dedektiflerin sunduğu delillerle aydınlatılabilir. Bazı suçların üstünün kapalı kalmaması ya da suçsuz birini mağdur olmaması için dedektifler çok önemli bir rol üstlenir. Eğer böyle bir araştırmaya ihtiyaç duyarsanız bu konuda uzmanlaşmış bir büroya başvurmalısınız. Dedektiflik sonradan kazanılabilecek bir yetenek değildir. Baştan beri bir zeka ve dikkat gerektirir. Tunceli'de her türlü özel ya da kurumsal sorununuza yardımcı olabilecek bir büroya ihtiyaç duyarsanız bizi arayabilirsiniz.

Türkiye'de Verilen Dedektiflik Hizmetleri

Ülkemizde bu meslek yeni yeni gelişmeye başlamıştır. Bugün Avrupa'daki pek çok modern devlette özel araştırmacı olarak dedektifler çalışmaktadır. Hukuk alanında böyle bir ihtiyaç kesinlikle vardır. Yakın zamanda bizim ülkemizde de çok sayıda dedektife ihtiyaç duyulacağını görebilirsiniz. Dedektifler pek çok davada önemli bir rol üstlenecektir. Büromuz bu konuda girişimcidir ve özel olarak bu hizmeti veren uzman kadrolar arasındadır. Detaylı olarak inceleme ve araştırma yapma, kişi takibi ve herhangi bir hukuki davada gerekli olan delilleri toplama konusunda uzmanlaşmış ve deneyim kazanmış bir kadromuz bu konuda 7/24 hizmet vermektedir. Tunceli içerisinde özel bir araştırma isteyen herkes bizim gibi bir kadroya başvurmalıdır.

NOT: Dedektiflik hizmet içeriğimizde eş takibi yer alıyor. Takip işlemi sırasında karşı tarafın bilgisi olmuyor. Bu sayede ilgili kanıtlar daha kolay bir şekilde hazırlanabiliyor. Eşinizin gün içerisinde neler yaptığınızı merak ediyorsanız tüm detaylar fotoğraflı olarak sizinle paylaşılır. Bu işlem uzman personel tarafından kontrollü bir şekilde yürütülür.

Yorumlar (1)


 • avatar

  Mustafa 10 ay önce

  Tunceli dedektiflik bürosu çalışmalarını özenle yapıyor tavsiye ederim.

  • avatar

   Yönetici Yanıtı


   Ay dedektiflik bürosunu tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.Yorum Yaz


guvenlik

ÖZEL AY DEDEKTİFLİK BÜROSU - TÜM HAKLARI SAKLIDIR - |  SEO : BASER WEB  |   

Yukarı Çık