• 0532 327 13 39
  • info@aydedektif.com

TRABZON DEDEKTİF 7/24 İLETİŞİM

AY DEDEKTİFLİK 878 0 Yorum

TRABZON DEDEKTİF 7/24 İLETİŞİM

  • Eş takibi hizmetleri ile eşine güvenmeyen ve aldatılma korkusu ile yaşayan eşleri bu sorundan kurtarıyoruz.
  • Ortak takibi hizmetleri ile ortaklarından şüphe edenler için araştırma ve takip hizmetini kusursuz şekilde sunmaktayız.
  • Suçları olan ama günlük yaşantısına devam edenlerin suçlarını araştırmak için sizlere yardımcı oluyoruz.
  • Evlilik öncesinde eş adayının gündelik yaşantısını ve arkadaş çevresini araştırarak gerçekten doğru kişi olup, olmadığını sizin için araştırıyoruz.
  • Miras ile ilgili sorunlar yaşıyor ve hakkınız olan mirası alamıyorsanız, bize ulaşarak profesyonel hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.
  • Sevdiğiniz birinin kaybolması, kaçması gibi durumlarda dedektiflik hizmeti alarak kaybolan kişinin kısa sürede bulunmasını sağlamak için bize ulaşabilirsiniz.
  • Böcek ve gizli kamera gibi şüpheleriniz varsa evinizden ya da iş yerinizde detaylı araştırma yaparak bu sorunları kısa sürede tespit ederek imha ediyoruz.

Dedektif, açığa çıkmamış olayların incelenip araştırılarak ortaya çıkarılmasını sağlayan kişilere verilen isimdir. Gizli polis olarak da adlandırılan dedektifler, bazı ülkelerde serbest meslek olarak bu işi yapabiliyorken ülkemizde devlete bağlı olarak resmi bir meslek dalıdır. Türkiye Danışmanlar ve Araştırmacılar Derneği’ne bağlı dedektifler belirlenmiş şartlara sahip özel kişiler olarak seçilir. Çünkü dedektiflik mesleği olay inceleme ve araştırmaya dayanan ciddi bir iştir. Trabzon dedektiflik bürosu olarak tüm yasal haklara sahip, gerekli şart ve koşullarda profesyonel dedektiflik hizmeti sunuyoruz. Çözüme ulaştırılamamış, gizli kalmış, açığa çıkarılmayı bekleyen, şüphe ettiğiniz her türlü konuda bizden dedektiflik hizmeti alabilirsiniz. Uzman dedektiflerimiz her biri alanında eğitimli ve tecrübeli kişiler olup gizlilik prensibi ile disiplinli çalışmalar yaparlar. Yasal olmayan hukuki yaptırım ile karşılaşılacak konularda kesinlikle hizmet vermeyiz. Yaptığımız tüm çalışmalar yasal ve kanunidir. Dedektiflik hizmeti ihtiyacınız için en güvenli ve kusursuz hizmeti firmamızdan temin edebilirsiniz.

Özel Dedektif Olmanın Şartları Nedir?

Özel dedektif olabilmek için devlet tarafından belirlenmiş ve Danışmanlar ve Araştırmacılar Derneği tarafından açıklamış bazı şartlara sahip olmak gerekir. Bu şartların başında Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak ve 25 yaşını doldurmuş olma şartı gelir. Dedektiflik sektörüne uygun olan bir üniversiteden mezun olmak şartı aranır. Dedektiflik mesleğini yapmak isteyen kişinin Emniyet Müdürlüğü, Jandarma komutanlığı veya Milli İstihbarat Teşkilatı’nda çalışmış olması, emekli olması veya kendi isteği ile ayrılmış olması gerekir. Bunun yanı sıra valilik, kaymakamlık, hâkimlik, savcılık, avukatlık mesleklerinden birini 15 yıl süre ile yapmış olan kişiler de özel dedektif olabilir ve büro açabilirler. Trabzon özel dedektif büromuzda görev yapan tüm dedektiflerimiz gerekli şartlara sahip deneyimli ve eğitimli kişilerdir. İncelenip araştıracak olaylar konusunda hangi yolu izleyeceğini ve hangi çalışmaları yürütmesi gerektiğini her yönü ile bilen dedektiflerdir.

Özel Dedektiflerin Hangi Özelliklere Sahip Olması Gerekir

Özel dedektif olacak kişinin devletin istediği şartlara sahip olması yeterli olmaz. Zira dedektiflik mesleğini başarılı bir şekilde yürütebilmesi için belli özelliklere sahip bir kişi olması gerekir. Dedektifin toplum psikolojisini bilen, insan ve suçlu psikolojilerini anlayabilmesi gerekir. Olayların açığa çıkarılmasında sorgulama ve soruşturma tekniklerini bilmesi çok önemlidir. Bazı konularda çalışma yapılabilmesi için dedektifin kriminoloji laboratuarlarında çalışmalar yapabilmesi ve bu konuda bilgili olması mühimdir. Dedektiflik işinin sorunsuz bir şekilde yürütülebilmesi için dedektifin yasal düzenlemeleri bilmesi ve ona göre çalışmalar yapması gerekir. Araştırmalarında kullanacağı yeni teknoloji ürünleri bilmesi ve kullanabilmesi önem taşır. Trabzon dedektif büromuzda görev yapan dedektiflerimiz özel olarak seçilir. Dedektiflik alanında profesyonel çalışmalar yürütebilecek kişiler ile çalışıyoruz. Dedektiflik alanında ihtiyaç duyacağınız tüm konularda en iyi hizmeti sunuyoruz.

Trabzon Özel Dedektif Hizmetlerimiz

Trabzon özel dedektiflik bürosu olarak devam eden ve çözülememiş davalarınızın kısa sürede sonuca kavuşturulması ve henüz adalete intikal etmemiş ve şüphe duyduğunuz olayların en mükemmel şekilde araştırılarak çözüm sunulması hizmetleri veririz. Toplumun en önemli kurumu olan aile konularında gizlilik prensibi ile en hassas çalışmaları yürütürüz. Evlilik öncesi araştırma, eş takibi, boşanma davası için delil toplama, velayet davalarına yardımcı deliller bulma gibi aile konularında en iyi hizmeti sunarız. Yine borçlu takibi, adres tespiti, şantaj ve tehdit durumları, öğrenci takibi, personel araştırması, kayıp şahıs arama, sahte marka dedektifliği, teknik sanal takip, her türlü dolandırıcılık, mal varlığı tespiti, böcek ve gizli kamera tespiti gibi her türlü konuda Trabzon dedektiflik firmamızdan en iyi hizmeti alabilirsiniz.

Yorumlar (0)    Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.Yorum Yaz


guvenlik

ÖZEL AY DEDEKTİFLİK BÜROSU - TÜM HAKLARI SAKLIDIR - |  SEO : BASER WEB  |   

Yukarı Çık