• 0532 327 13 39
  • info@aydedektif.com

TOKAT DEDEKTİF 7/24 İLETİŞİM

AY DEDEKTİFLİK 891 0 Yorum

TOKAT DEDEKTİF 7/24 İLETİŞİM

  • Eş takibi hizmetleri ile eşine güvenmeyen ve aldatılma korkusu ile yaşayan eşleri bu sorundan kurtarıyoruz.
  • Ortak takibi hizmetleri ile ortaklarından şüphe edenler için araştırma ve takip hizmetini kusursuz şekilde sunmaktayız.
  • Suçları olan ama günlük yaşantısına devam edenlerin suçlarını araştırmak için sizlere yardımcı oluyoruz.
  • Evlilik öncesinde eş adayının gündelik yaşantısını ve arkadaş çevresini araştırarak gerçekten doğru kişi olup, olmadığını sizin için araştırıyoruz.
  • Miras ile ilgili sorunlar yaşıyor ve hakkınız olan mirası alamıyorsanız, bize ulaşarak profesyonel hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.
  • Sevdiğiniz birinin kaybolması, kaçması gibi durumlarda dedektiflik hizmeti alarak kaybolan kişinin kısa sürede bulunmasını sağlamak için bize ulaşabilirsiniz.
  • Böcek ve gizli kamera gibi şüpheleriniz varsa evinizden ya da iş yerinizde detaylı araştırma yaparak bu sorunları kısa sürede tespit ederek imha ediyoruz.

Tokat bölgesinde hizmet veren dedektiflik büromuz prensiplerine ve gizlilik kurallarına uyarak yapmaktadır. Kişi gizliliğini temel amaç edinmiş bulunmaktayız.

 Bir problemin mutlak çözüme ulaştırmak için uğraşan, izini bulmaya çalışan, hukuki yollarla çalışma sürdüren ve sonuca varan kişilerdir. Dedektifler bu işin eğitimini almış uzman kişilerdir. Her türlü gizli bilgiye ulaşabilirler ve bunun için mücadele verirler.

Tokat Dedektiflik

  Tokat Dedektif olarak yapacağımız için garantisini vererek çalışmalar sürdürmekteyiz. Gerek hukuksal, gerekse kişisel olarak verdiğimiz bu mücadelede müşterimizin problemlerine çözüm bulmaktayız. Müşterilerimizin kişi gizliliklerini koruyarak hedefe net olarak varmaktayız. Tokat Özel Dedektif asla mağdur etmez ve sonuca ulaşmadan işi yarım bırakmaz.  İşlerimizi müşterilerimizin gizlilik prosedürüne göre yapmaktayız. Kamu ve hukuka uygun olarak yapmış olduğumuz işlerle siz değerli müşterilerimizin güvenini sağlamaktayız. Hizmetlerimizi kamuya açık alanlarda gerçekleştirmekteyiz. Resim çekmek, video almak veya bizden istenilen birçok bilgiyi delilleriyle sunulacak şekilde kanıtlarla toplamaktayız. Tokat Dedektiflik Bürosu olarak danışanlarımıza danışmanlık hizmeti de vermekteyiz. Her müşterimize yapılan çalışmalar özeldir ve bilgi güvenliği olmaktadır.

Çalışmalarımızı firmamız tarafından kaşe, fatura gibi resmi evraklarla garanti altına alınmaktadır. Çalışmalarımız son bulsa bile bizde saklanmaktadır. Aksi takdirde bir problemle karşılaşılması durumunda danışanımıza verilmektedir. İşimizi büyük bir titizlik ve özenle yapmaktayız. Yaptığımız her işin arkasında durmaktayız. Yapılan dedektiflik işlerimiz uzman kadromuzla takibe alınmaktadır. Uzman kadromuz bu işin eğitimini almış bilgin kişilerdir. Yapacakları işi çok iyi bilmelerinin yanı sıra topladıkları bilgilerde oldukça nettir.  Birden çok yaptığımız işlerle ve ulaştığımız sonuçlarla başarımızı bir adım daha ilerletmiş bulunmaktayız. Profesyonel ve tecrübeli ekibimizle size kısa sürede sonuca ulaşacağınızı, kullanmış olduğumuz teknolojik aletlerle güvenilir bir çözümle geleceğimizi  vaad ediyoruz. Dedektiflik hizmeti almak istediğiniz zaman çok dikkatli olmalısınız. Bu işi gerçek bir iş olarak değil de dolandırıcılık olarak kullanan kişilerden kaçınmalısınız. Alacağınız hizmet hakkında ön bilgi için lütfen büromuzu ziyarette bulunarak gerçekleştiriniz. Danışanlarımızla ön konuşma yapmak bizim için oldukça önemli bir süreçtir. Bu süreçte istenilen hizmeti  açıkça  bizlerle paylaşarak size yardımcı olmak için işimizi kolaylaştırmaktadır.

  Adres Takibi

Aradığınız kişiyi bulamıyor, adresine bakıyorsunuz yok mu? Dert etmeyin Tokat Dedektiflik size en iyi hizmeti vermek için çalışıyor. Adres bulma işlemini kolaylıkla yapmaktayız.

 Eş/Sevgili Takibi

Eşinizden veya sevgilinizden şüpheleniyor musunuz? Ya da Dışarı çıktığında neler yapıyor merak mı ediyorsunuz? Uzman kadromuzla size istenilen bilgileri bulmaktayız. Eşinizin veya sevgilinizin ince ayrıntılı bir şekilde takibini yaparak yasal olarak sonuca varmaktayız. Kanıtlı olarak resim ve videoyu en net şekilde çekerek mahkemede sunulacak delil olarak hazırlamaktayız. Bu işlemleri yaparken kamu ve prosedürlerin dışına çıkmadan kanunlar çerçevesinde yapmaktayız.

 Boşanma Davalarına Delil Toplama Hizmeti

Boşanma davanızda yeterli kadar deliliniz yoksa bize başvurmanız yeterli olacaktır. Bu hizmetimizde delilleri toplayarak dava sürecinizin kısalmasına hatta sonuca varmasına yardımcı olacaktır. Boşanma sürecinde çocuğunuz varsa  velayetinin sizde kalmasını istiyorsanız ve buna uygunsanız karşı taraf adına en net deliller toplanarak yargı sürecinde sunulmaktadır.

 Tokat Özel Dedektiflik olarak siz değerli ve kıymetli Müşterilerimize hizmet vermekten keyif duymaktayız. İşlerinizin hemen çözüme ulaşmasını istiyorsanız hiç zaman kaybetmeden büromuza uğrayarak bilgi edinin. Size en detaylı bilgiyi sunmaktayız. Profesyonel araştırmacı ekimizle hızlı ve etkili çözümler ile karşınıza gelmekteyiz. En iyi şekilde ekibimizi görevlendirerek çalışmaların izini sürmekteyiz. Yapmış olduğumuz çalışmalarda başarımızın sonucunda danışanlarımızın da memnuniyeti ve mutluluğu bizim çok büyük önem taşımaktadır.

NOT: Dedektiflik hizmet içeriğimizde eş takibi yer alıyor. Takip işlemi sırasında karşı tarafın bilgisi olmuyor. Bu sayede ilgili kanıtlar daha kolay bir şekilde hazırlanabiliyor. Eşinizin gün içerisinde neler yaptığınızı merak ediyorsanız tüm detaylar fotoğraflı olarak sizinle paylaşılır. Bu işlem uzman personel tarafından kontrollü bir şekilde yürütülür. 

Aradığınız Profesyonel Bir Dedektif İse Tokat Dedektif Hizmetinizde..!

Yorumlar (0)    Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.Yorum Yaz


guvenlik

ÖZEL AY DEDEKTİFLİK BÜROSU - TÜM HAKLARI SAKLIDIR - |  SEO : BASER WEB  |   

Yukarı Çık