• 0532 327 13 39
  • info@aydedektif.com

TEKİRDAĞ DEDEKTİF 7/24 İLETİŞİM

AY DEDEKTİFLİK 942 0 Yorum

TEKİRDAĞ DEDEKTİF 7/24 İLETİŞİM

  • Eş takibi hizmetleri ile eşine güvenmeyen ve aldatılma korkusu ile yaşayan eşleri bu sorundan kurtarıyoruz.
  • Ortak takibi hizmetleri ile ortaklarından şüphe edenler için araştırma ve takip hizmetini kusursuz şekilde sunmaktayız.
  • Suçları olan ama günlük yaşantısına devam edenlerin suçlarını araştırmak için sizlere yardımcı oluyoruz.
  • Evlilik öncesinde eş adayının gündelik yaşantısını ve arkadaş çevresini araştırarak gerçekten doğru kişi olup, olmadığını sizin için araştırıyoruz.
  • Miras ile ilgili sorunlar yaşıyor ve hakkınız olan mirası alamıyorsanız, bize ulaşarak profesyonel hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.
  • Sevdiğiniz birinin kaybolması, kaçması gibi durumlarda dedektiflik hizmeti alarak kaybolan kişinin kısa sürede bulunmasını sağlamak için bize ulaşabilirsiniz.
  • Böcek ve gizli kamera gibi şüpheleriniz varsa evinizden ya da iş yerinizde detaylı araştırma yaparak bu sorunları kısa sürede tespit ederek imha ediyoruz.

Bulundukları ülkelerin kanunlarına bağlı olarak kişisel ve toplumsal suç olaylarında araç ve gereçler kullanarak soruşturmanın seyri için kanıt niteliği taşıyan delil ve belgeleri toplayan özel kişilere dedektif denir. Dedektiflik tamamen gerçeklik ve somut veriye dayalı olan bir hizmettir. Kişiler ya da kurumlar kendi içlerinde çözemedikleri sorunlar için farklı bir bakış açısı arar ve dedektiflere başvururlar. Objektif bakış açısı olan, disiplinli ve titiz çalışabilen, olaylara farklı bir açıdan bakan, teknolojik ürünlere ve internet donanımına sahip, olay yerine hızlı uyu sağlayabilen ve ortamda olan sıkıntıları anında fark edebilen koordinasyon yöntemi güçlü olan kişilerdir. Dedektifler öncelikle kendi sağlıkları ve müşterilerinin sağlıklarını önemsemelidir. Tekirdağ dedektiflik bürosu ekibinde yer alan tüm dedektifler gerekli donanım ve yeterliliğe sahip olan dedektiftir. Alanlarında en iyi olabilmek için gerekli olan tüm eğitimleri almış ve belirli periyotlar ile kendilerini yenilemeye devam eden dedektiftir.

Tekirdağ Dedektiflik Hizmeti Fiyatları

Dedektiflik hizmetleri çok geniş ve farklı konuları kapsayan bir hizmet olduğu için fiyatlarında değişiklikler gözlenir. Dedektif fiyatları belirlenirken olayın adli boyut, çalışma alanı, çalışma süresi, dedektiflik bürosunun fiyat politikası ve dedektifin kullanması gereken tüm araç ve gereçler fiyatın belirlenmesinde etkilidir. Dedektiflik hizmeti için fiyat bilgisi alırken öncelikle durumun ne olduğunu ve nelerin gerektiğini birebir konuşmanız gerekir. Çizilen plana uygun olarak bir fiyat belirlenir. Yurt dışı takibi ve uluslararası bilgi takibi dedektiflik hizmetlerinin fiyatının artmasının nedenlerindendir. Tekirdağ özel dedektif yetiştirme alanında ilk sırada yer alan bir firmadır.

Dedektiflik Hizmetleri Neden Tercih Ediliyor?

İnsanlar bazen başlarına gelen sorunların çözümünde ve başarı elde etmekte zorlanabilir. Sorunların çözülmesi için bazen dışarıdan farklı ve uzman birinin görüşüne ihtiyaç duyulabilir. Dedektifler bu gibi durumlar için var olan ve eğitim alan kişilerdir. Boşanma davaları, alacaklı olma durumları, kayıp yakınlarını bulma ve hukuki danışmanlık alma gibi durumlarda yetersiz kalabilirler. Eşleri ile ilgili olan şüphelerini somut verilere dayandırmak, alacaklı olduğu kişilerin izini bulmak ve davalarda kanıt gösterebilmek için işin uzmanı olan kişilerden destek alama ihtiyacı duyarlar. Bu gibi durumlar için yetiştirilmiş ve kendini geliştirmiş olan dedektifler insanların mağduriyetlerini gidermek için çalışmaktadır. Eş takibi, kayıp şahıs, adres teyidi, alacaklı lokasyonu bulma, firma ve marka araştırması, hukuksal danışmanlık, evlilik öncesi eş adayı takibi gibi her türlü sorun ve ihtiyacınızda sizlerde uzman dedektiflik hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.

Dedektiflik Büroları Nasıl Olmalıdır?

Dedektiflik bürolarının sayısı her geçen gün artış göstermektedir. Bu nedenle sektördeki kalitenin düşmesi gibi sorunlar yaşanabiliyor. İyi ve kalifiyeli bir dedektiflik bürosunun taşıması gereken bazı özellikler vardır. Bu özellikler;

1-     Müşterilerine karşı gizlilik ve güven duygusu taşıyan özverili hizmet vermeyi kendine prensip edinmiş olmayan

2-     Sonuca ve delil ortaya koymaya odaklı bir çalışma sistemi yürüten

3-     Müşterilerinin sorunlarını çözebilmek için elinde bulunan tüm imkanları kullanarak üstün bir performans sergileyebilen

4-     Bilgiye ve belgelere en kısa sürede ulaşabilmeyi hedef haline getiren

5-     Sektörde başarılarını ve kalitesini kanıtlayabilen

6-     Belirli kalite standartlarına sahip olan firmalar güvenle hizmet alabileceğiniz firmalardır.

Tekirdağ dedektiflik bürosu olarak sektördeki kalitemizi kanıtlamış ve elde etmiş olduğumuz üstün başarılarımızdan dolayı sizlere garantili hizmet vermekteyiz. Firma olarak kendimize olan güvenimiz müşterilerimizin memnuniyetinden gelmektedir. Hakkımızda yeterli bilgiyi almak için en iyi referansımız sorunlarını çözebilmelerin de yardım etmiş olduğumuz müşterilerimizdir. Her türlü sorun ve istekleriniz için firmamıza dilediğiniz zaman başvurabilirsiniz. Yüz yüze yapmış olduğumuz başvuru görüşmeleri sizler için daha yararlı olacaktır.

Yorumlar (0)    Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.Yorum Yaz


guvenlik

ÖZEL AY DEDEKTİFLİK BÜROSU - TÜM HAKLARI SAKLIDIR - |  SEO : BASER WEB  |   

Yukarı Çık