• 0532 327 13 39
  • info@aydedektif.com

SAMSUN DEDEKTİF 7/24 İLETİŞİM

AY DEDEKTİFLİK 1056 0 Yorum

SAMSUN DEDEKTİF 7/24 İLETİŞİM

  • Eş takibi hizmetleri ile eşine güvenmeyen ve aldatılma korkusu ile yaşayan eşleri bu sorundan kurtarıyoruz.
  • Ortak takibi hizmetleri ile ortaklarından şüphe edenler için araştırma ve takip hizmetini kusursuz şekilde sunmaktayız.
  • Suçları olan ama günlük yaşantısına devam edenlerin suçlarını araştırmak için sizlere yardımcı oluyoruz.
  • Evlilik öncesinde eş adayının gündelik yaşantısını ve arkadaş çevresini araştırarak gerçekten doğru kişi olup, olmadığını sizin için araştırıyoruz.
  • Miras ile ilgili sorunlar yaşıyor ve hakkınız olan mirası alamıyorsanız, bize ulaşarak profesyonel hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.
  • Sevdiğiniz birinin kaybolması, kaçması gibi durumlarda dedektiflik hizmeti alarak kaybolan kişinin kısa sürede bulunmasını sağlamak için bize ulaşabilirsiniz.
  • Böcek ve gizli kamera gibi şüpheleriniz varsa evinizden ya da iş yerinizde detaylı araştırma yaparak bu sorunları kısa sürede tespit ederek imha ediyoruz.

İnsanların bazı dönemlerde iş ve aile hayatında bazı şüphe duyduğu anlar olabiliyor. Böyle zamanlarda bir profesyonelden yardım almak ise son derece kesin sonuçlar elde edilmesini sağlayabiliyor. Samsun dedektif hizmetleri konusunda profesyonel bir kadro ve son derece kaliteli ekipmanlarla hizmet verilmesi müşterilerimizin hayatlarındaki birçok sorunu daha kolay bir şekilde çözmesini sağlıyor. Hemen her alanda sizlere sunulan bilgiler aklınızı kurcalayacak olan sorulara cevap verebilecek nitelikte bilgilerdir. Konuyu dağıtmadan yalnızca sizin istediğiniz alana yönelik olarak gerçekleştirdiğimiz çalışmalarda her zaman müşteri gizliliğini ön planda tutuyoruz. Hem bireysel hem de kurumsal alanda hizmetlerimiz yasal koşullara uygun olarak veriliyor.

Herhangi bir bilgi kesinlikle dışarıdan başka kişiler ile paylaşılmıyor ve müşteri gizliliği tehdit altında bırakılmıyor. Ulaşılan sonuçlar o araştırmayı yapan müşterimiz dışında hiç kimse ile kesinlikle paylaşılmıyor. Aile kurumunu zedeleyici durumların insanların bilgisine sunulmaması ve tamamen müşteri güveni odaklı çalışmamız sayesinde kurumumuz çok geniş bir kitleye hizmet veriyor. Dedektif , eş takibi, öğrenci takibi, dinleme ve kamera bulma, borçlu takibi, mal tespiti ve itibar yönetimi gibi konularda tamamen yüksek standartlarda hizmet almanıza yardımcı oluyoruz. Tüm hizmetlerimizi mutlaka sonuç garantili olarak veriyoruz. Bu da sizlerin bu sonuçları gerek mahkemede gerekse farklı ortamlarda gönül rahatlığı ve güven içerisinde kullanabilmenize olanak sağlıyor. Tamamen sonuç odaklı çalışıyoruz ve bulduğumuz her sonucu mutlaka müşterilerimizin bilgisine sunuyoruz.

Dedektiflik Hizmetlerinden Her Alanda Yararlanın

Şüphe duyulan konu ne olursa olsun dedektif hizmetlerinden dileğiniz gibi yararlanma imkanınız var. İçinden çıkamadığınız ya da sürekli olarak aklınızı kurcalayan konularda büromuza başvurarak hizmet alabilir ve tüm soru işaretlerinize birer yanıt bulabilirsiniz. Dedektiflik konusunda profesyonel olan çalışanlar sayesinde her türlü sorun karşısında hizmet alabilme imkanınız var. Gerek takip işinde gerekse araştırma yapılarak elde edilecek sonuçlarda yüzde yüz doğru bilgiler ile sizlere sorunları çözmenizde yardımcı oluyoruz. Herhangi bir sorun yaşanmadan hayatınıza devam etmek istiyorsanız bu sonuçları kimselerin görmesine izin vermeden imha ederek özel hayatınızın gizliliğini de koruma altına alıyoruz.

Bireysel Hizmetlerimizin Alanına Giren Konular

Bireysel olarak verdiğimiz dedektiflik hizmetleri genelde kişiye yönelik olan hizmetlerdir. Aile yaşantısı konusunda özel çalışmalar gerçekleştirmemiz ve bu çalışmaların başka insanların ulaşımına kapalı olması müşteri güveni açısından son derece önemlidir. Müşterilerimize her konuda yardımcı olarak eş takibi, evlilik öncesi araştırması, boşanma davaları için delil toplanması, velayet davaları konusunda bilgi toplama gibi birçok alanda hizmet veriyoruz. Bu alanlarda yapılan tüm araştırmalar yasal çerçevede gerçekleştiriliyor ve bu nedenle elde ettiğimiz tüm sonuçları sizler mahkeme ortamında rahatlıkla kullanabiliyorsunuz. Müşterilerimizin güvenliği açısından takip sırasında ya da araştırma esnasında başka insanların bu durumu anlamasına izin verilmiyor. Elde edilen sonuçlar ne olursa olsun mutlaka müşterimiz ile eksiksiz bir şekilde paylaşılıyor ve herhangi bir yoruma bırakılmıyor.

Kurumsal Hizmetlerimizde Takip İşlemi

Kurumsal dedektiflik hizmetlerimizde yine insanların detaylı bilgi edinebileceği hizmetlerdir. Bu alanda yapılan tüm işlemlerde yasallık büyük bir önem taşıyor. Samsun dedektiflik bürosu olarak hizmet esasında mutlaka özel cihazların ve ekipmanların kullanılmasına özen gösteriyoruz. Fotoğraf çekimi, ses kaydı ya da birçok ofis arama işleminde son derece profesyonel bir şekilde hareket ediliyor. Yasal durumlara tamamen uygun olarak elde ettiğimiz bilgiler sayesinde iş yaşantısına dair tüm sorunları çözebilme imkanınız var. En kritik alanlarda dahi edindiğimiz bilgiler tamamen doğru ve gerçek bilgilerdir. Bu bilgilerin müşterilerimiz açısından taşıdığı önemi bildiğimiz için de başka insanların bu bilgilere erişimini engelliyoruz. Müşterimize gerekli sonuçları sunduktan sonra da bu bilgilerin yok edilmesi işlemini gerçekleştiriyoruz. 

Daha Fazla Bilgi İçin Bizimle İletişime Geçiniz...

7/24 Gsm: 0532 327 13 39  ( Ay Dedektiflik Bürosu )

NOT: Dedektiflik hizmet içeriğimizde eş takibi yer alıyor. Takip işlemi sırasında karşı tarafın bilgisi olmuyor. Bu sayede ilgili kanıtlar daha kolay bir şekilde hazırlanabiliyor. Eşinizin gün içerisinde neler yaptığınızı merak ediyorsanız tüm detaylar fotoğraflı olarak sizinle paylaşılır. Bu işlem uzman personel tarafından kontrollü bir şekilde yürütülür.

Saygılarımızla AY Dedektiflik

 

Yorumlar (0)    Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.Yorum Yaz


guvenlik

ÖZEL AY DEDEKTİFLİK BÜROSU - TÜM HAKLARI SAKLIDIR - |  SEO : BASER WEB  |   

Yukarı Çık