• 0532 327 13 39
  • info@aydedektif.com

ORDU DEDEKTİF 7/24 İLETİŞİM

AY DEDEKTİFLİK 1055 0 Yorum

ORDU DEDEKTİF 7/24 İLETİŞİM

  • Eş takibi hizmetleri ile eşine güvenmeyen ve aldatılma korkusu ile yaşayan eşleri bu sorundan kurtarıyoruz.
  • Ortak takibi hizmetleri ile ortaklarından şüphe edenler için araştırma ve takip hizmetini kusursuz şekilde sunmaktayız.
  • Suçları olan ama günlük yaşantısına devam edenlerin suçlarını araştırmak için sizlere yardımcı oluyoruz.
  • Evlilik öncesinde eş adayının gündelik yaşantısını ve arkadaş çevresini araştırarak gerçekten doğru kişi olup, olmadığını sizin için araştırıyoruz.
  • Miras ile ilgili sorunlar yaşıyor ve hakkınız olan mirası alamıyorsanız, bize ulaşarak profesyonel hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.
  • Sevdiğiniz birinin kaybolması, kaçması gibi durumlarda dedektiflik hizmeti alarak kaybolan kişinin kısa sürede bulunmasını sağlamak için bize ulaşabilirsiniz.
  • Böcek ve gizli kamera gibi şüpheleriniz varsa evinizden ya da iş yerinizde detaylı araştırma yaparak bu sorunları kısa sürede tespit ederek imha ediyoruz.

Gizli yöntemlerle belli bir alanda bilgi edinmeye çalışan ve bunu belli bir ücret karşılığında yapan meslek grubuna özel dedektiflik denir. Özel dedektifler ile müşterileri arasında bir hizmet sözleşmesi kurulur. Bu sözleşme uyarınca dedektif görevi yapmakla, müşteri de ücreti ödemekle mükelleftir. Dünyada özel dedektiflik konusunda oturmuş hukuki kurallar bulunmaktadır. Ülkemizde ise henüz özel dedektiflik yasası çıkarılmamıştır. Ancak bu durum özel dedektiflerin kanuna aykırı bir şekilde çalıştıkları anlamına gelmez. Özel dedektifler yasalara riayet ettikleri müddetçe görevlerini icra edebilirler. Özel dedektiflerin polislerden ayrılan özelliği resmi bir görevlendirmelerinin olmamasıdır.

Önceleri çok bilinmese de özel dedektifleri günümüzde çok popüler hale gelmiştir. Bireysel anlamda istatistikler incelendiğinde dedektiflere en çok eş izleme görevi verildiği görülür. Devlet dairelerinde basit bir dilekçe ile yapılamayacak işleri olanlar özel dedektifleri tercih etmektedir. Yüzlerce farklı sektör ve alandan talep gelen dedektiflerin bu taleplere cevap verebilmesi yetenekli ve bilgili olması ile mümkündür. Bazen dedektiflik bürolarında alanlar arasında iş bölümü yapılır ve böylece istekler daha kısa sürede sonuçlandırılır. Özel dedektifliğin yayılması suçların çözümlenmesi için de faydalı olacaktır. Zira mağdur olan aileler tarafından tutulan özel dedektiflerin yaptığı çalışmalar sayesinde suçluların bulunması ve yakalanması söz konusu olabilecektir.

Özel dedektiflik hizmetleri müşteri tarafından verilen ücret karşılığında yürütülür. Bu nedenle özel dedektifin pes hizmetlerinde “çalışırken mutlu ol” prensibi ile hizmet veren firmamız tüm araştırmalarda görev alabilecek uzman dedektiflerden oluşmaktadır. Alanlarında en iyilerinden seçilmiş olan dedektiflerimiz Ordu Merkez ile Altınordu, Ünye, Perşembe, Fatsa, Kumru, Korgan, Gölköy, Aybastı, Akkuş, Mesudiye, Ulubey, İkizce, Çatalpınar, Gürgentepe, Çaybaşı, Kabataş, Çamaş, Gülyalı ve Kabadüz ilçelerinde görevini yürütebilirler. Ordu sakinlerinin talebi üzerine Türkiye’de ya da yurt dışından bildirilen herhangi bir alada çalışma yapabilirler.. etme gibi bir hakkı yoktur. Ücretini aldığı müddetçe daha fazla gayret göstermek zorundadır. Özel dedektiflerin görevi tamamlama süresi yoktur. Ancak bazen işin niteliğine göre işin acele bitirilmesi gerekebilir. Bunun dışında makul bir süre verilmesi yeterlidir. Özel dedektif kendisine verilen süreyi planlı ve verimli kullanır. Kendisine çizdiği plan doğrultusunda sabırla görüşmelerine başlar. Kişilerle birebir ilişkiler kurar, ziyaretler düzenler. Kişilerden istedikleri bilgileri alabilmekte maharetlidirler. Ancak nadiren de olsa plan sekteye uğrar ya da dedektif deşifre olur. Böyle durumlar için özel dedektiflerin b, c planları bulunur. Ülkemiz yasaların uygun şekilde kurulmuş ve vergisini veren firmamız yukarıda sayılı özellikleri taşıyan dedektifleri ile Ordu ilinden gelecek isteklerde hizmetinizdedir.

Ordu Özel Dedektiflik

Ordu dedektif

Teknoloji hayatımıza egemen olduğu bir dönemde eski usullerle sonuca varılması pek mümkün değildir. Bu nedenle tam teçhizatlı bir dedektiflik bürosunda özel yazılımlar, takip sistemleri, video ekipmanları, özel iletişim cihazları, otomobil, yer tespit aparatı gibi ekipmanların olması gerekmektedir. Firmamız sayılan tüm cihazları usulüne uygun şekilde kullanacak donanıma fazlasıyla sahiptir.

Dedektiflik Kuruluşumuz Hangi Alanlarda Çalışır?

Ordu özel dedektif hizmetleri çok çeşitlidir. Büromuz eşlerin birbirlerine ihanet edip etmediği, evdeki bakıcının bebeğe fiziksel ya da sözel bir şiddet uygulayıp uygulamadığı, kayıp çocuk ya da yetişkinin nerede olduğu, çocuk ya da yetişkinin madde kullanıp kullanmadığı hususlarında araştırma yapabilir. Şirketlerin mal kaçırıp kaçırmadığı, şirkete ait lisanslı bir ürünün izinsiz üretilip üretilmediği, personellerin görevinde aykırı davranıp davranmadığı, istenilen şirketin mali tablosunun iyi olup olmadığı hususlarında ekonomik incelemeler yapılır. Bunun yanında veraset davalarında, boşanma davalarında, alacak davalarında ve diğer davalarda delil toplayabilir.

Özel Dedektiflik Firmamızın İlkeleri Nelerdir?

Ordu Özel Dedektiflik Bürosu çalışma prensipleri olan ve bunlarda tavizi kabul etmeyen bir çalışma anlayışı içindedir. İlk dedektiflik hizmetlerinden günümüze ulaşmış genel mesleki kaideler çiğnenmez. Para kazanma iradesiyle kanun koyucular tarafından konulmuş sınırların dışına çıkılmaz. Böylelikle hizmet isteyen kişinin de hukuki bir soruşturma ile karşı karşıya kalmasının önüne geçilir.

Ordu dedektiflik bürosu kendisinden hizmet talep eden kişiye ait bilgileri üçüncü kişilere vermez, hizmet sözleşmesinin içeriğini açıklama ve yayma korkusu vererek maddi bir menfaat istemez. Dedektiflerimiz yorulmadan, bıkmadan görevlerini yürütür. Nüansları atlamadan kaydeder. Yapılan masrafları yüksek göstererek fazladan ücret almaya çalışmaz. Gün içerisinde görevi ile ilgili oluşabilecek her gelişmeye kayıtsız kalmamak için hazırlıklı hareket eder.

7/24 Gsm : 0532 327 13 39  ( Ordu Dedektiflik Bürosu )

NOT: Dedektiflik hizmet içeriğimizde eş takibi yer alıyor. Takip işlemi sırasında karşı tarafın bilgisi olmuyor. Bu sayede ilgili kanıtlar daha kolay bir şekilde hazırlanabiliyor. Eşinizin gün içerisinde neler yaptığınızı merak ediyorsanız tüm detaylar fotoğraflı olarak sizinle paylaşılır. Bu işlem uzman personel tarafından kontrollü bir şekilde yürütülür.

Yorumlar (0)    Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.Yorum Yaz


guvenlik

ÖZEL AY DEDEKTİFLİK BÜROSU - TÜM HAKLARI SAKLIDIR - |  SEO : BASER WEB  |   

Yukarı Çık