• 0532 327 13 39
  • info@aydedektif.com

NEVŞEHİR DEDEKTİF 7/24 İLETİŞİM

AY DEDEKTİFLİK 802 0 Yorum

NEVŞEHİR DEDEKTİF 7/24 İLETİŞİM

  • Eş takibi hizmetleri ile eşine güvenmeyen ve aldatılma korkusu ile yaşayan eşleri bu sorundan kurtarıyoruz.
  • Ortak takibi hizmetleri ile ortaklarından şüphe edenler için araştırma ve takip hizmetini kusursuz şekilde sunmaktayız.
  • Suçları olan ama günlük yaşantısına devam edenlerin suçlarını araştırmak için sizlere yardımcı oluyoruz.
  • Evlilik öncesinde eş adayının gündelik yaşantısını ve arkadaş çevresini araştırarak gerçekten doğru kişi olup, olmadığını sizin için araştırıyoruz.
  • Miras ile ilgili sorunlar yaşıyor ve hakkınız olan mirası alamıyorsanız, bize ulaşarak profesyonel hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.
  • Sevdiğiniz birinin kaybolması, kaçması gibi durumlarda dedektiflik hizmeti alarak kaybolan kişinin kısa sürede bulunmasını sağlamak için bize ulaşabilirsiniz.
  • Böcek ve gizli kamera gibi şüpheleriniz varsa evinizden ya da iş yerinizde detaylı araştırma yaparak bu sorunları kısa sürede tespit ederek imha ediyoruz.

Dedektiflik ayrıntılı bir hukuk bilgisi, sezgi yeteneği ve çok dikkatli gözlem yapmayı gerektiren profesyonel bir meslektir. Avrupa ve Amerika'da yaygın olarak yapılan bu meslek ülkemizde yeni yeni yaygınlaşmaktadır. Yakın zamanda değeri daha da artacaktır. Uzun bir süredir Nevşehir dedektif konusunda hizmet veren büromuz bu konuda profesyonel olarak çalışmaktadır ve yeterince deneyim kazanmıştır. Nevşehir'in her yerinde aktif olarak çalışmakta olan büromuzdan birçok konuda yardım alabilirsiniz. Gerektiğinde araştırmasını Türkiye'nin diğer yerlerinde de genişletebilen büromuz bu konuda lider olmaya adaydır.

Bir hukuk devletinde yargıya hizmet etmek ve hayatınızın en önemli sorunlarında ve kararlarında size yardımcı olmak Nevşehir özel dedektif büromuzun temel hedefidir. Ceza davaları ve boşanma gibi önemli davalarda yeterli delillerin toplanması için şahıs takibi, bizim verdiğimiz en önemli hizmetlerden birisidir. Herhangi bir dolandırıcılık, borç verdiğiniz parayı alamama ya da evrak veya herhangi bir konuda sahtecilik gibi bir durumla karşılaştığınızda da bizden yardım alabilirsiniz. İstediğiniz kişinin adresini kimlik bilgileri üzerinden bulabilir ve istediğiniz konuda bilgi almanız için yardımcı olabiliriz. Hayatınızın en zorlu süreçlerinden biri olan boşanma davasında da mağdur olmamanız için gerekli takip ve delil toplama işlemlerinde yardım edebiliriz. Bu konuda bilgi edinmeniz sizin bireysel olarak hakkınızdır. Bu hakkınızdan faydalanmanız ve hukuk sınırları içerisinde size yardımcı olmak için profesyonel bir hizmet vermekteyiz.

En Özenli Eş Takibi

Evlilik, hayatımızı tamamen değiştiren ve bizi çok etkileyen süreçlerden biridir. Dolayısıyla evleneceğiniz kişiye karar vermek de hayatımızın en önemli kararlarından biridir. Eğer birlikte olduğunuz kişi hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak isterseniz Nevşehir dedektiflik bürosu olarak size hizmet verebiliriz. Evlenmeden önce şahız takibi uzman olduğumuz konulardan birisidir. Okul çağında bir çocuğunuz var ve onun okul hayatında ve dışarıda neler yaptığından emin olmak istiyorsanız da bize başvurabilirsiniz. Öğrenci takip etme de özel olarak verdiğimiz hizmetlerden birisidir.

Eğer evinizde ya da büronuzda böcek ya da dinleme cihazı ve gizli kamera bulunması gibi bir durumdan şüpheniz varsa da bizi arayabilirsiniz. Önemli bilgileriniz kaybolmuşsa bilgisayarınızdan veri kurtarma konusunda da hizmet vermekteyiz. Bunun dışında şirketiniz için ya da herhangi birisi hakkında veri toplama, şirketinizin çalışma düzeni ve çalışanlar hakkında detaylı bir bilgi toplama da uzmanlık alanlarımız arasındadır.  

En İyi Dedektiflik Hizmeti

Dedektiflik mesleğinin gerektirdiği gizlilik ve ehemmiyetin farkındayız. Çalışırken bunlara dikkat etmek en çok özen gösterdiğimiz konulardan birisidir. Yaptığımız her iş bir uzmanlık ve itina gerektirmektedir. Bunun farkında olarak hizmet etmekteyiz. Türkiye'nin bütün illerinde ve her yerinde hizmet veren büromuz Nevşehir'de de özenli ve profesyonel bir şekilde hizmet vermektedir. Çalışırken kişi haklarına ve yasalara uyum sağlamak da özen gösterdiğimiz konulardan birisidir. Bizden yardım istediğiniz konularda memnuniyetinizi sağlamak ve özel talepleriniz için kesin bir çözüm sunmak hedeflediğimiz konular arasındadır. Bütün çalışmalarımız anayasamızın özel dedektiflik konusundaki yasaları çerçevesinde ve belgeli ve faturalı olarak yapılmaktadır. 

Bize her türlü hukuksal danışmanlık ihtiyacınızda da başvurabilirsiniz. Hukuki hakların korunması ve her türlü hukuki sorununuz hakkında yardımcı olabiliriz. Mal varlığı tespiti, sahte marka tespiti, teknik sanal takip, tehdit ve şantaj, velayet davası için delil toplama verdiğimiz diğer hizmetler arasındadır. Unutmayın ki bu konularda hizmet almak sizin en doğal hakkınızdır. Bu konular hakkında yeterince bilgisi olmadığı için bugün pek çok kişi bu davalarda başarılı olamamaktadır. Bu  da pek çok suçun üstünün örtülü kalmasına ve haksızlığa uğramaya yol açabilir. Herhangi bir konuda mağduriyet yaşamamak, hukuki olarak haklarınızın farkında olmak ve hukuksal bir çerçevede size yardımcı olmamız için bizi arayabilirsiniz. 

NOT: Dedektiflik hizmet içeriğimizde eş takibi yer alıyor. Takip işlemi sırasında karşı tarafın bilgisi olmuyor. Bu sayede ilgili kanıtlar daha kolay bir şekilde hazırlanabiliyor. Eşinizin gün içerisinde neler yaptığınızı merak ediyorsanız tüm detaylar fotoğraflı olarak sizinle paylaşılır. Bu işlem uzman personel tarafından kontrollü bir şekilde yürütülür. 

Aradığınız Profesyonel Bir Dedektif İse Nevşehir Dedektif Hizmetinizde..!

Yorumlar (0)    Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.Yorum Yaz


guvenlik

ÖZEL AY DEDEKTİFLİK BÜROSU - TÜM HAKLARI SAKLIDIR - |  SEO : BASER WEB  |   

Yukarı Çık