• 0532 327 13 39
  • info@aydedektif.com

MUŞ DEDEKTİF 7/24 İLETİŞİM

AY DEDEKTİFLİK 824 0 Yorum

MUŞ DEDEKTİF 7/24 İLETİŞİM

  • Eş takibi hizmetleri ile eşine güvenmeyen ve aldatılma korkusu ile yaşayan eşleri bu sorundan kurtarıyoruz.
  • Ortak takibi hizmetleri ile ortaklarından şüphe edenler için araştırma ve takip hizmetini kusursuz şekilde sunmaktayız.
  • Suçları olan ama günlük yaşantısına devam edenlerin suçlarını araştırmak için sizlere yardımcı oluyoruz.
  • Evlilik öncesinde eş adayının gündelik yaşantısını ve arkadaş çevresini araştırarak gerçekten doğru kişi olup, olmadığını sizin için araştırıyoruz.
  • Miras ile ilgili sorunlar yaşıyor ve hakkınız olan mirası alamıyorsanız, bize ulaşarak profesyonel hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.
  • Sevdiğiniz birinin kaybolması, kaçması gibi durumlarda dedektiflik hizmeti alarak kaybolan kişinin kısa sürede bulunmasını sağlamak için bize ulaşabilirsiniz.
  • Böcek ve gizli kamera gibi şüpheleriniz varsa evinizden ya da iş yerinizde detaylı araştırma yaparak bu sorunları kısa sürede tespit ederek imha ediyoruz.

Dedektiflik özel bir hukuk bilgisi gerektiren bir meslektir. Ayrıca dedektife başvuran kişinin özel isteklerini göz önünde bulunduran ve sonuç odaklı çalışan profesyonel bir hizmettir. Yüksek oranda bir dikkat ve özen gerektirir. Zor anlarda çabuk karar verme, sabır, titizlik, hemen uyum sağlama, hızlı düşünme ve özel bir sezgi yeteneği de özel dedektiflerde bulunması gereken özelliklerdir. Büromuz uzun bir süredir tüm Türkiye’de özel dedektiflik hizmeti vermektedir. Büromuzun bütün çalışanları bu özelliklere sahiptir ve alanında yetkinleşmiştir. Ülkemizde değeri yeni yeni anlaşılan bu mesleği Muş ilinde de sürdüren büromuz Muş dedektif konusunda yapılması gereken bütün hizmetleri vermektedir.

Dedektifler Ne İş Yapar? Dedektiflerin işi kişi takibi ile sınırlı değildir. Ancak gerekli olan durumlarda birisini takip etmek de uzman oldukları işler arasındadır. Takip işi hem gizlilik hem de özel bir dikkatle yapılması gereken bir hizmettir. Bu hizmeti yaparken hukuki sınırlar içinde kalmak da gereklidir. Büromuz bu konudaki hukuki prosedürler hakkında bilgi sahibidir ve onlara tamamen riayet eder. Türkiye Cumhuriyeti’nde geçerli olan özel dedektiflik yasasının tüm şartlarını yerine getirir. Bütün işlerimiz faturalandırılır ve profesyonel olarak yapılır. Kişi takibi de yaptığımız işler arasındadır.

Dedektifler Kimleri Takip Eder?

Muş özel dedektif hizmeti olarak verdiğimiz hizmetler arasında evlenmeden önce sevgili takibi, eş takibi, kayıp şahıs takibi ve öğrenci takibi işleri bulunmaktadır. Her ne kadar bu işlerde gizlilik esas olsa da aslında evlenmeden önce birisi hakkında yeterince bilgi sahibi olmak ya da birlikte bir evi ve hayatı paylaştığınız eşiniz hakkında gereken bilgileri edinmek sizin en doğal hakkınızdır. Bu konular bizim tüm yaşamımızı etkileyen özel konulardır. Öte yandan çocuğunuz herhangi bir kötü alışkanlığı olup olmadığını takip ettirmek aslında bir gerekliliktir. Öğrenci takibi de çok önemli bir hizmettir. Muş dedektiflik bürosu olarak bu tür takiplerde gereken hassasiyeti ve özeni gösteririz. Sizin ihtiyacınız olan her şey hakkında hızlı bir şekilde bilgi edinebiliriz.

Dedektiflik Bürosu Olarak Diğer Hizmetlerimiz

Evrakta sahtecilik, dolandırıcılık, borç ve senet gibi konularda teknik ve bilişimsel takip de hizmetlerimiz arasındadır. Bu konular son dönem çalışma hayatında büyük bir önem kazanmıştır. Her biri sizin iş yaşantınız, mali kayıplarınız ve genel olarak hayatınız açısından önem taşır. Evinizde ya da büronuzda gizli kamera veya böcek arama, tehdit veya şantaj altındaysanız bu konuda bilgi toplama, iş yerinizle ilgili önemli bilgiler bilgisayarda kaybolmuşsa veri kurtarma özel olarak verdiğimiz hizmetler arasındadır. İtibar yönetimi ve şirketiniz de çalışan personel hakkında özel bir araştırma yapabiliriz. Şirketiniz veya firmanızın çalışmaları ve mali durumu hakkında dışarıdan bir görüşe ve profesyonel bir incelemeye ihtiyaç duyarsanız da hizmetinizdeyiz.

Boşanma Konusundaki Hizmetlerimiz

Boşanma hayatımızın en kötü zamanlarından birisidir. Böyle bir zamanda haklarınızdan olmamak için gerekli verileri toplama ve takibi yapma konusunda bize başvurabilirsiniz. Hayatımızın en değerli varlıkları olan çocuklarımızla ilgili velayet davalarında da size yardımcı oluruz. Her türlü hukuksal danışmanlık hizmeti için bize başvurabilirsiniz.

Çoğu kişi buna benzer ihtiyaçlarını dillendirmekten sakınır. Ancak hem asıl suçlunun gereken cezayı alması hem de sizin boş yere mağdur olmamanız için dedektiflik hizmeti çok büyük bir rol taşır. Ülkemizdeki birçok davanın seyri dedektiflerin sunduğu verilerle değişebilir ve bu şekilde davalar daha hızlı bir şekilde gerektiği gibi sonuçlandırılabilir. Bu şekilde canınızı sıkan ve gizli kalması gereken tüm sorunlarınızda bizi 7 gün ve 24 saat boyunca arayabilirsiniz. Verilen hizmetlerin önemi göz ardı edilemez, bunların çoğu hayatınızın akışını değiştirebilecek sorunlardır. Zorlu ve gizli kalması gereken bu tür problemleriniz için size profesyonel bir hizmet verebiliriz. 

NOT: Dedektiflik hizmet içeriğimizde eş takibi yer alıyor. Takip işlemi sırasında karşı tarafın bilgisi olmuyor. Bu sayede ilgili kanıtlar daha kolay bir şekilde hazırlanabiliyor. Eşinizin gün içerisinde neler yaptığınızı merak ediyorsanız tüm detaylar fotoğraflı olarak sizinle paylaşılır. Bu işlem uzman personel tarafından kontrollü bir şekilde yürütülür. 

Aradığınız Profesyonel Bir Dedektif İse Muş Dedektif Hizmetinizde..!

Yorumlar (0)    Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.Yorum Yaz


guvenlik

ÖZEL AY DEDEKTİFLİK BÜROSU - TÜM HAKLARI SAKLIDIR - |  SEO : BASER WEB  |   

Yukarı Çık