• 0532 327 13 39
  • info@aydedektif.com

MARDİN DEDEKTİF 7/24 İLETİŞİM

AY DEDEKTİFLİK 783 0 Yorum

Mardin Özel Dedektiflik Bürosu 7/24 iletişim 
Eş Takibi Adres Tespiti Evlilik Öncesi Araştırma Öğrenci Takibi 

Gsm: 0532 327 13 39

Mardin Dedektiflik Hizmeti

Dedektiflik sadece sinema filmlerinin konusu olan bir macera arama uğraşı değildir. Ülkemiz anayasasında belirli yasalarla çerçevesi çizilen zor ve özel bir meslektir. Türkiye’nin her yerinden hizmet veren dedektiflik büromuz bir süredir Mardin ilinde de çalışmaktadır. Özel dedektiflik yasasına bağlı olarak çalışmalar yürüten profesyonel bir büro olarak Mardin dedektif konusunda çeşitli hizmetlerimiz mevcuttur. Hayatımızın her anında işler yolunda gitmeyebilir. Farkında olmadığımız sorunlar hukuki olarak geri dönülemez sonuçlara ve mağduriyetlere yol açabilir. Bunların önüne geçmek için size destek sunmak ve hukuk sınırları içerisinde size yardımcı olmak büromuzun temel hedefidir.

Dedektiflik Gizlilik ve Özel Yetenekler Gerektiren Zor Bir Meslektir

Mardin özel dedektif konusunda verdiğimiz bütün hizmetler gizlilik esasına uygundur. Bize başvurulan konuların özel olması nedeniyle gizlilik en çok dikkat ettiğimiz konudur. Hayatınızın en gizli ve özel taraflarını korumak ve bunlarla ilgili konularda yardımcı olmak için çalışmaktayız. Diğer ülkelerde önemli bir statüye sahip olan özel dedektifler henüz bizim ülkemizde değeri anlaşılmış bir meslek grubunun üyeleri değildir. Ancak ülkemizde de pek çok dava bazen delil yetersizliği ve eksik bilgi nedeniyle yavaş ilerlemekte ya da gerektiği gibi sonuçlanmamaktadır. Bu da dedektiflik mesleğinin önem kazanmasına yol açmıştır. Türkiye’de saygın bir meslek olarak yaygınlaşamaya başlayan dedektiflik hizmetleri konusunda öncü bürolardan olan Mardin dedektiflik bürosu size her konuda ayrıntılı ve çözüm odaklı bir yardım sunabilir.

Dedektiflik konusunda size yardımcı olabilecek kişinin bazı yeteneklere sahip olması gereklidir. Hızlı düşünme, çabuk ve etkili bir şekilde karar verme, aşırı derecede bir dikkat ve özen gösterme, çabuk adapte olabilme, titizlik ve sabır bir özel dedektifte bulunması gereken özelliklerdir. Bununla birlikte çalıştığı ülkenin hukuki sistemi ve yasaları hakkında profesyonel bir bilgiye de sahip olması ve bu konuda yaşanan güncel gelişmeleri takip edip kendini yenileyebilmesi de gereklidir. Mardin’de bu özelliklere sahip ve işini büyük bir titizlikte yapan kadromuz her türlü sorununuzda 7/24 hizmet vermektedir.

Şahıs Takibi Hizmetlerimiz

Evlenme gibi önemli bir karardan önce evleneceğimiz kişi hakkında yeterli bilgi sahibi olmak isteriz. Bu yüzden nişanlı veya sevgili takibi bir sorununuz olursa bize başvurabilirsiniz. Bununla birlikte de boşanma da önemli bir karar ve zorlu bir süreçtir. Boşanmadan önce bu konuda yeterince delil toplayıp, haklarınızı korumak isterseniz size yardımcı olabiliriz. Aynı şekilde eğer çocuk sahibi iseniz ve velayet davanız da devam etmekteyse bize başvurabilirsiniz. Velayet hakkınızı savunmak için gerekli takip ve bilgi edinme işleri konusunda yardım edebiliriz. Eğer çocuğunuzun okulda yaptıklarından ve arkadaşlarından bir şüpheye düşerseniz öğrenci takibi yapmaktayız. Bunun dışında sizden borç alıp kaybolmuş, ya da herhangi bir şekilde sizi dolandırmak isteyip ortadan kaybolmuş kişiler hakkında bilgi toplayıp takip edebiliriz. Kaybolan bir yakınınız hakkında da gerekli olan araştırmaları yapabiliriz.

İş Yerinizdeki Gelişmeler ve Personele Dair Hizmetlerimiz

İşleriniz yolunda gitmiyor ve firmanız ya da şirketinizin çalışmaları ve mali işleri hakkında bilgi almak istiyorsanız sizin için gerekli araştırmaları yapabiliriz. Personelinizin hakkında daha detaylı bilgiye ihtiyacınız varsa da bizi arayabilirsiniz. Fiziki ve bilişim dolandırıcılığı, gizli müşteri çalışması, sahte marka tespiti ve itibar yönetimi de hizmetlerimiz arasındadır.

Bunların ötesinde eğer herhangi bir şantaj ya da tehditle karşı karşıya kaldıysanız bizi arayabilirsiniz. Eğer evinizde, iş yerinizde ya da başka bir yerde böcek, gizli kamera ya da dinleme cihazı olduğundan şüphe duyarsanız bunu sizin için bulabiliriz. Teknik sanal takip ve veri kurtarmak da verdiğimiz hizmetler arasındadır. Bunların herhangi biri hakkında bilgi ve yardım almak için bize bir telefon etmeniz yeterlidir.   

NOT: Dedektiflik hizmet içeriğimizde eş takibi yer alıyor. Takip işlemi sırasında karşı tarafın bilgisi olmuyor. Bu sayede ilgili kanıtlar daha kolay bir şekilde hazırlanabiliyor. Eşinizin gün içerisinde neler yaptığınızı merak ediyorsanız tüm detaylar fotoğraflı olarak sizinle paylaşılır. Bu işlem uzman personel tarafından kontrollü bir şekilde yürütülür. 

Aradığınız Profesyonel Bir Dedektif İse Mardin Dedektif Hizmetinizde..!

 

Yorumlar (0)    Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.Yorum Yaz


guvenlik

ÖZEL AY DEDEKTİFLİK BÜROSU - TÜM HAKLARI SAKLIDIR - |  SEO : BASER WEB  |   

Yukarı Çık