• 0532 327 13 39
  • info@aydedektif.com

MANİSA DEDEKTİF 7/24 İLETİŞİM

AY DEDEKTİFLİK 747 0 Yorum

Manisa Özel Dedektiflik Bürosu 7/24 iletişim 
Eş Takibi Adres Tespiti Evlilik Öncesi Araştırma Öğrenci Takibi 

Gsm: 0532 327 13 39

Manisa Dedektiflik Hizmeti

Manisa özel dedektif bürosu olarak alanından uzman kadromuz ile tüm hukuki ve yasal süreç bilgisine sahip yetenekli ekibimiz ile sizlere çözüm ve sonuç odaklı çalışmalar sunmaktayız.

Çalışma Şeklimiz

  Prensiplerimiz her zaman müşteri gizlilik ve güvenliğidir. Siz müşterimizin  beklentilerini tespit edecek beşeri ilişkileri kuvvetli deneyimli ekibimiz çeşitli risk raporları sizleri riskten koruyarak, sonuç odaklı çalışmalara imza atmaktadır. Yaptığımız her çalışma analiz ve raporlarla sizlere sunulup gelişmelerden haberdar olmanız sağlanmaktadır. Amaçladığımız sonuç her zaman gerçeğin belgelenmesidir.Asıl ve en önemli ilkemiz olan müşterimizin gizlilik ilkesi ile yola çıkarak beşeri ilişkileri kuvvetli deneyimli ekibimizle talebinizi en doğru şekilde tespit edip belirleyerek gerçek sonuca ulaşma yolunda hiçbir riskten kaçınmadan bunun yanı sıra sizleri de her türlü riskten koruyarak hizmet vermekteyiz. Gerçek kanıtlanamadığı sürece gerçeklikten uzaktır. Firmamız sizlere gerçeği kanıtları ile belgelendirme prensibi ile çalışır.

Karşılaştığınız olaylarda ispat edemediğiniz gerçekler gerçekliğini kaybetmez ancak bu durumda kendinizi çıkmazda hissedebilirsiniz. İşte bu durumda biz sizin için tüm yasal sorumluklar doğrultusunda araştırmaları yaparak sizin için gerçekleri belgeleme görevini üstleniyor ve sizlere çözüm ortağı oluyoruz.Tüm riskleri göze alırken aynı zamanda sizi tüm risklerden koruyarak, kişilerin tüm hak ve özgürlük sınırları çerçevesinde yasal ve hukuksal prosedür çerçevesinde çalışmalarımız ile yanınızdayız.

Her türlü takip, araştırma, veri elde etme, firma-şahıs takipleri, adres tespitleri, dinleme tespitleri vb. konularda Manisa dedektif uzman kadro ve ekipmanlara sahip olarak, kişilerin hak ve özgürlüklerine saygı çerçevesinde hareket ederek sonuca ulaşmaktadır. Ulaşılan bilgiler doğrultusunda müşterimize sonuç analizli raporlar gerekli yerlerde bilgilendirilip gerekiyorsa hukuki çerçevede izlenmesi gerekenler konusunda yol gösterilmektedir. Yaptığımız her çalışmada sizin güvenliğiniz korunmakta ve gözetilmektedir.

Gerçekleri Kanıtlıyoruz

ManisaÖzel Dedektiflik sizin ulaşamadığınız her yere, her bilgiye, her belge ve olaya yasal prosedür çerçevesinde gizlilik ilkelerine bağlı olarak en kısa süreçte ulaşır. Yanlış bir yol izleyip müşterimizi hukuksuz yasalara aykırı bir durumda bırakıp cezai yaptırımlara uğratmamak adına alanında uzman psikolojik donanıma sahip, beşeri ilişkileri kuvvetli ekibimiz ile siz müşterimizin ne istediğini, neye gereksinim duyduğunu ve neyi hedeflediğini tespit ederek çalışmalarımıza başlıyoruz. Müşterimizin istek ve talepleri konusunda büyük özen ve itina ile çalışılarak gerçek sonuca en kısa süreçte varmayı hedefliyor ve her aşamada müşterimizi analiz ve raporlamalar ile bilgilendiriyoruz.

Borçlu firma yetkilileri adres tespitleri, kaçırılma vakaları, şüpheli kayıp ya da ölümlerde olayı aydınlatma adına takiplerde, mal kaçıran borçlunun malı nerede tuttuğunun tespitinde, aldatılan, şiddete maruz kalan ya da bir takım kabahatler işlemekte olan eş takiplerinde sizlere hizmet vermekteyiz. Ayrıca özel ve gizli koruma hizmetlerimiz de bulunmaktadır. Dedektiflik hizmeti araştırmalarımız esnasında bir takım risk ve tehlikeler ile karşı karşıya kalsak ta müşterimizi korumak birincil görevimizdir.Bu durumda sizleri bilgilendirip tüm risklerden haberdar edip, koruyarak ve gerekli durumlarda devletin hukuk ve kolluk kuvvetlerini durumdan haberdar edip destek almaktayız. Araştırmalarımızda ve takiplerimizde ülkemizin etik ve ahlaki kurallarına, ananelerine, hukuki ve yasal kurallarına hakim, deneyimli ekip arkadaşlarımız ile tüm bilgiler derlenip uzman kadromuz ile gerçeğe ulaşmak için prensiplerimizden ödün vermeksizin çalışarak sizlere hizmet sunmaktayız. Bulunduğunuz durum içinde kendinizi çıkmazda hissettiğiniz, delillere ulaşamadığınız her durum ve koşulda sizler için özen ve özveri ile çalışan alanında uzman ve eğitimli, tecrübe sahibi kadromuz ve tüm yasal izin ve belgelere sahip olan firmamız ile hizmet vermeye hazırız.

NOT: Dedektiflik hizmet içeriğimizde eş takibi yer alıyor. Takip işlemi sırasında karşı tarafın bilgisi olmuyor. Bu sayede ilgili kanıtlar daha kolay bir şekilde hazırlanabiliyor. Eşinizin gün içerisinde neler yaptığınızı merak ediyorsanız tüm detaylar fotoğraflı olarak sizinle paylaşılır. Bu işlem uzman personel tarafından kontrollü bir şekilde yürütülür. 

Aradığınız Profesyonel Bir Dedektif İse Manisa Dedektif Hizmetinizde..!

Yorumlar (0)    Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.Yorum Yaz


guvenlik

ÖZEL AY DEDEKTİFLİK BÜROSU - TÜM HAKLARI SAKLIDIR - |  SEO : BASER WEB  |   

Yukarı Çık