• 0532 327 13 39
  • info@aydedektif.com

MALATYA DEDEKTİF 7/24 İLETİŞİM

AY DEDEKTİFLİK 934 0 Yorum

Malatya Özel Dedektiflik Bürosu 7/24 iletişim 
Eş Takibi Adres Tespiti Evlilik Öncesi Araştırma Öğrenci Takibi 

Gsm: 0532 327 13 39

Malatya Dedektiflik Hizmeti

Malatya özel dedektiflik bürosu hizmet prensipleri doğrultusunda müşteri güvenliği ve gizliliğini ön planda tutan çalışmalara imza atmaktadır. Verdiğimiz dedektiflik hizmeti ile çözümsüz zannettiğiniz olaylarda çözüm ortağınız olarak sizlerin yanında yer alıyoruz.

Dedektiflik Nedir, Nasıl Yapılır?

Malatya Dedektif hizmetlerimizde bir olayı çözerken her ayrıntıya dikkat etmekteyiz.Zira en küçük bir iz ya da bir işaret olayın çözümünü içeren bilgiye sahip olabilir. Adres tespiti,kayıp kişilerin bulunması, boşanma davalarına delil etme, aldatmanın ispatı, suçluların takibi, kaçak borçlu takibi ve benzeri gibi birçok olay hizmet alanlarımız içindedir. Dedektifler bir nevi gizli polislerdir. Yapılan her çalışmamızda bilgi toplama, soruşturma, adres tespit ve takip etme gibi birçok işi yaparken yasal izinli bir şekilde çalışmalar yürütmekteyiz. Tüm yasal belge ve resmi dedektiflik izni ile hizmet vermekteyiz. Yüksek disiplinle yaptığımız dedektiflik hizmetini alanında uzman ve eğitimli kadromuz ile yaparak kararlı çalışmalarımız kesin çözüme ulaştırmaktayız.

Yapmış olduğumuz bütün çalışmaları yasal olarak yasaların doğrultusunda gerçekleştirerek müşterilerimize hukuki konularda ve yasalar doğrultusunda uyarılarda bulunarak gerçekleştirmekteyiz. Hiçbir bir personelimiz herhangi bir konuda hukuka aykırı bir yaptırımda bulunmaz ve müşterisini de bundan korur. Dedektiflik hizmetimiz belirlenen konular hakkında çözüm yolları bularak ve bu bağlamda müşterilerine alternatif çözüm yolları sunarak ilerlemektedir.Yapmakta olduğumuz tüm araştırmalarda ve verilmekte olan tüm hizmetlerimizde yasaları ve kanunları tanıyan tüm hukuksal süreçlere hakim ilerlemekteyiz. Müşterilerimize hukuki açılardan da yol gösterici donanıma sahip ekibimiz ile sonuca ulaşmaktayız.

Dedektiflik Hizmet Alanlarımız 

Alacaklı olup tahsil edemediğiniz borçlu firma yetkilileri adres tespitleri, anne veya baba olarak diğer ebeveyni tarafından mahkeme kararı ile görmesi yasal olan ebeveynden kaçırılan çocuğunun adres tespiti işlemleri profesyonel olarak yapılır. Aldatıldığından veya çeşitli kabahatler işlediğini düşünerek şüphelenen kişinin eşini takip ederek şüphelerinin gerçekliği ya da gerçek dışı oluşu konusunda belgeler sunma,  mal kaçıran borçlunun malı nerede tuttuğu, yurt dışına kaçan muhatabın yer tespiti  de yapılır. Ve benzeri birçok konuda sizlerin ulaşamadığı bilgilere uzman ve eğitimli kadromuz ile gizlilik ilkelerimiz doğrultusunda müşterimizin güvenliğini ön planda tutarak büyük bir titizlik ile ve özveri ile çalışmaktayız. Vermiş olduğumuz özel dedektiflik hizmeti çalışmalarımızda araştırma yolunda bazen beklenenden ya da tahmin edilenden tehlikeli ve riskli durumlarla da karşı karşıya kalınabilmesi mümkün.

Böyle durumlarda her zaman müşterimizi titizlikle bilgilendirip onu tüm risklerden ve tehlikelerden haberdar edip koruyarak ve gerekli durumlarda devletin hukuk ve kolluk kuvvetlerini durumdan haberdar ederek müşterimizi korumak görevimizdir. Araştırmalarımızda bulunduğumuz ülkemiz örf-adetlerine, etik ve ahlaki kurallarına, ananelerine, hukuki ve yasal kurallarına hakim, deneyimli ekip arkadaşlarımız ile tüm bilgiler derlenip uzman kadromuz ile gerçeğe ulaşmak gerçeği belgelemek için prensiplerimizden ödün vermeksizin çalışarak sizlere hizmet sunmaktayız. Çözüm aradığınız olaylar karşısında ayrıntılı bilgiye sahip değilseniz çözüme ulaşmanız çok zordur.

Çözüm görüp te fark edemediğiniz çık küçük bir ayrıntıda da gizli olabileceği gibi sizin ulaşmanızın mümkün olmadığı yerlerden bilgiler toplamanız gerekebilir. Bu bağlamda kişilerin özel hak ve özgürlüklerini ihlal ederek yapacağınız her hareket sizi suçlu konumuna düşürüp cezai yaptırımlarla karşı karşıya bırakabilir. Biz Malatya özel dedektiflik firmamız ile sizleri tüm bu sorumluluktan kurtarıp, hukuka aykırı yapacağınız her hareketin önüne geçerek gerekli durumlarda gerekli yasal izinleri almak sureti ile araştırmalarımızı yaparak sizleri sonuca götüren çalışmalar yapmaktayız. Yaptığımız her çalışma ve elde edilen sonuçlar analiz edilip raporlanarak sizlere sunulmakta son olarak ta gerçekler delilleri ile belgelenmektedir.

NOT: Dedektiflik hizmet içeriğimizde eş takibi yer alıyor. Takip işlemi sırasında karşı tarafın bilgisi olmuyor. Bu sayede ilgili kanıtlar daha kolay bir şekilde hazırlanabiliyor. Eşinizin gün içerisinde neler yaptığınızı merak ediyorsanız tüm detaylar fotoğraflı olarak sizinle paylaşılır. Bu işlem uzman personel tarafından kontrollü bir şekilde yürütülür. 

Aradığınız Profesyonel Bir Dedektif İse Malatya Dedektif Hizmetinizde..!

Yorumlar (0)    Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.Yorum Yaz


guvenlik

ÖZEL AY DEDEKTİFLİK BÜROSU - TÜM HAKLARI SAKLIDIR - |  SEO : BASER WEB  |   

Yukarı Çık