• 0532 327 13 39
  • info@aydedektif.com

KONYA DEDEKTİF 7/24 İLETİŞİM

AY DEDEKTİFLİK 989 0 Yorum

Konya Özel Dedektiflik Bürosu 7/24 iletişim 
Eş Takibi Adres Tespiti Evlilik Öncesi Araştırma Öğrenci Takibi 

Gsm: 0532 327 13 39

Konya Dedektiflik Hizmetleri

Dedektiflik hizmetleri insanların çözemedikleri sorunlarını çözmeleri için uzman dedektifler tarafından verilen hizmetlerdir. Dedektiflik hizmeti denildiğinde ilk önce akla Konya dedektiflik bürosu gelmektedir. Özel dedektiflik bürosunun sektörde çok büyük başarılara ulaştığı herkes tarafından bilinmektedir. Gün geçtikçe artan hırsızlık, gasp, boşanma davaları, kayıp kişi soruşturmaları ve faili meçhul cinayetler dedektiflik bürolarının yaygınlaşmasına neden olmaktadır. Özel dedektifler müşterilerin kanunlara aykırı olmamak şartıyla tüm soruşturmalarında müşterilerini destekler. Dedektifler ile ilgili herhangi bir yasa tasarısının olmaması nedeniyle kanunlara aykırı olan ve izin belgesi olmayan hiç bir dedektiflik bürosu müşterilerine hizmet veremez. Dedektiflik hizmetleri müşterilerinin ve davanın güvenliği için gizlilik sözleşmesi yaparak çalışmaktadır. Çalışma politikalarını müşteri hakları ve dedektifin hakları olmak üzere iki kural çerçevesinde hazırlamaktadırlar. Soruşturma müşterini haklarının olduğu kadar hizmet veren dedektifin de hakları bulunur.

Dedektiflik Hizmetlerinin Faydaları Nelerdir?

Dedektiflik hizmetlerinin sınırları geniş olduğu için faydaları çok fazladır. Konya özel dedektif avantajları her davada fazladır. Faydalarını sıralayacak olursak;

1-     Son teknolojiye sahip araç ve gereçler sayesinde dava için gerekli olan kanıt niteliğindeki belgelere çok kısa sürede ulaşabilirler.

2-     Kısa sürede toplanan belgeler sayesinde uzun olan dava sürelerini kısaltırlar.

3-     Almış oldukları üstün eğitim sayesinde kayıp kişilerin izini sürerek kısa sürede bu kişilere ulaşılabilir.

4-     Boşanma davası gibi aile sorunlarında eş ve çocuk takibi yaparak davanın adil bir şekilde sonlanmasını sağlar.

5-     Dolandırıcılık soruşturmalarında gerekli olan mal varlığı belgesi gibi remi belgelere yetkilerini kullanarak ulaşırlar ve mağdur olan kişilerin mağduriyetlerini giderebilirler.

6-     Sahip oldukları farklı bakış açıları ile saha çalışmalarında normal insanların göremediği ve gözden kaçırdığı tüm delilleri yakalayabilirler.

7-     Davaların ve soruşturmaların gidişatını düzenleyebilirler. Haklı ve haksızın ayrılmasında resmi kanıtlar sunabilirler.

8-     Dedektiflik hizmetleri kanunlara uygun olarak çalışan bir sisteme dayalıdır. Bu nedenle çözülmesini istediğiniz davalarınız da güvenli bir şekilde bu hizmetlerden yararlanabilirsiniz.

Konya dedektif bürosuna bağlı çalışan özel dedektiflerin sağlamış olduğu avantajlardan yararlanmak için en kısa sürede başvurabilirsiniz. Çözemediğiniz sorunlarınızı uzman görüşler sayesinde kısa sürede lehinize çevirmek sizlerin elindedir.

Dedektif Olmak İçin Ne Yapmak Gerekir?

Dedektif olmak zannedildiği kadar kolay ve kısa süren bir iş değildir. Dedektif olmak isteyen kişiler gerekli olan lisans bölümlerini tamamladıktan sonra özel dedektiflik eğitimlerine katılmak zorundadırlar. Bu eğitimlerde bakış açısı, teknik bilgi geliştirme ve ortam farkındalığı gibi kişisel özelliklerin gelişmesi amaçlanmıştır. Kişiler bu eğitimlerde başarılı olamazlar ise dedektiflik yapabilmek için gerekli belgeleri almaya hak kazanamazlar. Eğitimleri başarı ile tamamlamış olan kişiler sertifikalarını alarak dedektiflik hayatlarına başlayabilirler. İyi bir dedektif olabilmek için meslek hayat boyunca eğitime devam etmek gerekir. Özel dedektif  bürosu olarak şirketimizde bulunan uzman dedektiflerin kendilerini yenilemesi için belirli periyotlar ile eğitimlerine devam etmekteyiz.

Dedektiflik Hizmetlerinin Soruşturmalara Etkileri Nasıldır?

Dedektifle kolluk kuvvetlerin ve davacı kişilerin göz ardı ettikleri ya da ulaşamadıkları kanıt niteliğindeki delillere ulaşarak davaların gidişatını değiştirebilir ve kısa sürede soruşturmaların tamamlanmasını sağlayabilir. Dedektifler boşanma davalarında mağdur olan tarafların kazanmasını sağlayabilir. Kayıp kişilerin bulunması ve işlenmiş olan cinayetlerde suçluların ortaya çıkmasını sağlar. Özellikle faili meçhul olan cinayet soruşturmalarında tüm soruşturmanın baştan ele alınarak gerçek suçluların ortaya çıkmalarını sağlayabilirler. Tüm yetkilerini kullanarak bulmuş oldukları delilleri kolluk kuvvetlerine vererek kolluk kuvvetlerinin işlerini kolaylaştırabilirler. Geniş çaplı olan dava soruşturmalarında gerekirse uluslar arası arama ve delil toplama sahasında bile çalışabilirler. Dedektiflerin kısa sürede başarılı olabilmesi için müşterilerin elinde bulundurdukları tüm bilgi ve belgeleri saklamadan dedektif sunmaları gerekir. Dedektifler ve müşteriler ortak bir çalışma yürütürse sorunlar daha kısa sürede çözüme kavuşur. 

Yorumlar (0)    Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.Yorum Yaz


guvenlik

ÖZEL AY DEDEKTİFLİK BÜROSU - TÜM HAKLARI SAKLIDIR - |  SEO : BASER WEB  |   

Yukarı Çık