• 0532 327 13 39
  • info@aydedektif.com

AY DEDEKTİF

AY DEDEKTİFLİK 711 0 Yorum

Kocaeli Özel Dedektiflik Bürosu 7/24 iletişim 
Eş Takibi Adres Tespiti Evlilik Öncesi Araştırma Öğrenci Takibi 

Gsm: 0532 327 13 39

Kocaeli Dedektiflik Hizmeti

Kocaeli özel dedektiflik bürosu müşteri memnuniyeti odaklı, yasal tüm gerekliliklerini yerine getirmiş, alanından eğitimli uzman kadro ve tecrübeli ekibi ile sizlere dedektiflik hizmeti sunmaktadır.

Kocaeli Dedektiflik Hangi Konularda Hizmet Verir?

Kocaeli Dedektif firması olarak sizlere velayet davalarına delil toplama, eş takipleri, boşanma davaları için delil toplama, fiziki ve sanal alem bilişim dolandırıcılarının takibi, borçlu şahıs tespitleri, aranan kişi adres tespitleri, kayıp ve kaçırma vakaları takibi, tehdit, taciz ve şantaj yapan şahıs takipleri, firmalara personel araştırma ve takibi, özel koruma hizmeti, hukuki danışmanlık hizmeti, yasal olmayan gizli kamera ve dinleme cihazları tespiti, borçlu mal varlığı tespiti gibi birçok alanda hizmet vermekteyiz.

Halk arasında çoğunluğun sadece aldatan eşi yakalamak olarak gördüğü dedektiflik hizmeti bunun aksine birçok konuda çözüme kavuşturamadığınız, kanıtlayamadığınız olaylar karşısında çözüm ortağınız olmaktadır. Dedektiflik bu kadar basit bir takip et ve yakala olayı değildir. Uzmanlık gerektiren, hukuki kanun ve kurallara hakim, yasalar doğrultusunda hareket edilmesi gereken, disiplin ve sabır gerektiren özel bir iştir. Biz uzman kadro ve tecrübeli personelimiz ile tüm hukuki ve yasal süreçler doğrultusunda müşterimizin güvenliği ve gizliliği doğrultusunda çalımalar yapmaktayız.

Kocaeli Özel Dedektiflik Çalışma Prensipleri?

Müşteri ile yapılan hedef belirleme çalışması ardından oluşturulan çalışma planı ile yürütülen çalışmalarımızın her aşaması analiz edilip raporlanmakta ve müşterimize gerekli bilgilendirme yapılmaktadır. Yapılan takip çalışmalarının her aşaması hukuksal boyutta ve yasal olarak kişilerin hak ve özgürlük sınırları aşılmadan ilerlemekte olup gerekli durumlarda gerekli yasal izinler alınarak devam edilmektedir. Olayların takip aşamalarında ulaşılan sonuçlar cinayet, terör, kaçakçılık, organ mafyası ve benzeri yasal bir suç içeriyorsa olay derhal güvenlik güçlerine iletilip ortak çalışmalar ile neticelendirilir. Yürüttüğümüz her çalışmanı tek bir özel amacı vardır o da gerçeği belgeleri, kanıtları ile müşterimize sunabilmektir. Bunun için tüm kadromuz uzman, eğitimli, tecrübeli, her türlü hukuksal ve yasal prosedüre hakim ve bu doğrultuda seçilmiş kişilerden oluşmaktadır. Tüm ekibimiz gerek iç saha gerekse dış saha çalışmaları ile büyük bir özen ve özveri ile çalışmalarını yürütmektedir.

Müşteriyi hedefe götürecek gerçek yol belirlenmeden hareket edilmez, yanlış izlenen yol insanı gerçeğe ulaştırmaz. Yanlış belirlenen bir yol müşteriyi hukuka aykırı yasa dışı bir duruma götürüp, cezai yaptırımlarla karşı karşıya kalacağı suçlu bir konuma sokabilir. Bu sebeple de alanında ekibimizin uzmanlığının önemi bir kez daha ön plana çıkmaktadır. Uzman psikolojik donanıma sahip, insani ilişkileri kuvvetli tecrübeli ekibimiz ile siz müşterimizin haklı gereksinimleri doğrultusunda hedefler belirlenip tespit edilerek gerçek sonuca ulaşma yolunda adımlarımızı doğru atamayız. Özel dedektiflik hizmetini gerçekleştiren uzman kadromuz ile müşterimizin ve karşı tarafın tüm hak ve özgürlükleri özenle koruyup ve yasa dışı bir yolda suçlu duruma düşerek cezai bir yaptırımla karşı karşıya kalmasının önüne geçilir.

Müşterimizin istek ve talepleri konusunda büyük özen ve itina ile çalışılarak gerçek sonuca en kısa sürede varılması hedeflenir. Elde edilen her veri analiz ve rapor edilerek müşteriye sunulur. Elde edilen verilen açılacak dava süreçlerinde müşterimizin elinde bir delil niteliğinde olmaktadır. Sorun yaşadığınız bir olaydan şikâyetçi olabilmeniz için elinizde kanıt olmalıdır. İspatlanamayan bir suç ile kimse kimsenin özgürlüğünün önüne geçemez, onun bireysel haklarına zarar veremez.

Bir olay karşısında yaşanan sıkıntı, mağduriyet, şiddet, maddi-manevi zararlarınızın giderilmesinde sizleri çözüme ulaştıracak tek şey doğru bir analiz ile izlenen yolun sonunda olayın belgeleri ile kanıtlanması ve yasal yargı yolunda elinizde ispatlarınızın olmasıdır. Bunun için Kocaeli Özel Dedektif firmamız ile her müşteriye özel çalıma planları ile gerçekler belgelenmektedir.

NOT: Dedektiflik hizmet içeriğimizde eş takibi yer alıyor. Takip işlemi sırasında karşı tarafın bilgisi olmuyor. Bu sayede ilgili kanıtlar daha kolay bir şekilde hazırlanabiliyor. Eşinizin gün içerisinde neler yaptığınızı merak ediyorsanız tüm detaylar fotoğraflı olarak sizinle paylaşılır. Bu işlem uzman personel tarafından kontrollü bir şekilde yürütülür. 

Aradığınız Profesyonel Bir Dedektif İse Kocaeli Dedektif Hizmetinizde..!

Yorumlar (0)    Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.Yorum Yaz


guvenlik

ÖZEL AY DEDEKTİFLİK BÜROSU - TÜM HAKLARI SAKLIDIR - |  SEO : BASER WEB  |   

Yukarı Çık