• 0532 327 13 39
  • info@aydedektif.com

KIRŞEHİR DEDEKTİF 7/24 İLETİŞİM

AY DEDEKTİFLİK 847 0 Yorum

Kırşehir Özel Dedektiflik Bürosu 7/24 iletişim 
Eş Takibi Adres Tespiti Evlilik Öncesi Araştırma Öğrenci Takibi 

Gsm: 0532 327 13 39

Kırşehir Dedektiflik Hizmeti

Kırşehir özel dedektiflik bürosu olarak sizlere verdiğimiz dedektiflik hizmeti ile çözüme ulaştıramadığınız olaylarda çözüm ortağınız oluyoruz.  Dedektiflik hizmeti halk arasında sadece aldatılan eşlerin takibinde kullanıldığı düşünülse de çok kapsamlı ve birçok alanda ve konuda sizlere elde edemediğiniz sonuçlara ulaştırmaktadır.

Kırşehir Dedektiflik Çalışma Şekli Nedir?

Kırşehir Özel Dedektif firmamız her müşterisi için konu ve olayın durumuna ilişkin olmak üzere farklı çalışma yolları izler. Kimi olaylarda alanından uzman kadromuz hiçbir dış desteğe ihtiyaç duymadan kolaylıkla sonuca giderken kimi karmaşık ve yasal durumlar içeren olaylarda ise yasal süreç ve kurallara hakim deneyimli ekibi ile devlet kolluk güçlerinin de desteğini alarak istenen sonucu belgeleriyle sunarak çalışmalarını sonuçlandırır. Müşterilerimiz ile öncelikli olarak doğru hedef belirleme çalışmaları yapılarak doğru bir yol çizimi yapılır. Bu konuda beşeri ilişkileri kuvvetli ve tecrübeli kadromuz sizlere en sağlıklı hedefi belirlemenizde yardımcı olacaktır. Ayrıntılar doğrultusunda alınan kararlar uygulamaya konulmadan önce siz müşterimizin onayı alınarak çalışmalara başlanır.

Müşterimizin gizliliği ve güvenliği her zaman ön planda tutularak hareket edilir. Yapılan çalışmalar her aşamasında değerlendirilip raporlanarak müşteri bilgilendirmesi yapılır. Girilen araştırmada karşılaşılabilecek her türlü riskten müşterinin korunması amacı güdülmektedir. Bizler her türlü riski alırken müşterimiz için hiçbir güvenlik riski oluşturulmaz. Yapılan dedektiflik hizmeti süresince kişilerin yasal hak ve özgürlükleri çerçevesinde hareket edilerek, kişisel sınırlara girilmesini gerektiren her durumda hukuksal boyutta gerekli yerlerden yasal izinler alınarak işleyişin hukuka uygunluğu sağlanır. Olay içeriğinin belirmesi ile eğer suç unsuru içeren bir durum cinayet, kaçırma, terör, uyuşturucu madde ticareti ve benzeri olaylar tespit edilir ise devletin kolluk güçleri bilgilendirilerek olaya el konulması talep edilebilir. Elde edilen kanıt niteliğinde ki belgeler müşteri tarafından gerekli görüldüğü taktirde yasal dava süreçlerinde delil olarak kullanılır.

Kırşehir Dedektiflik Bürosu Hangi Hizmetleri Vermektedir?

Kırşehir Dedektiflik olarak verdiğimiz tüm hizmetlerde yasal izinler doğrultusunda alanında eğitimli ve uzman olan, beşeri ilişkileri güçlü, sonuç odaklı çalışmaktayız. Hizmetlerimiz arasında şiddet uygulayan, çeşitli kabahatler işleyen, eşini aldatan eş takipleri yaparak amaçlanan sonucu belgelendirme hizmeti, dolandırıcılık olayına maruz kalmış mağdur durumdaki kişiler için yapılan dolandırıcılık işinin kanıtlarının ve dolandırıcı kişi veya kişilerin yer, adres ve kimlik bilgilerinin ulaşılması bulunmaktadır. Boşanmış eşlerin yasal olarak belirli günlerde görme hakkı olan çocuklarının eski eşi tarafından kaçırılarak gösterilmediği hallerde yer ve adres tespitinin sağlanması, alınan tehdit ve şantaj gibi olaylarda kişinin ispatlayamadığı şahıs tespitlerinde bizden hizmet alabilirsiniz.

Alacaklı olduğunuz borcunu ödemekten kaçan borçlunun sürekli yer değiştirerek sizi oyalaması ve yaşattığı maddi manevi mağduriyetinizin giderilmesi adına mal varlığı tespiti, resmi adreslerinde bulunmaması halinde farklı adreslerde tespiti ile yakalama kararının çıkarılması için yasal süreç desteğinin verilerek mağduriyetin giderilmesi ve alacağın resmi yollar ile tahsilini sağlamak için hukuki yollardan işlerin yapılması desteğini vermekteyiz. Kanıtlayamadığınız taciz, rahatsız edilme ve çeşitli tehditlere maruz kaldığınız durumlarda olayın yakın incelemesi ile gerekli kayıtlara ulaşılıp belgelerle kanıtlanmasını ve yasal sürecin başlatılabilmesi için gerekli kanıtları sunuyoruz. İhtiyaçlarınız doğrultusunda alınan tehdit ve benzeri durumlarda gizlilik çerçevesinde yakın yada uzak koruma hizmeti veriyoruz.

Verdiğimiz tüm hizmetler ve yaptığımız tüm çalışmalarda hedefimiz gerçeği belgeleri ile müşterimize sunmaktır. Her zaman sonuç odaklı ve müşteri güvenliğinin ve gizliliğinin ön planda tutulduğu, analiz ve raporları hazırlanan çalışmalarımız ile müşteri memnuniyetini hedefleyen bir yol izlenmekteyiz. Tüm yasal prosedürler ile güvenilir bir hizmet almak isteyen müşterilerimiz için çalışıyoruz.

NOT: Dedektiflik hizmet içeriğimizde eş takibi yer alıyor. Takip işlemi sırasında karşı tarafın bilgisi olmuyor. Bu sayede ilgili kanıtlar daha kolay bir şekilde hazırlanabiliyor. Eşinizin gün içerisinde neler yaptığınızı merak ediyorsanız tüm detaylar fotoğraflı olarak sizinle paylaşılır. Bu işlem uzman personel tarafından kontrollü bir şekilde yürütülür. 

Aradığınız Profesyonel Bir Dedektif İse Kırşehir Dedektif Hizmetinizde..!

Yorumlar (0)    Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.Yorum Yaz


guvenlik

ÖZEL AY DEDEKTİFLİK BÜROSU - TÜM HAKLARI SAKLIDIR - |  SEO : BASER WEB  |   

Yukarı Çık