• 0532 327 13 39
  • info@aydedektif.com

KIRKLARELİ DEDEKTİF 7/24 İLETİŞİM

AY DEDEKTİFLİK 688 0 Yorum

Kırklareli Özel Dedektiflik Bürosu 7/24 iletişim 
Eş Takibi Adres Tespiti Evlilik Öncesi Araştırma Öğrenci Takibi 

Gsm: 0532 327 13 39

Kırklareli Dedektiflik Hizmetli

Kırklareli özel dedektiflik bürosu olarak sizlere kaliteli ve güvenilir hizmet anlayışı ile yola çıkan firmamız deneyimli ve hukuksal boyutta her türlü donanıma sahip uzman kadromuz ile talepleriniz doğrultusunda çizdiğimiz yolu sizlerle paylaşarak ve sizlerin kimliğini her zaman gizli tutarak çalışmalarımızı yapmaktayız.

Kırklareli Dedektiflik Olarak Çalışma Şeklimiz

Dedektiflik hizmetine ihtiyaç duyduğunuz her alanda hizmet vermekteyiz. Birçok insan karşılaştığı durumlar karşısında dedektiflik hizmeti almanın önemini bilmeden tek başına olayın içinden çıkmaya çalışmakta ve bazen kendini de tehlikeye atacak olaylarla karılaşmaktadır. Bilmelisiniz ki yaşadığınız her durumda dedektiflik hizmetimiz yanında sizlere hukuksal boyutta da danışmanlık hizmeti vererek zarar görmeden olayları çözmek için bizden destek alabilirsiniz. Bize başvurunuzla birlikte öncelik olarak uzman ekibimizle gerçek gereksiniminizin tespiti üzerine karşılıklı anlaşma sağlama yoluna gidilir. Sonrasında alacağınız hizmetin detayları, işleyiş şekli, karşılaşılabilecek riskler ve bu risklerden sizin korunması planı yapılır, ihtiyaç halinde devletin kolluk kuvvetleri ve gerekli diğer organlarından destek alınarak yola devam edilir.

Yaptığımız her çalışma rapor ve analiz edilerek siz müşterimize aşamalar hakkında bilgilendirme yapılır. Amacımız her zaman en kısa zamanda belgeleriyle sonuca ulaşmak ve sizlere sunmaktır. Yapılan her çalışmamızda gizlilik ve kişilerin hukuksal boyutta özel hak ve özgürlükleri çerçevesinde hareket edilmekte, gerekli durumlarda devletin kolluk güvenlik güçlerinden özel izinler alınarak hedeflenen gerçeğe ulaşmak adına her türlü çalışma büyük özen ve özveri ile yapılmaktadır. Birincil önceliğimiz her zaman müşterimizin güvenliği ve gizliliğidir. Karşılaşılan olaylar karısında müşterimizin her türlü güvenliğini sağlamak adına gerekli yerlerde güvenlik güçleri desteği alınabilir ve kolluk kuvvetleri ile birlikte yapılan ortak çalışmalara girilebilir. Konusunda eğitimli uzman kadromuz her türlü aksiyon planı ile süreci sağlıklı ve güvenilir birşekilde yürütüp sonuç odaklı çalışmaktadır.

Kırklareli Dedektiflik Hizmetlerimiz

Kırklareli Dedektif olarak sizlere belki de aklınıza bile gelmeyecek birçok alanda dedektiflik hizmeti sunmaktayız.  Kayıp şahıs aramalarında verilen bilgiler doğrultusunda ilk günden başlanarak takipler ve araştırmalar yapılarak gerekli kurumlardan alınacak destekler ile uzman kadromuzun çalışmaları neticesinde kayıp şahıslara ulaşılmaktadır. Gerek gerçek hayatta gerekse sanal ortamlarda alınan tehditler, yapılan şantajlar karşısında gerekli kimlik ve yer-adres tespitlerindeki çalışmalarımız ve belgelendirdiğimiz kanıtlar ile yasal olarak size bu sıkıntıyı yaşatan kişilerin cezalandırılması için gerekli belgeleri sunmaktayız. Telefon, sanal ortam ya da gerçek hayatta yaşadığınız dolandırıcılık olaylarınızın kim tarafından, nasıl yapıldığını kanıtlayan belgelere ulaşıp yaşadığınız mağduriyetin giderilmesi için hizmetler vermekteyiz.

Aldatıldığından şüphelenen ya da kabahatleri olan eşleri takibe alarak eşin şüphe duyduğu fakat kanıtlayamadığı olayları belgeleri ile kanıtlayarak müşterimize sunuyoruz. Elde edilen belgeler eş tarafından yasal süreç başlatılarak boşanma aşamasına girildiğinde suçlamayı kabul etmeyen tarafa delil olarak mahkemede kullanılıyor ve haklılığı ispatlamak açısından dava sürecine katkıda bulunuyoruz. Kazanılan boşanma davası ile varsa çocukların velayeti hakkına da sahip olmanızın yolu açılmış oluyor. Çeşitli ticari faaliyetlerde gerek yurtiçi gerekse yurtdışı borçluların yer tespitleri, mal varlıkları ve birikimleri konusunda delilleri belgeleyerek alacağın tahsilinin önü açılmakta müşterimizin yaşadığı mağduriyet yasal boyuta taşınarak giderilmektedir. Diğer ebeveyninden kaçırılan çocukların yer tespitlerinin yapılıp görüş hakkına sahip olduğu halde ebeveynine gösterilmeyen çocukların ebeveyni ile buluşmasının yolu açılmaktadır. Sanal ortamda yaşanan siber saldırılılarda zarara uğrayan kişiler için saldırı yapan adres ve kimlik tespitleri yapılmaktadır.

Tüm bunlar ve destek almak istediğiniz her alanda dedektiflik hizmetleri ile Kırklareli özel dedektif eğitimli, uzman ve deneyimli kadrosu ile yaptığı ekip çalışmalarında her zaman güvenilir kaynak ve belgelerle gerçekleri sizlere sunmayı hedefler.

NOT: Dedektiflik hizmet içeriğimizde eş takibi yer alıyor. Takip işlemi sırasında karşı tarafın bilgisi olmuyor. Bu sayede ilgili kanıtlar daha kolay bir şekilde hazırlanabiliyor. Eşinizin gün içerisinde neler yaptığınızı merak ediyorsanız tüm detaylar fotoğraflı olarak sizinle paylaşılır. Bu işlem uzman personel tarafından kontrollü bir şekilde yürütülür. 

Aradığınız Profesyonel Bir Dedektif İse Kırklareli Dedektif Hizmetinizde..!

Yorumlar (0)    Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.Yorum Yaz


guvenlik

ÖZEL AY DEDEKTİFLİK BÜROSU - TÜM HAKLARI SAKLIDIR - |  SEO : BASER WEB  |   

Yukarı Çık