• 0532 327 13 39
  • info@aydedektif.com

AY DEDEKTİF

AY DEDEKTİFLİK 715 0 Yorum

Kayseri Özel Dedektiflik Bürosu 7/24 iletişim 
Eş Takibi Adres Tespiti Evlilik Öncesi Araştırma Öğrenci Takibi 

Gsm: 0532 327 13 39

Kayseri Dedektiflik Hizmeti

Kayseri özel dedektiflik bürosu olarak alanında uzman kadromuz ile tüm yasal bilgi ve donanıma sahip marifetli takımımız sayesinde gereksinim duyulan her alanda özel dedektiflik hizmeti için sizlerin yanındayız.

Kurumsal Hizmet İçeriği

Kayseri özel dedektif her türlü eş takibi hizmetimiz ile şüphe içindeki eşin şüphelerinden arınması ve şüphelerindeki haklılığını, evli olan eşin kabahatlerini delilleri ile ortaya koyduğumuz bir çalışmadır. Bu çalışmamız ile toplanan deliller eşlerin boşanma yoluna başvurmaları ile mahkemeye sunulabilir. Çünkü bir gerekçe ile mahkemeye başvurarak boşanma talep eden eten konu ile ilgili ispat istenir. Toplanan delillerin hukuka uygun olması gerektiğin yasal çerçevede toplanan deliller ile haklı olan tarafın boşanma talebi gerçekleşirken varsa çocukların velayetini alma şansı güçlenir. Herhangi bir kişi tarafından tehdit ve şantaj altında olan kişiler için veri toplama, yer tespiti ve izlenmesi gereken yol hakkında yönlendirme yapmaktayız.

Günümüz çağında özellikle sosyal medya kullanıcıları tarafından yapılan taciz, tehdit ve şantaj olaylarında kişilerin yer tespiti ve asıl kimlik tespitleri için uzman kadromuz ile size güvende olacağınız bir yol çizilerek olayı hukuki boyuta taşırken kanıt elde ederiz. Alacaklı olup ta tahsil edemediğiniz alacak karşısında borçlu takibi yapılarak mevcut mal varlığı ve birikimi hakkında gerçek verilere ulaşılarak kişilerin karşılıklı atışma ve tatsızlık yaşamadan hukuki boyutta olayı çözebilecekleri delilleri elde ederiz.  Fiziki ve bilişim dolandırıcılık alanından yaşanan sorunlarınızda gerekli takip ve incelemeler neticesinde kişi ya da kişilerin tespiti yapılarak cezalandırılmaları için belgelerin elde edilmesini sağlamaktayız.

Kayıp şahıs vakalarında özenli ve özverili çalışmamız ile sürülen izler neticesinde çeşitli kurum ve kurululardan alınan destekler ile kayıp kişilere ulaşma hizmeti vermekteyiz. İhtiyaç duyduğunuz her yerde talebiniz doğrultusunda gizli yakın ya da uzak koruma hizmetimiz ile güvenliğiniz için çalışmalar da yapmaktayız. Devlet izni olmadıkça yapılan her türlü böcek ve gizli kamera tespitleri ve ne amaçla kuruldukların takibinde sizlere güvenli hizmet sunmaktayız. Verdiğimiz tüm bu ve yan hizmetlerle birlikte sizlere yasal danışmanlık hizmeti sağlayarak hukuki boyutta izlenmesi gereken yol ve yapılması gerekenler için de destek vermekteyiz.

İlkelerimiz Nelerdir

 İlkelerimiz olan saklılık, güven, hizmet almak isteyen müşterimizin beklentilerinin doğru tespiti, tehlikeyi göze alma ve müşteriyi tehlikeden koruma, netice odaklı çalışma, inceleme ve raporlarla reeli dokümanlarıyla sunma prensipleri ile çalışmaktayız. Hakikat belgelenmediği sürece ispatlamayan bir olgudur ve biz hakikati ispatları ile alıcımıza sunuyoruz. Erişemediğiniz asıllar hakikatliğini kaybetmez gereksiniminiz olan tek şey bize güvenmek. Ana ilkemiz olan saklılık prensibi ile yola çıkarak beşeri ilişkileri güçlü tecrübeli takımımızla arzınızı en doğru biçimde tespit edip tanımlayarak asıl neticeye erişme yolunda hiçbir tehlikeden sakınmadan bunun yanında alıcımızı da her türlü tehlikeden gözeterek hizmet vermekteyiz. Biz sizin için her türlü araştırmayı yapıp, kendimiz için oluşabilecek tüm tehlikeleri göze alarak aynı zamanda sizi tüm tehlikelerden gözeterek, bireylerin tüm hak ve hürlük hudutları çerçevesinde legal ve meşru kaideler güzergâhında size hakikatleri evrakları ile sunmak adına hizmet veriyoruz.

Her türlü takip, araştırma, bilgi elde etme, işletme-kişi takipleri, adres tespitleri, dinleme tespitleri vb. mevzularda Kayseri dedektif uzman kadro ve donanımımız ile şahısların hak ve serbestliklerine hürmet çerçevesinde hareket ederek neticeye erişmektedir. Erişilen bilgiler istikametinde müşteri zorunlu yerlerde bilgilendirilip gerekiyorsa meşru çerçevede izlenmesi gereken yol mevzusunda yönlendirilmektedir. Yaptığımız her çalışmada müşterimizin güvenliği göz ardı edilmeden ve kimliği saklı tutulmaktadır. Talepleriniz için her zaman yanınızda olacak olan Kayseri Özel Dedektiflik olarak sizlerin hak ve özgürlüklerini ön planda tutarak içinde bulunduğunuz zor durumu çözmek için hazırdır.

NOT: Dedektiflik hizmet içeriğimizde eş takibi yer alıyor. Takip işlemi sırasında karşı tarafın bilgisi olmuyor. Bu sayede ilgili kanıtlar daha kolay bir şekilde hazırlanabiliyor. Eşinizin gün içerisinde neler yaptığınızı merak ediyorsanız tüm detaylar fotoğraflı olarak sizinle paylaşılır. Bu işlem uzman personel tarafından kontrollü bir şekilde yürütülür. 

Aradığınız Profesyonel Bir Dedektif İse Kayseri Dedektif Hizmetinizde..!

Yorumlar (0)    Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.Yorum Yaz


guvenlik

ÖZEL AY DEDEKTİFLİK BÜROSU - TÜM HAKLARI SAKLIDIR - |  SEO : BASER WEB  |   

Yukarı Çık