• 0532 327 13 39
  • info@aydedektif.com

KARS DEDEKTİF 7/24 İLETİŞİM

AY DEDEKTİFLİK 715 0 Yorum

Kars Özel Dedektiflik Bürosu 7/24 iletişim 
Eş Takibi Adres Tespiti Evlilik Öncesi Araştırma Öğrenci Takibi 

Gsm: 0532 327 13 39

Kars Dedektiflik Hizmeti

Kars Dedektiflik bürosu sizleri zor durumdan alıkoymak, aklınızı karıştıran her durum ve noktada size ışık tutmak konu her neyse size doğru ve dürüst bir şekilde bilgi paylaşımında bulunarak aklınıza yer eden şüpheli düşüncelerinizden kurtulmanızda en büyük desteği sizlere vermektedir. Zaman zaman herkesin her durumda aklına takılan ve işin içinden çıkamadığı durumlar söz konusu olmaktadır. Bu durumlar belirsizlik ile eş değer olduğu için ardından şüpheyi de beraberinde getirir ve siz sürekli konu üzerinde düşünmeye başlayarak bütün gününüz kuruntu ve takıntı yaparak geçer bu durum zaman geçtikçe daha çok yoğunlaşır ve psikolojik olarak da sizi etkiler her gününüzün kötü geçmesine neden olur.

Kars özel dedektif olarak sizlere en iyi hizmeti vermeyi amaçlamak bir yana çözüme kavuşmasını istediğiniz her bilgi ve nokta da sizlere konu üzerinde en ince ayrıntısına kadar araştırma yaparak şüpheci tavırlardan sizi kurtarıp bilgi sahibi yapar. Profesyonel ekibimiz ve bu işe gönül veren çalışma arkadaşlarımız ile kaliteli hizmet güvencesi, gizlilik politikası prensibini belirleyip işin ciddiyetinin farkında olarak araştırma ve çalışmalar yapılmaktadır. Çalışma prensiplerimizin en önemlisi sonuç odaklı çalışmaktadır. Konunun aslını, konuyla alakalı olarak öğrenilmesi gereken bütün bilgileri öğrenerek, sorguladığınız bütün soruların cevabını detaylı bir şekilde bilgi sahibi olup tarafınıza ulaştırmaktadır. Profesyonel çalışanlarımız işi ile alakalı olarak gerekli olan bütün eğitimlerini tamamlamış, işe ile alakalı bilgi ve deneyimleri tamdır.

Kars Dedektiflik Hizmet Alanları Nelerdir?

Kars Dedektif firmamızın geniş bir hizmet alanı olmakla birlikte hizmet almayı istediğiniz her durum ve koşulda sizlere en iyi hizmet ve desteği vermektedir. Öncelik olarak hangi durum ve konuda bilgi sahibi olmaya karar vermeniz gerekmektedir. Buna karar verdiğiniz zaman artık işiniz daha kolay olmakla birlikte geri kalan için firmamızdan bilgi edinebilirsiniz. Firmamızın dedektiflik hizmetleri şu şekildedir;

Eş takibi: Genel olarak dedektiflik hizmeti açısından en çok talep gören hizmet eş takibi hizmetidir. Zaman zaman karşı tarafa olan güven çevresel problemlerden kaynaklı, karşı tarafın hareketlerinden dolayı sorun yaşanmaktadır. Böyle bir durumda şüpheye düşme oranı oldukça fazladır. Dedektif hizmetleri karşı tarafa takip edildiğini hissettirmeden eşinizi takip eder ve kurguladığınız düşüncelerden yanılıp yanılmadığınız belgeler ile size ulaştırmaktadırlar. Bu belgeler mahkeme üzerinde delil olarak da kullanılabilmesinden dolayı size fayda sağlar.

Evlilik Öncesi Şahıs Araştırması: Evlilikler en önemli ve hayatınızın her noktasını derinden etkileyecek olan bir durumdur. Bu yüzden karar verilmesi zor, üzerinde mutlaka düşünülmesi gerekir. Geçmişte neler yaptığını, ailesi ile uyumunu, ailesinin durumunu ve yaşantısını doğru bir şekilde öğrenip karar verebilirsiniz. Bu durum size fayda sağlar.

Böcek Ve Gizli Kamera: Gerek firmanızda gerekse evinizde çalışanlarınız var ise ve güven unsurunu ön planda tutuyorsanız ileride olabilecek problemlere karşı kendinizi güven altına alabilirsiniz.

Boşanma Ve Delil Toplama: Boşanma davası süreçlerinizin daha kolay geçmesi açısından karşı tarafın suç ihlal edecek davranışları var ise bu davranışları delil olarak mahkemeye rahatlıkla sunabilirsiniz.

Borçlu tespiti, çocuk kaybı, adres tespiti, firma araştırması, öğrenci takibi gibi birçok konu üzerinden sizlere hizmet verilmektedir.

Kars Dedektiflik Hizmetleri İle Kaliteli Bilgiler Elde Edin

7/24 istediğiniz zaman dilimi içerisinde istediğiniz her soruyu sorarak net cevaplar almanız mümkündür. Kendi kendinize kurguladığınız düşünceler artık tamamen hayatınızdan giderek, belirsizlikten kurtularak gerçek bilgi ve belgeler ile doğruları öğrenebilirsiniz. Dilerseniz firmamız üzerinden bu hizmeti alabilirsiniz.

NOT: Dedektiflik hizmet içeriğimizde eş takibi yer alıyor. Takip işlemi sırasında karşı tarafın bilgisi olmuyor. Bu sayede ilgili kanıtlar daha kolay bir şekilde hazırlanabiliyor. Eşinizin gün içerisinde neler yaptığınızı merak ediyorsanız tüm detaylar fotoğraflı olarak sizinle paylaşılır. Bu işlem uzman personel tarafından kontrollü bir şekilde yürütülür. 

Aradığınız Profesyonel Bir Dedektif İse özel dedektif Hizmetinizde..!

Yorumlar (0)    Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.Yorum Yaz


guvenlik

ÖZEL AY DEDEKTİFLİK BÜROSU - TÜM HAKLARI SAKLIDIR - |  SEO : BASER WEB  |   

Yukarı Çık