• 0532 327 13 39
  • info@aydedektif.com

İZMİR DEDEKTİF 7/24 İLETİŞİM

AY DEDEKTİFLİK 1114 0 Yorum

İzmir Özel Dedektiflik Bürosu 7/24 iletişim 
Eş Takibi Adres Tespiti Evlilik Öncesi Araştırma Öğrenci Takibi 

Gsm: 0532 327 13 39

İzmir Dedektiflik Hizmeti

İzmir dedektiflik bürosu olarak yasal hükümler çerçevesinde bütün yasalara uyarak araştırma yapmaya yetkili olan, işinde uzman ve profesyonel çalışma prensibini ilke edinmiş kişiler ile sizlere en iyi hizmeti vermeyi amaçlamıştır. Bu amaçlar dışına çıkmadan en doğru ve dürüst bilgiyi bularak sorunlarınızın çözümünü rahatlıkla bulabilirsiniz. Sizi şüpheye düşüren olay ve vakaları bir bütün olarak ele alarak tüm boyutlarını inceleyerek varsayımlarda bulunmadan olayın bütün gerçekliğini ortaya koyarak sizlere hizmet vermekteyiz. İzmir özel dedektif firması olarak mesleği ile alakalı bilgi ve eğitimini tam anlamıyla tamamlamış, işi konusunda uzman ve hangi durumlarda neler yapabileceğini en iyi şekilde bilen çalışma arkadaşlarımız ile her konuyu en ince ayrıntısına kadar bilerek bilgi edinebilirsiniz.

Örnek olarak gösterilecek olur ise bir firma sahibisiniz ve yeni bir çalışma arkadaşı almak istiyorsunuz. Genel olarak büyük firmalar da iş ile ilgili ya da özel yaşantı ile ilgili durumların farklı mecralara aktarılmaması ve şirket içinde ki özel bilgilerin ve iş durumlarının paylaşılmaması gerekir. Bu nedenle işe almadan önce alacak olduğunuz kişiyi derinlemesine bir araştırma yaptırarak daha önceki işinden neden ayrıldığını, eski işinde neler yaptığını öğrenebilirsiniz. İşe başladıktan sonra da böcek ya da gizli kamera sistemi ile her noktasını takip edebilirsiniz. Böyle bir sistem ile başınıza gelecek olumsuzlukları engelleyebilirsiniz.

İzmir Dedektiflik Bürosu Avantajları Nelerdir? Neden Dedektif Tutulmalıdır?

İzmir dedektiflik bürosu sizin gün içerisinde 7 24 konu ile alakalı görüşmenize olanak sağlar. Aklınıza takılan her soruyu sorarak cevabınızı en net bir şekilde öğrenebilirsiniz.

Kendi başınıza çözüme kavuşturamayacağınız sorunları ve gün içerisinde çözüme kavuşmayan noktaları sürekli olarak düşünüp bu sorunlar zamanla takıntılı biri olmanıza sebep olur. Bu durumlar size zarar vermekle kalmaz mutlu olmanıza da engel olur. Sürekli olarak aynı düşünceleri düşünmekten kendinizi kurtararak işinde uzman olan kadromuza bunların çözümü için ulaşabilirsiniz.

Eşinizin sizi aldattığını düşünüyor fakat bir türlü ispat edemiyorsanız. Eşinize takip edildiğini hissettirmeden takip ettirerek olayın aslını öğrenebilirsiniz.

Genelde tek başınıza bir sonuca ulaşmak oldukça zordur. Siz öğrenmeye çalıştığınız zaman karşı taraf bunu hisseder ve aranızda problemlerin daha fazla büyümesine neden olabilirsiniz. Dedektiflik hizmetinin en büyük avantajlarından birisi de budur. İşlem bittikten sonra gerekli olan bütün belgeler eksiksiz olarak size gelir.

Size getirilen belgeler yasal belgeler olup mahkeme süreçlerinizde delil olarak sunabilir, davanızın çabuk sonuçlanmasına olanak sağlayabilirsiniz.

Her durum ve koşulda bu hizmetlerden faydalanabilmeniz en büyük avantajlarından bir tanesi olmaktadır. Yıpranma sürecine girmeden işi uzmana bırakarak sadece bilmeniz gereken ve konuyla alakalı her bilgiyi en ince ayrıntısına kadar bilerek aklınızda ki soru işaretlerinizden kurtulabilirsiniz.

Dedektif tutulmasının en önemli nedeni bu konuda eğitimini almış ve konuyla alakalı nerde ne yapması gerektiğini bilen, hangi durumlarda nasıl davranacağını bilen eğitimlerini bu alan üzerinde tamamlamış kişilerden bu hizmeti alarak güvenle sorularınıza yanıt bulmanızı sağlamaktadır. Bu nedenle kendi başınıza çözümleyemediğiniz her durum için ulaşabilirsiniz.

İzmir Dedektiflik Hizmetleri Nelerdir?

Firma olarak zamanla hizmet kalitemiz daha da genişlemekte ve çalışma alanlarımızda genişlemektedir.  Hizmetlerimiz şu şekildedir;

  • Eş takibi,
  • Boşanma dava süreciniz var ise bu dava için yeterli delil toplama,
  • Ticari ya da tüzel kişilerin birden fazla ikamet ettiği noktalar vardır. Bu noktaların adres tespiti,
  • Kayıp kişi araştırması,
  • Alacak ve haciz takibinin yapılması,
  • Personel araştırması,
  • Şirket araştırması,

Birçok konu üzerinde sizlere hizmet vererek en kaliteli hizmeti bizden alarak şüphelerinizden kurtulabilirsiniz.

NOT: Dedektiflik hizmet içeriğimizde eş takibi yer alıyor. Takip işlemi sırasında karşı tarafın bilgisi olmuyor. Bu sayede ilgili kanıtlar daha kolay bir şekilde hazırlanabiliyor. Eşinizin gün içerisinde neler yaptığınızı merak ediyorsanız tüm detaylar fotoğraflı olarak sizinle paylaşılır. Bu işlem uzman personel tarafından kontrollü bir şekilde yürütülür. 

Aradığınız Profesyonel Bir Dedektif İse İzmir Dedektif Hizmetinizde..!

Yorumlar (0)    Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.Yorum Yaz


guvenlik

ÖZEL AY DEDEKTİFLİK BÜROSU - TÜM HAKLARI SAKLIDIR - |  SEO : BASER WEB  |   

Yukarı Çık